Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Võistlused / Kord ühel vihmasel ja tormisel suveööl... TULEMUSED

Mustad puud (1)

26.05.2017 15:39, x297 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Kuskil murdus puu ja kukkus elektritraatide peale. Need halvaendelised hääled ei meeldi sulle ja samm su jalgades kiireneb. Taevast kallab nagu oavarrest ja sa peaaegu et ei näe näppugi suhu pista. Hoolimata näkku pekslevatest okstest lähed sina üsna pea üle jooksule ning üritad leida väljapääsuteed sellest pimedast ja paksust metsast. Läbi hingeldamise ning paaniliste mõtete torkab sulle ootamatult pähe, et kui kunagi elusana välja jõuad, paned kõik viimse detailini kirja ning talletad memuaarideks.

läbi vihma samme. Need tulid mu tagant, just sealt kus oli kõige pimedam ning mustad puud tekitasid seal kõige süngemaid varje mida näinud olen. Tundsin, kuidas vihmaveest märjal näol hakkasid ka pisarad voolama. Kes või mis see oli, seda ma ei tea. võibolla ma ei tahagi teada. Ma tahtsin karjuda, kuid läbi pisarate oli seda väga raske teha. Hakkasin paaniliselt joostes mingitgi rada sambla seest otsima, mis viiks ükskõik kuhu. Joostes jäi mu vasak jalg puujuure taha kinni ja ma kukkusin. Vihmapiisad ja pisarad mu külmast õhetaval ja kokkupõrkest maaga tuimal näol. Mu läbimärjad tennised ja jalgade külge kleepunud teksad. See tundus justkui õudusunenägu ja ma olin valmis kohe üles ärkama, kuid seda ei juhtunud. Mu mõtted hakkasid otsima üles kõige tumedamaid kohti mu ajus. Välja otsima kõiki süngeid mälestusi mis varjusid mu pea kõige pimedamates nurkades. Ma justkui kuulsin neid, nende sosistamist. Need olid minuga ja mul polnud neist pääsu. Miks just mina?

Peale paarikümmend minutit, mis tundus nagu igavik, ma jõudsin jõe äärde. Jõgi polnud väga lai, kuid üle hüppamine tundus võimatu. Veekogu kohal oli suur, paks udupilv. Veekogu pind oli ebaühtlane, sest sinna langes iga sekund miljoneid väikseid piisakesi. Hakkasin mööda kallast edasi kõndima, lootes leida paati või midagi taolist. Järsku märkasin teisel pool kallast mingit liikumist. Mingi tume vari seisis seal ja lihtsalt jõllitas mind oma kuldsete helendavate silmadega. See oli suur põder. Ta karvkate tilkus vihmast ning ta parempoolne sarv oli katki. Kostis kõuemürin. metsloom jooksis hirmunult puude vahele ning kadus pimedusse. Hetk hiljem kuulsin, kuidas äike lõi puusse ja käis kõrvulukustav pauk. Jooksin sinna, kust heli tuli. Puu oli langenud nii, et selle latv ulatus teisele poole jõge. vedasin ennast tüve peale, ning hakkasin tasakesi teisele poole kallast kõndima. Üks jalg teise ette liikusin vaikselt edasi.
KARJATUS!
Ma kukkusin peaaegu vette, sest puu oli vihmast märg ja libe, kuid sain viimasel hetkel ühest oksast kinni haarata ning ennast päästa. Nüüd ma olin veel rohkem hirmul, sest kui ma oleks kukkunud, poleks mul olnud lootustgi siit välja saada. Võtsin ennast kokku ja vedasin ennast uuesti üles.
Alles siis, kui olin teisele kaldale jõudnud, avastasin, et mu käsi on üleni punase vedelikuga kaetud. VERI.... pesin selle vihma käes puhtaks ja nägin kuidas mööda mu käe selga jookseb suur, punane vagu. Selle tekitas sinna ilmselt mõni väiksem oks, siis, kui ma libastusin.
Vajusin puu äärde istuma, tõmbasin ennast kerra ja lootsin, et ma jään ellu ja et homne päev ei jää tulemata...

hubase kamina ees. Toas on soe ja tuli leegitseb julgustavalt. Su käsi on valge marlisidemega kinni seotud ning põsk veidi sinine, ent muidu oled terve ning liikumisvõimeline. Mõtted su peas ei anna sulle rahu. Sa oled just teinud tassi sooja auravat teed ning kätte võtnud sulepea, et kõik krabisevatele lehtedele kirja panna.

Ma pole kindel, kuidas ma koju jõudsin, aga siin ma praegu olen ja kirjutan oma musta värvi märkmikusse. Kuigi mu jalad on jooksmisest väsinud, käsi katki on mul hea meel, et ma olen elus ja et midagi hullemat ei juhtunud...

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


xkid

Kinkimine

 X 1
 X 0

» Fännid ( 1 )

 

Samalt autorilt

Veel...

Kommentaarid

kiisuke07 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima