Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Võistlused / Suveigatsus... - TULEMUSED

Suveöine unenägu või reaalsus? (1)

18.05.2016 20:21, x349 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

3 kuud ehk 13 nädalat ehk 92 päeva ehk 2208 tundi ehk 132480 minutid ehk 7948800 sekundit.

Mul on peaaegu 8 miljon sekundit, mida tuleb võtta täielrinnal. 8 miljon sekundit vabadust. 8 miljon sekundit ilma piirideta. Kohustused vaid enese loodud.

Minu suvi tuleb kogemusterohke, mälestusterikas. Kavatsen pidada päevikut. Kardan kaotada reaalsustaju olles sukeldunud elamustepatta. Suve esimesel päeval, veel enne, kui kool saab läbi, olen teel Soome. Tundub igav? Garanteerin, et mitte. Sõidan vaid selleks Soome, et istuda lennukile, mis on teel Islandile. Usun, et olles teel Soome, ei taju veel, kui võrratu võib elu olla. Laevaga loksumine ei tundu kui seiklus, aga see on alguspunkt, start millekski võimsaks. Islandil tiirutame metsad vahel - ilmselt üks päev kuulete seda nalja "Mida teha kui eksid Islandi metsade vahele ära?" "Tõuse püsti" - külastame geisreid, tutvume maaga, mis on niivõrd haldjalik ning maagiline. Olles Islandil, tunnetad, et oled loodusega üks. Parimal juhul mõistad kuivõrd aukartlik peab olema looduse ees. Kuid haldja- ja trollimaale ei saa igaveseks jääda, sest minu seiklejahing lihtsalt ei luba.

Peatuspunkt number 2 - Kanada.

Kanada on maa, mis on täis headust, vahtrasiirupit ja eestlaseid. Alates 44. aastast on Kanadasse läinud palju eestlaseid. Lähen neile külla, ööbin ka mõned ööd. Esimest emaili kirjutades tekkis hirm, et äkki nad ei saa enam eesti keelest niivõrd hästi aru, kui võiks. Juurdlesin probleemi üle kaua, kuid valisin ikkagi eesti keele. Kanada külastusest ei oota ma paljut. Põhiline siht on maitsta õiget vahtrasiirupit, kraabida raha, et tunda siirupi lõhna ning teha muid kanadalikke asju. Vaadates lennuki väljumis- ja saabumisaegu avastasin, et vahe on ainult tunnike - tõusen 18.15 ja maandun 19.45. Esimese hetkega ei saanudki aru, mis toimub. Aga ma ju lendan vähemalt 5 ajavööndist läbi.

Loodan, et kõigi inimeste suved tulevad täis avastamist, unistuste täitmist ja bucket listide tegemist. Lõpuks pean minagi suutma sealt olematust listist maha tõmbata "Olen suudelnud Pariisi tänavat".

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


trintsu123

Kinkimine

 X 1
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

TypeONegative


Väga huvitav ja hästi kirjutatud jutt .
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima