Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Ulme / Õudus

Õuduste koolimaja #1 (1)

10.07.2015 15:03, x155 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Hannah on 12-aastane tüdruk. Ta käib Waterfordi kooli kuuendas klassis. Hannah on väga hea õpilane. Tal on koolis palju sõpru, aga ta ise suhtleb kõige rohkem klassikaaslaste Marilyni, Danieli, Sophie ja Alexiga. Ühel päeval istus ta koolis vahetunnis koos oma nelja parima sõbraga.
"Kas te teate, mis selle kooli kohta on räägitud?" küsis Daniel sõpradelt.
"Noh, räägi.." ütles Sophie. "Siin koolis kummitab.." üritas ta oma sõpru hirmutada. "Mis siin siis kummitab?" mõtles Marilyn.
"Ah, kindlasti Daniel valetab. Ta üritab meid hirmutada nagu ma näen." arvas kohe Hannah. "Ei, ma üritasingi teid hirmutada, aga see pole nali. Siin koolis tõesti kummitab. Nimelt on igal öösel siin igal pool vaimud vms.. Kes ei usu, see tulgu täna õhtul kooli. Ma räägin puhta tõtt.." rääkis Daniel sellest. "No davai, tuleme täna siia ja eks näis, kas siin kummitab." ütles Alex.
Nad leppisid kokku kellaaja ja kohtumispaiga. Kõik pidid tulema, et näha, kas Danielil on õigus. "Küll sa näed, et sa valetad kooli kohta. Seal ei kummita." oli Alex endas täiesti kindel, "Ma võtan kooli võtmed siis ära, et saada täna öösel sisse. Muidu pannakse lukku ning kuidas me muidu sisse saame."
Pärast said tunnid läbi ja õpilased läksid koju. Üks kooli koristaja läks võtmeid võtma, et kooliukse lukku panna. "Hmmm, imelik. Võtmed on kadunud. Aahhaa! Siin on teised võtmed ka." rääkis omaette koristaja.
Hannah, Marilyn ja Sophie olid elanud väga lähedal. Enne kui nad pidid öösel koolimajja minema siis tüdrukud said kokku, lihtsalt, et arutleda sellest koolist.
"Ma tegelikult natuke kardan seda. Mõtle, kui tuleb välja, et tegelikult kummitabki seal. Me lähme ju hilisöösel ka.. Kas pole hirmus mõelda?" ütles Sophie hirmul oleval toonil.
"Tegelikult pole vaja karta, oleme ju ikkagi koos ja liigume ka koos. Aga tegelikult on tõesti väga hirmus mõelda sellele.." rääkis Hannah.
"Mina arvan, et see mõte oli loll mõte. Ma vist ei tule.." kartis Marilyn.
"Me ju leppisime kokku, et kõik me tuleme. Niiet pole meil kellelgil pääsu
sellest öisest kokkusaamisest.." tuletas Hannah meelde..

JÄTKUB..

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


Rosalie

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

olenlahekartul

ma gardan
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima