Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Võistlused / Muusika-aasta 2015 - TULEMUSED

Kui ma oleksin muusik... (0)

06.01.2016 12:12, x202 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Kui ma oleksin muusik...Ei, ma ei tahaks olla muusik. Ma tahaksin olla record producer. Miks? Sest siis saan ma tegeleda mitme muusikuga, liikuda ühe žanrist teise. Lisaks ei peaks ma inimestega nii palju suhtlema ja lobby tööd tegema.
Kui ma oleks record producer annaks ma endast KÕIK, et need albumid, mis saavad viimased lihvid minu käest, oleks imelised. Ma annaks nõu muusikutele, millised laulud panna albumile, millised mitte. Ma sooviks neid aidata tippu ja seda tehes annaks ma endast kõik. Igal inimesel peab olema võimalus oma täispotentsiaalil elu elada ning asju ära teha. Kuid kahjuks ei jõua ma kõiki muusikuid aidata. Eeldatavalt jääks ma kindlaks oma vanadele klientidele ning tegeleks nendega koguaeg kuni neil mind enam ei ole vaja (uus producer, lõpetavad tegevuse (loodame, et mitte) jne).
Ma usun, et kõige lahedam oleks näha seda, kuidas need muusikud tõusevad tippu. Või siis koguvad natukenegi kuulsust ja saavutavad endale kuulajaskonna. Sooviksin jagada nendega neid hetki ning olla uhke nende üle.
Muusiku töö võib olla vägagi väsitav ning raske ja seetõttu on hea omada kedagi, kes on koguaeg olemas, nõus kuulama ning aitama. Kõik mured ja probleemid või siis ka viha saab suunata uude muusikasse. Panna kõik see mõttetegevus sinna.
Record produceril on veel peale plaadi viimase lihmise andmise muid kohustusi. Näiteks peab ta andma nõu, mis laulud võiks olla plaadil; koguda ideid laulude jaoks; pakkuda välja ideid muudatusteks lauludes; suunata muusikut stiiliselt; jälgida, et muusiku töös oleks koguaeg progress. Samuti võib record producer võtta enda peale veel rahastuse, sponsorid, lobby töö, esinemised. Kuid see ei ole esmane kohustus, vaid võimalus.
Ma usun, et kui ma oleksin record producer, oleks ma üks edukas tegija.

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


trintsu123

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima