Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Seiklus / Põnevus

Preili Ananas (4)

25.04.2015 12:23, x242 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Hommik. Täna on siis see päev. Te küsite: "Mis päev?". Hah, nagu te saaks aru kui ma teile praegu ütleksin. Tänasesse päeva me veel jõuame. Alustan siis.

7 päeva varem

"Oh my gosh! You are never going to believe what happened!" , karjub teisest toast Katie. (Katie on minu ameeriklasest toakaaslane)
"Nope, I have no clue. What happened? Another Kardashian is pregnant?" , suundun ma tema toa poole. Vaatan, et Katie on oma väiksed silmadega arvutiekraanile kinni naelunud ja mulle tundus, et ta ei suuda lõpetada selle uudise lugemist.
"Wishful thinking, Carmen, wishful thinking," , vastab Katie mu iroonilise lause peale. Hakkan juba mõtlema, et see polnudki väga irooniline.
Küsin hoopis: " Then what happened? Please do not tell me that some kind of rising star is coming to Estonia and perform here, in Tallinn," (väike face palm)
Katie siis vastab energiliselt: " OMG, how did you know that? Yes, do you know that famous pop singer Adam Ryan? Well, of course you DO NOT know that with your non-exsisting social life. I am still confused why you don´t have an Instagram, Facebook or Twi..."
Katkestasin ta lause koheselt: " Sorry, Katie but I really don´t want the world to see me and my embarrasing face. Do you even know how many perverts are out there? I could die!"
"Don´t be so dramatic but it´s your fault if you are still single at 80," pilkas Katie mind.
"When is this thing happening? Because I´m hungry and I really don´t want to waste my food-quality time for your Adam Ryan," , küsisin ma Katielt.
Katie vastab mulle: " There is some time.. Wait... OMG! UNTIL 7 DAYS WE CAN SEE THE CONCERT! AHH! WOAH, wait...OMG!" Katie hakkab õnnest nutma.
"What happened?" küsin mina oma non-exsisting kaastundega.
Katie seepeale: " ADAM IS DOING A FAN MEET AND GREET!"
Mina suundun vaikselt kööki: "Yay..."
Katie teisest toast: " Don´t you dare to walk away from this historical moment!"
"I just did," , itsitan vaikselt.

Jap, selline ongi Katie. Katie on nagu päikesekiir, kes toob mu pimedasse elukoopasse valgust. Ma tavaliselt ei räägi oma õnnetusest kellelegi. Aga.. teile võin ju rääkida. Kui olin 16, sattusin peole. Lõpetasin tagaistmel autoõnnetuses. Ärkasin üles haiglas, kus mulle vaatasid otsa Katie ja mu ema(Isast ei ole ma sünnist saati midagi kuulnud. Katiega sain tuttavaks ühel puhkusereisil Ameerikas). Ma olin tõsiselt šokeeritud, et mul ei olnud rohkem külalisi, aga ma arvan, et ma polnud neid väärt, sest see oli minu enda rumalus. Igatahes, arst rääkis, et olin olnud 30 päeva koomas. Alguses ei saanud ma midagi teha. pidin uuesti õppima silmi liigutama, sööma, jooma, lugema, kõndima. See oli kõige raskem eluperiood mu elus. kannetasin ka lühiaegse amneesia käes. Katie oli see, kes näitas mulle pilte. Katie oli see, kes käis igapäev mind vaatamas käis ja julgustas mind. Katie oli see, kes mulle toeks oli. Katie oli see tõeline inimene, kes mind ellu äratas. Olen talle selle eest väga tänulik. Ta on mu ingel ja tähendab mulle väga palju. Ükskõik kui palju mõttetut iba ta suust välja ajab ja ükskõik, kui palju ta oma absurdsusega mind närvi ajab, rahustan ma ennast ja tuletan endale meelde, et just tänu TEMALE ma seisan täna siin. See kõik oli 4 aastat tagasi, aga see pole mu ikka veel mu mälust kustunud. Selle asemel olen kustutanud oma elust oma endised sõbrad, kunstikaaslased ja Andrese. Temast pole mul ka soovi rääkida. Tõepoolest, mul ei ole Facebooki, Twitterit või instagrami, aga ma saan hakkama.

Okay, see oli väga deep jutt. But it´s time for breakfast! YAY! The only thing I love expect Katie.


Vaatasin külmkappi. Freeze. No food. Code red. Help. Katie. Katie.Katie.
"KATIEE!" hõikan "vaikselt" Katiet.
Katie vastab: " Did you change your mind about Adam? Wait, no. You wouldn´t do that. Let me guess.. There is no food in the fridge.Haha,"
Mina jälle vastan: " Katie, come on! I need my food! It´s my life!"
Katie:" I won´t give it to you until you agree to come with me to the concert,"
Mina:" Are you serious? NO,"
Katie: " Fine by me. STARVE,"
Mina: " You´re evil,"
Katie: " Come on, Carmen, don´t be such a crybaby. Do it for me,"
Mina: " Please don´t do your puppy eyes. It makes me do everything you want. Oh my god, it´s working.
Katie: "So, you´re coming?" (Katie naeratab)
Mina" " Fine,"
Katie:" OMG; YAYYAYAYAY, I LOVE YA SO MUCH. Aaand there goes Katie singing some random songs.

Ehh, süüa palun.
"Katie, where´s my food?" küsin mina juba nälgimise äärel.
"Oh, it´s in the dumpster," vastas Katie.

Jooksen prügikastini ja avan selle. Järgneb da kurb face. Just sayin´.

"ARE YOU SERIOUS?" küsin mina.
"Nope, I´m not Serious Black. I´m Katie.

Ughh, nüüd ma pean varahommikul poodi minema, sest prügikastist polnud võimalik midagi päästa.

Kell 10 jõuab tipa-tapa näljane Carmen poest koju.

Tegin endale 2 võileba, 1 kohukese ja 1 tassi kohvi.

Time to pick my outfit. Oops, i don´t have nice clothes that would fit with my soul. Yep, throw something random on. Yep, close enough.


Laupäevati käin kell 12.00 käin ühes kohvikus tööl. Noh, et ülikooli kõrvalt lisaraha teenida. Ülikoolis õpin muidu arhitektuuri.

Ehh, time flies so ... SLOW.

Jätkan, kui kell on juba 20.00 minu korteris.

"Hi, Katie, I´m back," , otsides korterist Katiet. Haha, I can see her now. Ta jäi õppides magama. Katie õpib ülikoolis moodi ja disaini, mis on omamoodi inspireeriv. Aga jahh, mõtlesin, et teen endale tomatisuppi. Tomatisupp oli imemaitsev. :) Hüppasin kiiresti dušši alt läbi. Te ei kujuta ette kui väga mu voodi kutsus mind. Voodis tundus mulle, et iga päevaga suur must auk mu südames hakkab vaikselt kinni kasvama.

Autori kommentaar »

Hei, mul oli igav ja mõtlesin, et kirjutan ühe loo. Palun loe ja kirjuta mis sa arvad. Vabandan, kui loos leidub kirjavigu. :D

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


Diamonddx

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

ChemistrY

Tore, et inglise keelt oskad. Aga võiksid terve jutu kirjutada siis juba inglise keeles või eesti keeles Siis on seda parem lugeda. Isegi kui ta ei räägi sama keelt, siis võiks kasvõi sulgudes olla tõlge. Ja nagu võõrsõnad kirjutatakse kaldu (kursiivi), siis võiksid seda ka arvesse võtta.
Üldmulje on hea, jätka. Edu!
 

Diamonddx

Suur-suur tänu tagasisideme eest. Jätan meelde ja proovin järgmise jutu paremini kirjutada.
 

Minny

Jätka samas vaimus.
 

Diamonddx


 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima