Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Lühijutud / Ulme / Õudus

Tondikast (GhostBox) (4)

17.12.2008 15:38, x270 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

NB! Alla 9- aastastele absoluutselt mittesoovitatav lugeda!


Ühes USA mahajäetud väikelinnas elas väike tüdruk nimega Melody. Tüdruk oleks tahtnud selt juba ammu ära kolida, kuid vanemad sellega sooviga päri ei olnud, sest isal oli seal lähedal suurpärane koht oma äripinnaks, kus ta pidas üleval oma lihatööstust. Melody ei käinud koolis ja tegi terved päevad läbi seda, mida ise tahtis.
Ühel öösel nägi ta unes kasti pimedas ruumis. Järgmisel ööl nägi ta juba, et selle kasti peal olid punased laigud. Veel järgmisel ööl kuulis ta juba selle punaste plekkidega kastist hääli. Ta kartis neid unenägusid. Melody rääkis sellest vanematele ja ütles, et see koht on halb, kuid nendel oli täiesti ükskõik.
Kuid ühel saatuslikul päeval hakkas juhtuma hulle asju. Melody kõndis tänaval ja äkki nägi ta, et ta oli sellest samas pimedas ruumis, kus oli olnud see kast. Ta hakkas karjuma, kuid siis tuli kuskilt ei tea kust välja tumedas keebis kogu. See tutvustas end ja ütles: "Minu kohta võid sa öelda Tont ja see kast on Tondikast. Kuula mind tähelepanelikult! Kui sa minuga kaasa ei tule, siis satuvad su vanemad sellesse kasti. Kui tuled, siis hakkame me sinuga koostööd tegema, enne mida teeme sinuga läbi piinarikka ringi. On ka kõige halvemat varianti, et sa teed minuga koostööd ja ka su vanemad satuvad kasti. Nii, et tule homme siia ja otsusta ära, muidu ei lähe sul just hästi! Ta hakkas peaaegu nutma, kuni nägi, et oli jällegi tänaval. Kuid sellest ta rääkida ei julgenud. Melody ei suutnud kuidagimoodi otsustada. Nõnda juhtuski nii, et ta ei pannud tähelegi, kui homne päev juba kätte oli jõudnud. Ta hakkas otsekohe tänavale minema, kuid ta ei mäletanud täpset kohta, kus juhtum aset oli leidnud. Seega tuli veelgi ajakaotust. lõpuks leidis ta kohe üles ja oli peagi ruumis. Kahjuks ütles Tont talle: "Jäid hiljaks! Juhtub halvim! Tule otsekohe kaasa!" Melody'l ei jäänud muud üle.
Tüdruk oli äkki põrgut meenutavas kohas. Seal leidus veel sadu Tondi-suguseid tüüpe. "Mine sellest väravast läbi! Algavad protseduurid!" Melody läks, sest ta nägi, kuidas Tont oleks olnud valmis teda peatama. Seal oli umbes 10 Tondi-sarnast mehikest, kellel kõigil olid käes noad. Ja arvata oli, mis nüüd edasi sai- Melody kriibiti haavu täis. Edasi nägi ta roostes pisikeste aukudega raudogasid, mis ta haavadesse tungisid ja ta verest tühjaks tõmbasid. Kuid need õudused polnud kõik- Melody't ootasid ees keerajad. Ta pea, käed ja jalad pandi ristina moodustuva masina postide kinni ja need hakkasid keerlema. Alguses käed, siis jalad ja lõpuks pea. See tundus Melody'le uskumatu, et see kõik elus olles võimalik oli. Siis oli õnneks protseduur läbi. Tüdruk oli lumivalge ja katkise nahaga, luud pehmeks keeratud. Ise oli ta täiesti elus.
Siis ootas teda jälle Tont, kes näitas talle, kuidas ta vanemad kasti topitakse. See ei olnud hea vaatepilt, eriti mitte Melody'le. Ema ja isa karjusid ja oigasid, nad olid ära piinatud ja värisesid külmast. Nad puhkesid nutma, kui nägid, millinenägi välja nende tütar. Nad kahetsesid siiralt, et oma tütart ei uskunud, nüüd ei saa enam midagi teha...
Ja nii need asjad jäid- Melody käis ringi, nagu teised tondidki ja vanemad olid kastis. Vanematele küll süüa ja juua ei antud, kuid nad püsisid elus.

Bad End

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


SummerLion

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

anny123

lahe
 

aleksejev

mul tulid ihukarvad pystii
 

LittleRainBow

Lahe, siiamaani kõige lahedam õudusjutt mida lugenud olen!
 

SummerLion

tänx.
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima