Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Noortejutud

Forgotten #4[New session] (0)

30.01.2014 16:29, x126 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Taylee võttis oma jõu kokku ja lõi meest nii, et too ta lahti lasi ja tüdruk kukkus alla. Umbes 8m kaljult allpool oli kivi serv, mille peal oli paks sammal ja sinna oleks saanud seisma jääda. Aga, kui sa kukud kõrgelt sinna poole, siis ei ole eriti kindel, et sa selle kivi servale pidama jääd. Õnneks kasvasid all maas kuused ja ühe kuuse latv ulatus selle kivist serva peale nii, et kukkumine oli pehmem ja Taylee sai puu ladvast kinni haarata. Kõik toimus aegluubis. Kuulda oli püssipauke ja karjumist. Taylee jalad rippusid alla ja ta hoidis oma kätega kiviservast ja puu ladvast kinni. Vaikselt hakkas jõud tüdruku kätest kaduma. Taylee proovis jalad kuuse peale vinnata, aga ta ei suutnud. Ta sirutas oma jalad ja käed välja, et saaks kuskilt paremini kinni võtta, aga kuul ta käe sees tegi jubedalt valu. Taylee ei pidanud vastu ja ta kukkus alla. Mitte palju. Õnneks. Ainult paar meetrit, sest vastu tulid suured kuuse oksad, mis pidasid ta hoogu kinni ja ta sai kätega okstest kinni haarata. Ta ronis puu tüve poole ning otsis kindlamat oksa, kus peatuda. Taylee leidisgi parema koha ja jäi sinna pidama. Ta vaatas oma veritsevat kätt. See oli jube valus. Samuti ta jalad olid kukkumisest marraskil ja pea oli katki millestki. Valu võttis aeglaselt kogu keha üle ja Taylee proovis okste peal püsida. Ülevalt oli kuulda hääli. Kõik karjusid ja vaatasid alla. "Ta on surnud!" karjus Taylee ema läbi pisarate ja heitis pikali maha.

Ma ei ole ju surnud. Või olen. Ahjaah. Valus. Ai. "Appi!" kas nad ei kuule, siis mind. Ma ei jaksa rohkem hoida. Vaadake ometi siia. Aiiii

Taylee oli okste varjus ja teda polnud näha. Kuulda oli helikopteri põrinat. See jõudis kalju kohale ja lasi alla traksides mehe, kes vaatas ümbrust, et ega pole tüdrukut näha. "Ma näen! Natuke paremale!" hüüdis traksides mees, kes viipas kuuse poole. Helikopter liikusgi natuke paremale ja traksides mees sai Taylee sülle võtta. Nad tõusid õhku ja neid vinnati tagasi helikopteri peale. Peagi olid nad teel haigla poole.

Autori kommentaar »

pastakid? Hinnake ja kommige :D>

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


dog12

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima