Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Muu

Preili Ananas / Peatükk 2 (0)

10.12.2016 13:33, x138 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Preili Ananas
2.PEATÜKK

Kell 10 hommikul

"Mhh, what time is it?" pomiseb unine Katie. Vaatan kella. "Oi, ei!" Hüppasin püsti nagu mingi neandertallane. Kahmasin telefoni ja hakkasin riideid otsima.

...
Kell 10.30 olin uksest väljas. Ka kõnniteel joostes suutsin kellegile kogemata otsa. Mu teksad muutusid poriseks ja mu ninast hakkas verd voolama. Vaatasin võõrale otsa ja ütlesime samal ajal: "Vabandust, see oli minu viga," Ehmatasin, sest see oli kuidagi tuttav hääl. Vaatasin talle näkku. Ma nägu tõmbus tulipunaseks, mu kurku tekkis klomp ja veri mu soontes kihises. Ma tundsin selle mehe sekundi pealt ära. "Andres!? " karjun mina. "Issand jumal, Carmen, anna andeks. Kas sinuga on kõik korras?" küsib meesolevus. Oi jumal, kuidas ma talle virutasin.
"Ai, mille eest see oli?" oli Andres segaduses. Vastasin talle: " Mis mõttes, kas on kõik korras? Kuidas sa julged üldse! Peale seda, mida sa mulle veel teinud oled, ", "Carmen, oota!" hüüdis Andres mulle järgi. See on lihtsalt uskumatu, mida ma olen pidanud läbi elama selle inimese pärast. Oeh, kas päev saab veel halvemaks minna?

Tööl sain ka korralikku ajupesu . Hoiatati, et kui midagi sellist peaks veel juhtuma, siis mind lastakse lahti. Tegelikult ma saan ju aru. Kliendid ootavad, õnneks täna oli loeng natuke hiljem, aga ikkagi...


Kell 7 õhtul

Olin ukse taga ja suutsin oma osavusega korterivõtmed kõlina kotist maha pillata. Võtit üles korjates vajusin mõttesse. Juurdlesin, kas oli ikka õige Andresele nii öelda. Selle peale jäi mõte seisma.Natukese aja pärast avastasin, et olen mõttesse jäänud ja keerasin lõpuks ukse lahti. Ku ma sisse asutusin, oli esimene vaatepilt segadusttekitav. Elutoa oli üle võtnud Katie, kes istus teleka ja "üritas" joogat teha. See oli rohkem kui naljakas.
"Hey, boo!" ütles Katie, "I made dinner,", "Food? Oh, yes, where?" keskendusin maitsvale lõhnale. "Its on the counter. Make sure you eat the full plate!" ütles Katie. Seadsin sammud köögi poole ja avastasin oma lemmiktoidu – lasanje. Päev oli halb, aga toit suutis muuta ka selle heaks. Peale einet läksin oma tuppa. Avasin arvuti ja lugesin oma postkasti. Ekraanile ilmus teada - Üks kiri Villa Formus - lt. Kinnitasin oma emaili ja süvenesin foorumisse. Peaks ütlema, et see oli väga huvitav koht. Foorumis võib rääkida kõigest, anonüümsena ja täiesti tasuta. Minu profiil nägi välja keskmisest kahtlasem.

Hey ,
I´m Katie. I like dogs and lasagne. :)


...

Mõnda aega surfates, kirjutab mulle mingi kasutaja , nimega drake22. Ma tavaliselt kardan selliseid asju ja et tegelikult on kõik kohad perverte täis. Olen alati olnud selline ülemuretseja tüüpi ja ma tõesti ei tea, mis mul sellel hetkel toimus, kui ma otsustasin talle vastata.

Meie vestlus

drake22 says (20.38) :
hey
PreiliAnanas says (20.40) :
Um.. hello.
drake22 says (20.41) :
Sorry, that was way too creepy. I sound like a pervert right now. Lol.
PreiliAnanas says (20.41) :
Eh.. It´s okay.. I guess. :)
drake22 says (20.43) : wi
Let´s start at the beginning. Hi! I´m Drake. I´m kind of hiding from my life, wishing I could talk to someone. It´s killing me on the inside.
PreiliAnanas says (20.44) :
Hey, haha. ;) My name is Miss Ananas if you´re wondering. And I won´t tell you my actual name right now bc I kind of just don´t trust people. But you can talk to me if you want. I´m a mess myself.
drake22 says (20.46) :
You know, some people would have blocked me for that. But you seem such a nice girl. :)
PreiliAnanas says (20.46) :
Why? Some people have problems. And why don´t we help these people, huh?
drake22 says (20.46)
Wow..Thanks.. I guess...Nobody has never listened to me if i had sth to say...
PreiliAnanas says (20.46) :
No big deal. :)
drake22 says (20.47) :
Hey, I gotta go now. Bye! :) Thanks so much again.
PreiliAnanas says (20.47) :
Good night!

....

Paar minutit hiljem avastasin, mida ma olin teinud. Ohkasin, sest mu aju vajas tassi kohvi, et selle kõige üle järele mõelda. Peale tassi kohvi, pakkisin asjad lahti ja hakkasin õppima. Too õhtu oli vaikne ja rahulik. Suutsin isegi koolile keskenduda.


3 päeva hiljem

Teisipäeva kohta, oli mul väga palju tegevusi vaja ära teha. Päev loenguid, pluss konsultatsioonid. Siis tuli käia poes, sest meie külmkapp oli sama tühi, kui mingi igloo Alaskal. Veel pidin ma postiautomaadist ühe Katie paki ära tooma. Ta olevat mingi meigi palette –i võitnud, aga mina ei tea, kas sellised asjad on üldse usaldusväärsed. Selles pakis võib sama hästi mingi rott pesitseda. Möödas on 5 päeva ja Katie ei suuda saata minutitki mööda rääkimata kontserdist, kuhu me arvatavasti pidime minema. Jumal tänatud, et ta ise piletitega majandab. Selle jaoks mul nüüd küll aega ei olnud!

Peale poetiiru, otsustasin ema juurest läbi käia. Ostsin talle poest ta lemmik šokolaadi ja loosin, et ta ka seda sööb. Kui kohale jõudsin, selgus, et ema magab juba ning asetasin šokolaadi tema öökapile. Lükkasin selle külastuse edasi, võib-olla mõni teine kord räägime. Jõudsin koju päris hilja ning Katie juba magas. Viimaste päevade jooksul olin hakanud rohkem suhtlema selle drake tüübiga ja ausalt, mulle tundus, et oli hea. Seesmiselt hea. Ta meeldis mulle. Ka tol õhtul vestlesime pikalt, arvestades seda, kui väsinud ma tegelikult olin.
Tore, kui keegi saab sinust aru ja tahab sinuga arutleda asjade üle, mille peale sa poleks ise tulnud.

Autori kommentaar »

Lisan uue osa koheselt siia, kui selle lõpuni kirjutan. Naudi :)

Lugu jätkub siin: "Preili Ananas / Peatükk 3" »


Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


Diamonddx

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima