Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Võistlused / Kord ühel vihmasel ja tormisel suveööl... TULEMUSED

Metsas ei tasu minna tundmatusse kohta... (0)

09.04.2017 12:52, x264 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

*METSAS*
Mu pulss kiirenes. Oli hakanud pimenema. Mida ma siit üldse otsisin? Miks siia tulin? Selle asemel, et metsa tulla, oleks pidanud ikka koju jääma, Mängukoopas hängima või midagi. Aga ei, mina läksin ikkagi "sõprade" lolli tünga õnge. Okei, seletan siis selle "nalja" ära. Oli siis nii, et eile helistas mulle üks minu nii-öelda sõpradest ning ütles, et mine sinna ja sinna kohta, homme kell 17.00. Jäin uskuma, kuna lubati ägedat pidu ja midagi sellist. Läksin, kuid eksisin ära, kirjeldatud kohta polnud olemas, ka inimesi mitte. Aga nüüd olen ma siin, ekslen metsas.

Puhkan puuoksal istudes jooksmisest. Ma ei jõua enam, kuid alla ka ei anna, hirm külmuda. Olen siin istunud umbes 10 minutit ja juba hakkab külm. Lähen edasi, vaatan oma jalgu, need on veidi kriimustatud ja ühest kriimust immitseb verd. Korjan üles teelehe ja panen haavale, pisut aitab, vähemalt verejooks väheneb. Ees paistab jalgrada, lähen sinnapoole. Keeran vasakule. Jõuan mingisuguse maanteeni. Auto tuleb ja tõstan käe, mind võetakse autole...
*TRAUMAPUNKTIS*
Istun traumapunktis, käsi ja põsk valutamas. Auto tõi mind traumapunkti, kuna seletasin, et olen eksinud marjuline, mind jäädi uskuma. Ei tahtnud tõde võõrastele seletama hakata. Igatahes, mul on käel mingisugune väljavenitus või nikastus, ei saanud täpselt aru, mida arst seletas. Olen liiga väsinud, et keskenduda, ikkagi ööpäev magamata.
*KODUS*
Tuli praksub, kell tiksub ja mina unelen koos paberihunnikuga diivanil, meenutades juhtunut. Teetass aurab mu kõrval, pärnaõietee. Kavatsen panna kirja juhtunu ja siis magama minna. Kell on ju juba üks läbi öösel.
Hakkan kirjutama, alustades lausega "Kes ütles, et kõiki tuleb usaldada?"
See lause oli suunatud minu n-ö sõpradele...

Autori kommentaar »

Minu arust ei tulnud see nii hea, kui eelmine, kuid oli tungiv vajadus midagi kirjutada...
Andke teada, kuidas meeldis :D


Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


kiisu123

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima