Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Noortejutud

Forgotten #2[jätkub(y)New session] (0)

24.01.2014 22:31, x94 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

eelnevalt:Taylee kukkus pastakas käest ja ta tundis kuidas keegi mingi rätiku ta suule pani. Varsti tuli talle uni peale ja ta tundis, kuidas keeg teda tassib.

Taylee sirutas oma käe välja. Ta tundis külma kivipõrandat enda all. Ka tal endal oli külm. Tüdruk kohmitses tükkaega maas, et aru saada täpsemalt, kus ta on. Ta avas ka oma silmad, aga midagi ei olnud näha. Kõik oli väga ähmane ja udune. Järsku kuulis Taylee mingit häält. "Ou...on siin keegi!" hüüdis Taylee. Vastust ei tulnud. Tükkaega püsis vaikus. Taylee tõusis püsti. Pooleldi püsti, kui täpsustada, sest põranda ja lae vahel oli ainult 1m vahet. Kuna vahe oli nii väike lõi Taylee oma pea sinna vastu ära. "Aii...p a g a n. Kus ma olen" ütles Taylee soovides, et keegi kuuleks teda. Ta roomas mööda maad edasi. Järsku nägi ta väikest tulukest, mis paistis läbi väikese prao, mis oli seina sees. Taylee roomas käpukil sinna ja surus oma silma sinna vastu. Algul oli kõik segane ja udune, aga siis ta hakkas eristama udust inimesi.
"Lunarahakiri saatetud?" küsis jämeda häälega mees.
"Jah" vastas mingi hääl.
"Väga tore, aga palun viige talle vett ja veenduge, et seal mingeid pragusid pole, et ta välja ei pääseks" ütles jämeda häälega mees.
"Jah" vastasid mitu inimest ja astusid samal ajal uksest välja.
Taylee tundis, kuidas hirmuvärinad käisid üle ta kogu keha. Silma nurka tekkisid pisarad. Järsku käis plõks. Näha oli valgust, mida oli liiga palju ja see paistis otse Tayleele silma. Ta kattis näo kätega ja piilus sõrmeda vahelt välja. Üks mees läks kõhuli ja pani vee klaasis koos võileivaga kandiku peale. Ta lükkas selle Taylee poole. Taylee vaatas seda kahtlustavalt ja haaras, siis klaasi veega. Alles siis ta taipas, milline jänu tal oli olnud. Ta jõi selle ühe sõõmuga ära. "Õgard selline, niet, rohkem sa ei saa!Harašo?" hüüdis mees Tayleele vene aksendiga. Taylee taganes ja tõmbus toa ühte nurka. Ta mõtles:

Appi, ma kardan ma kardan. Issand, emme. Kus ma olen. Jummel küll. Mis tuba see on? 1m kõrge ja seinad, lagi ja põrand on kivist. Ruum on pime ja täiesti tühi. MA TAHAN KOJU.

Vene aksendiga mees lülitas sisse taskulambi ja hakkas tuba ülevaatama. Ta vaatas ega kuskil poleks mingeid pragusid. Ta oli Tayleest juba 3m kaugusel. Tüdruk värises silmnähtavalt ja ta pea oli peitetud sülle. Mees mühatas ja pani käe Taylee põlvele, et tüdruk eest tuleks. Taylee ei saanud aru, mida teha. Ta hakkas nutma ja haaras kätega peast kinni. Ta polnud kunagi elus nimoodi tundnud. "Harašo, bõstra liigu eest" ütles mees Tayleele. Taylee roomas välkkiirelt toa teise nurka ja tõbas end kerra. Mees pilgutas Tayleele silma ja ütles talle midagi vene keeles. Mees sai aru, et Taylee ei saa sellest aru ja ta naeris. Ta tuli tüdrukule jälle lähemale. "Palun ei, ma palun" sai Taylee vaevu läbi pisarate ja hirmu sosistada. "Da, da , aahahahaha" naeris mees ja silitas Tayleed peast põlveni välja. Ta tõmbas teda puusast enda poole. "Ei!" karjatas Taylee hüsteeriliselt ja läks kiiresti eemale. Mees naeris selle peale ja ütles jälle midagi vene keeles. Kuna ühtegi väljapääsu toal polnud lahkus mees toast. Taylee oli šokis. Ta nuttis ja värises nurgas. Ta oli hirmul. Ta oli segaduses. Ta oli kadunud.
--------------------
Sorrt kui igav :D kommige ja hinnake

Autori kommentaar »

pastakid?

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


dog12

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima