Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Ulme / Õudus

Karistus #2 (0)

18.12.2015 21:41, x121 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Ma muudkui mõtlen sellest unest. Mõtted kaugemale ei lähe. Ma üritan mõtted sellest unest eemale viia, aga asjatult. Äkki see neiu tahab, et ma uurin välja, kus on see vanamees ja siis leian mingi tõendi, et teda kahtlustada Sophia mõrvas. Nüüd sain kõigest aru. Ta hing ei leia enne rahu, kui see vanamees on karistada saanud kõige eest, mis talle tehti. Ma otsustasin hakata seda asja uurima lähemalt. Tahan, et tema hing leiaks rahu ning ta ei peaks sellepärast enam piinlema. Sophia üritas meile märku anda, et me midagi ette võtaksime selle vanamehe suhtes. Ma tundsin, kuidas hakkasin seda vanameest vihkama. Kuidas ta sai Sophiale nii teha? See neiu oli andekas, nägin tema tuba, mis oli täis maalidest ja igasugustest kunstiasjadest. Samuti oli seal ka muusika asju, viiul ja veel mõned asjad.
Tean, mis on minu ülesanne nüüd. Järgmisel hommikul küsisid vanavanemad minult, et kas ma olen rahunenud eilsest. Ma ütlesin, et jah.
Eile väitsin, et tuba kummitab ja ei julge tagasi minna, aga vanavanemad ütlesid, et mine tuppa tagasi. Ise olin hirmunud samal ajal seda öeldes ja nüüd olen päris rahunenud. Ei tea, mida nad küll mõtlevad nüüd minust? See polnud hetkel minu jaoks tähtis, minu jaoks oli tähtis leida üles see vanamees ja leida tõend tema vastu. Siis saaks Sophia olla rahus. Ma arvan, et kui seda teistele räägiksin, siis nad peaksid mind päris hulluks. Aga kui ma elasin seda läbi, siis sain neiust aru. Võite pidada mind ükskõik kelleks, aga leian üles selle lollaka, kes neiule nii tegi! Ta väärib kakskümmend lööki kõhtu või rohkem. Kuidas saab küll olla üks inimene nii julm teise vastu? See maailm on mõnes mõttes päris haige koht. Iga kell sulle võidakse midagi teha, ilma, et sina kuidagi seda aimaksid. Kunagi ei või teada, mis juhtuda võib. Ootamatu surm? Või õnnetus, millest jääb sul igavene arm? Sa lihtsalt ei tea seda.
Otsimist alustada oli raske, sest ei teadnud, kes see vanamees on. Lootsin mingeid vihjeid saada Sophia vaimult. Vanamehi on siin riigis küll palju. Mul torgatas üks idee pähe, äkki kui magama jään, ütleb ta mulle ta nime ja asukoha.. Läksingi magama, kuid...

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


Rosalie

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima