Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Seiklus / Põnevus

Minu lemmik puhkus #2 (1)

21.10.2014 12:46, x70 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Kohale jõudsime me küll väga hilja öösel, nii-et me väga palju ringi ei jõudnud kusagil käia ja pidime põrutama otse joones hotelli sööma, ning ööd veetma. Sõit hotelli polnudki nii pikk, kui ma arvasin aga minu meelest oli kuskil kell 11-12, kui me hotelli jõudsime. Õnneks oli hotelli restoran 24h. lahti, nii-siis läksime otse joones sinna nii-pea, kui olime oma kohvrid tuppa ära pannud. Restoranis olid põhiliselt noorpaarid aga mingi 2 peret olid veel peale meie lastega. Iga-tahes restoran oli nii lahe, kuidagi nagu inglise stiilis ja vanaaegne ja seina peal isegi ühes kohas oli aastaarv: 1961, iga-tahes kõik nägi väga viisakas ja puhas, ning kelnerid olid isegi kikki lipsudega ja nais kelnerid õhtu kleitidega. Ma tellisin endale makaronid koos pologneese kastmega, salati ja mingite lihapallidega. Iga-tahes maitses see küll päris hästi ja ema arvas, et me võiksimegi hakkata siin õhtuti söömas käima. Peale sööki sõitsime meie Nelleyga 3.-ndale korrusele meie tuppa (tuba: 145). Mina käisin pesemas ennem ära ja pärast seda läksin kohe magama aga Nelley jäi kuni ema ja isa tulekuni veel üles, nii-et ma ei teagi täpselt milal ta magama läks.

-Hommik-

Ärkasin toidu lõhna peale. Selgus, et toateenindus oli juba toidud tuppa toonud ja kõik teised juba sõid. Ma proovisin nii kiiresti ennast riidesse panna, kui sain ja pesemas käia. Kui ma lõppuks ka sööma jõudsin hakkas Nelley juba lõppetama ja ema, ning isa arutasid kuhu täna minna ja Nelley oli varem näinud telekast härjavõitlust ja unistas sellest, et seda kunagi vaadata päris elus ja nüüd oli tal see võimalus ja ta sikkutas isa pluusi varukast kuni ta talle lõpuks tähele panu pööras ja Nelley ütles, siis "Issi, ma olen alati unistanud härja võitluse vaatamisest, kas me palun palun palun ei võiks minna seda vaatama minna?" "no ma ei tea... need piletid on ikagi nii kallid" ütles isa ebakindlalt ja ema ütles "aga te võite ju lastega 3-ekesti seda vaatama?"
"no hea-küll.." lausus, siis isa lõppuks. "jess" karjus Nelley ja tormas meie tuppa endale sobivaid riideid valima. Varsti sain ka mina enda söögiga valmis ja isa läks netist kella aegu vaatama ja selgus, et 1h. pärast algab juba. Nii-siis me pidime ruttu tegema, kuna siit sinna läks 30min. Isa läks, siis ennast valmis sättima ja mina lõppetasin hommiku sööki. Isa otsis paras-jagu ühte oma tossu, kui ma hakkasin riidesse panema. Nii-siis, kui ma õppuks olin paari 5-6 min. pärast valmis võisime lõpuks minema hakkata. Nii-pea, kui olin autost sisse saanud pani isa auto käima. Sõit paistis küll pikk aga, kui kohale jõudsime avastasime, et see oli seda väärt, sest ma polnud varem midagi nii lahedat näinud. Pileti järjekord oli küll pikk aga liikus see-eest päris kiiresti. Me ostsime ka endale iga-ühele väikse popp-corni pakki. Kui me oma kohtadele jõudsime hakkas ettendus algama. Nii-pea, kui ettendus oli alanud kuulsin ma meie tagant keegi rääkis eesti keeles "ma ei jõuagi homset ära oodata" ja, kui ma oma taha vaatasin oli seal..

Autori kommentaar »

see lugu räägib 12 aastasest tüdrukust Greete Tammsaarest ja tal on ka väike õde Nelley kes on 9 aastane ja see järjekas räägib põhiliselt tema pere puhkusest ja ka seiklustest Hispaanias aga edasi saate lugeda juba järjekast..

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


marite12

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 1 )

 

Kommentaarid

marite12

"Autori Kommentaarist" Leiate ka tutvustuse!
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima