Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Muu

Minu võitlus iseendaga. 2# (4)

07.06.2015 20:43, x165 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-


Lõik eelmisest osast :

... Ma otsustasin, et mina enam ei söö midagi, toidust oli saanud minu vaenlane ja ma ei tahtnud et asi veel hullemaks läheks kui praegu on.
Ma tahan olla nagu teised minuvanused tüdrukud, kes näevad paremad välja ja ei muretse oma keha üle. Ma tean, et ma ei saa kunagi õnnelik olla kui ma midagi enda elus ei muuda.
Hommikul kui ärkasin oli kohe mõtteis söök aga mul ei olnud isegi kõht tühi. Kordasin endale. et ma pean tugev olema ja toit ei ole nii tähis asi mu elus. Jõin päevas palju vett et asendada veidikenegi toitu. Vees ei ole vähemalt ühtegi kalorit ju.
Õhtul ma tundsin ennast väga hästi ja ma nägin juba pisikesi muudatusi ka võrreldes eelmise õhtuga. Olin enda üle väga uhke kuigi see on alles algus.

Järgneb :

Kui ma taas hommikul ärkasin, ei olnud mul enam isu midagi süüa. Riietusin ja võtsin kaasa joogipudeli mida ma terve öö külmas hoidsin. *Armastan külma jooki*.
Hakkasin kooli kõndima ja kui juba peaaegu olin koolis, tundsin et ma jään järjest kõhnemaks ja ma lausa nautisin seda.
Olin kooli jõudnud ja tund oli alanud. Õppisin väga usinalt kuigi mõtteis oli alati et saaks juba koju minna, et oleks juba õhtu ja uus hommik.
Tunnis jäin mõtlema sellele, kui ilus ja armas ma väiksena olin. Vanemad kindlasti mõtlevad mis sellest armsast lapsest sai. Ma ei olnud väiksena paks ega liiga peenike. Kui väike oled siis sa ei mõtle oma kehast vaid tunned kõigest suurt rõõmu.
Suutsin koolis kõik tunnid ära olla. Kui hakkasin kooli uksest välja minema peatas mu parim sõbranna Madison mu kinni ja kutsus mind enda ja teiste koolikaaslastega sööma. Ma tahtsin minna aga mul tekiks kiusatus toidu suhtes ja ma ei riski sellega mitte mingil juhul. Keeldusin tema kutsest ja hakkasin kodu poole kõndima. Tee peal jõi veel hommikust vett mis alles oli jäänud.
Mõne aja pärast olingi koju jõudnud. Kedagi ei olnud kodus ja just nii mulle meeldibki. Läksin oma tuppa ja otsisin kaalu. Kaalusin ennast ja ma olin veidikene alla võtnud ja seda oli näha ka minu kõhu suurusest. Kõht ei olnud nii suur kui varem. Ma olin rahul aga siinkohal ma ei anna alla veel. Tulemus peab olema parem.
Läksin arvutisse et vaadata "näljutamise" videosid youtube'is et saada motivatsiooni selle asjaga jätkamiseks. Muidugi keegi ei tohtinud sellest teada saada, et ma nii teen. Tahan et inimesed ütleksid mulle, et vau sa näed nii hea välja ning kas sa oled alla võtnud?
Tundsin ennast hästi, mul ei olnud toitu vaja.


Järgneb...

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


zezlicious

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

ChemistrY

Jutt oli muidu väga hästi kirjutatud, kiidusõnad!
Aga see jutu sisu. Ma väga loodan, et Sa päriselt ei näljuta end. Näljutamisega teed enda tervisele halba. Et kaalust alla võtta ja end vormis hoida, selleks peab tegelikult sööma mitte näljutama. Ja samas see võib anda teistele nagu halba eeskuju. Et nagu näljutamine aitab kaalu alandada ja, et see on õige. See kohe kindlasti pole õige. Sööma peab!

Loodetavasti ikka jätkad kirjutamist.
 

zezlicious

See jutt ei ole minu kohta aga lihtsalt kirjutan sellises vormis.
Muidugi ei tohiks näljutada ennast aga see on alles teine osa ja alati on oma õppetund.
 

ChemistrY

Siis on kõik hästi. Jään uusi osasi põnevusega ootama.
 

Fo0pyz

Jätka kindlasti.
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima