Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Seiklus / Põnevus

Minu lemmik puhkus 3# (0)

21.10.2014 19:26, x59 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Minu BFF Susanna "Susanna! Mida sina siin teed?!" Hüüdsin mina. "No me oleme mere puhkusel, mu isa võttis ühes mingi interneti mängus osa ja me võitsime siia piletid neljale ja meil oli täpselt mulle, mu kahele õele ja isale" Lausus ta. Me olime nagu mega rõõmsad teine teist nähes ja me istusime otse-kohe kõrvuti ja jagasime pop-corni. Teate mis välja tuli ju... ta peatub meie lähedal olevas hotellis *Starfire* me otsustasime, et pärast ettendust me lähme kõik koos 7-ekesti parki jalutama ja hiljem ka divolisse. Ettenduse lõppedes ma olin väga ärevil divoli pärast, sest isa lubas mind esimest korda viia koos Susannaga Ameerika mägedele, tõtt öelda ma veits kõhklesin ka selle pärast :D . Divolisse jõudes kadus mu kõhlus koheselt, kuna see juba ise nägi nii lahe välja. Minu ja Susanna isa panid meid Ameerika mägede sappa koos rahaga ja ütlesid, et las me lõbutseme ja nemad seni kaua jalutavad koos Nelley-ga ja Susanna isaga pargis ja ostavad jäätist. Lõppuks oligi, siis mul aeg oma kõhklustega silmitsi astuda. Meie kord oli järjekorras.. Sõit algas, oksekottid tulid välja ja vedur läks tööle. Sõit oli lihtsalt üli lahe, ma karjusin seal täiest kõrist koos Susannaga, kui vedur hakkast mägedest alla sõitma. Sõidu lõppedes me otsustasime veel muude atraksjoonide peale minna. Lõppuks, kui aeg oli minna tohtisime me Susannaga meie autos istuda.

-3-4 paeva hiljem-

Oli hommik, kedagi polnud toas, järsku kõlas koputus uksele, ning ma läksin avama ja seal seisis Susanna ja ta lausus ärevalt...

Autori kommentaar »

see lugu räägib 12 aastasest tüdrukust Greete Tammsaarest ja tal on ka väike õde Nelley kes on 9 aastane ja see järjekas räägib põhiliselt tema pere puhkusest ja ka seiklustest Hispaanias aga edasi saate lugeda juba järjekast..

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


marite12

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima