Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Muu

Salajane #3 (0)

03.02.2016 10:32, x56 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Kätte oli saabunud ilus päikesepaisteline hommik. Mõne sekundi ärkas Carolina üles ja vaatas toas ringi. Talle oli saadetud jälle mingi anonüümne asi, selleks oli seekord kiri. Ta avas selle kirja ja luges:"Ma tean, et see kõik võib tunduda veider, aga ma tahan sind juba näha. Ma ei jõua sind ära oodata. Tule Frightsi tänavale number 7. Ootan sind, sinu austaja."
"Kuule, kui sa ise tahad mind näha, siis tule ise siia! Ma ei hakka sinna minema!" mõtles Carolina ja läks rõdule. Ta vaatas teisi maju ja inimesi, kuni järsku ta silmas oma abikaasat koos mingi naisega.
"Meil oli imeline öö! Ma soovin, et see korduks," rääkis naine.
"Mina ka, Kimmy! Küll ma sellest naisest ära lahutan," lubas Scott.
"See oleks imetore! Mulle meeldiks see mõte väga!"
"Olgu, ma pean nüüd selle tüütu juurde minema, tsau, tibu!"
"Tsau, musirull!"
Carolina oli kuulnud seda vestlust kõike pealt ja ta muutus sama vihaseks kui punane rätik pullile. Kuidas tema abikaasa võib petta teda mingi teisega, aga ilmselge on see, et abielu puruneb. Ta otsustas minna anonüümse juurde sinna tänavale, vähemalt on tal ju keegi, kes teda austab.
Carolina lahkus rõdult ja läks elutuppa. Diivanil oli Scott, kes üritas teeselda väsinut ja halva tujuga meest.
"Sa saad lahutuse," ütles Carolina talle vaikselt.
"Mida? Miks siis?" mängis mees, et ta on sellest šokeeritud.
"Palun ära teeskle! Sa saad oma lahutuse. Ma lähen avaldust andma ja ma kuulsin kõike, Scott. Saad oma Kimmyga nii palju öid veeta, kui tahad. Sellest majast lähen minema ka ja siis oledki minust lahti saanud,"
Scott oli üllatunud. Ta poleks kunagi osanud oodata, et Carolina pakub ise lahutuse välja.

__________________________

Kolm nädalat on möödunud. Carolina ja Scott on kohtus ning ootavad mõlemad, mil nende abielu on lahutatud. Otsustati lahutuse kasuks, kuna mõlemad soovivad lahutust. Carolina läks oma endisesse koju ja pakkis asjad ning sõitis ema juurde elama. Scott läks oma majja koos oma uue tüdruku Kimmyga ja nad hakkasid koos elama õnnelikult.
Juba järgmisel päeval otsustas Carolina minna anonüümse juurde mitte midagi mainimata emale. Ema küsis, et kuhu too siis läheb nüüd. Carolina ütles talle, et tööd otsima, mis oli muidugi vale. Frightsi tänav nr 7 polnud üldse kaugel. Poole tunni pärast jõudis Carolina kohale ja oli kohas, kus väga inimesi polnud. Ta koputas maja uksele ja talle avati uks. Maja oli pime, aga tugitoolis istus üks mees.
"Kas ta jõudiski siia? Mu arm, kes ma sind aastaid oodanud," rääkis mees.
"DEAN? Kas see oled sina? Kas sa said juba vangist välja?" oli Carolina šokeeritud.
"Jah, see olen mina. Mida sa mulle küll tegid?"
Carolinale meenus minevik. Ta oli 16-aastane ja ta oli Deaniga suhtes. Ta pani ükskord enda maja põlema ja seal oli Dean. Pärast uuriti, kes pani maja põlema. Carolina ainult väitis, et see oli Dean, et ennast kaitsta. Muidugi oli Dean süütu, aga Carolina mõtles vaid endale.

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


Cerdana

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima