Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Muu

Kaks valikut, 1 (0)

20.10.2014 22:02, x63 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

"Ma lihtsalt ei saa aru."
"Millest?"
"Sellest, kuidas saab üks selline olla..."
"Räägi täpsemalt. Võta vabamalt. Joo kohvi, söö küpsist ja räägi."
Ta võtab kohvi ja sirutab käe küpsisekausi juurde, vajub siis lühikese.ks ajaks mõttesse ja tõmbab käe tagasi ja najatub mugavalt seljatoele ja vaatab aknast välja ja siis mulle otsa.

"Ta on narkomaan."
"Narkomaan? Kas...."
"Ei, ta ei käi tänaval, süstal ringi. Ei. Ta on töönarkomaan. Koguaeg - töö, töö, töö. Tal on võimalus olla nädalavahetustel perega koos, aga ei. Tema juba kaugelt ruttab pidulikes pükstes ja triiksärgis, nutitelefon käes, autoparkla poole, paneb mussi tööle ja lidub, kui kiiresti saab."
"Aga puhkused? Olete koos?"
"Tal on võimalus, mitu aastat, mis ma olen temaga koos elanud, on tal igal aastal võimalik puhata kuus nädalat. Tema aga võtab tavaliselt aastas kuni kolm nädalat vabaks. Mitte kuus."
"Ja need ta veedab sinu ja lastega?"
"Ei. Puhkus ei tähenda tema jaoks mitte töö tegemist. Minu jaoks tähendab see reisimist, perega koos olemist ja paar tundi kauem magamist.Tema jaoks tähendab see ikka kell kuus äratust, nagu argipäevadel, kruusitäit kohvi, ja töö tegemist. Jah, kontoris ta siis pole, aga arvutis. Ja nii kuni kella kaheksani õhtul, nagu tavaliselt, ja siis läheb pesema, ja magama. Ja nii kuni need kolm nädalat. Mõttetu ju. Kas sellel suhtel on tulevikku?"

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


Windey

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima