Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Noortejutud

Forgotten #1[jätkub(y)New session] (1)

17.01.2014 20:25, x112 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Okei teile tuleks kasuks, kui te oleksite lugenud forgotteni esimesi osi aga vahet pole see on nii öelda uus, mis põhineb mu vanalt järjekalt, aga vahete pole isegi, kui sa pole seda lugenud ss vahet pole :D
------------------
17. Jaanuar reede(Kallis päevik....)

Sa jummel küll sellest on möödas juba peaegu aasta aega, kui ma seda päevikut pidasin ja rõdult alla kukkusin. Olid need alles "Head ajad". Mu nimi on endiselt Taylee. Elan koos oma ema ja isaga. Ega see polegi mingi suurem saavutus, et ma elan ema ja isagi onju? :D Oojahh. Tegelikult pole mul midagi mille pärast seda tobetat päevikut pidada. Ma ei käi mingi libahundi või isegi vampiiriga. Mul pole mingeid salajasi võimeid või ma ei käi mingi 1D poisiga või üldse mingi poisiga. Seega on suht mõtetu, et ma seda päevikut kirjutan. Masendav. Mu elu on nii igav, et see ajab teid naerma. Uskuge mind. Võibolla aitab teil asjadest paremini sotti saada see, kui ma kirjutaks üles, mis toimus aasta aega tagasi või midagi sellist. Tutututuuu meeldetuletuse aeg :D kukusin rõdult alla käis pauk ja mälu oli läinud :P mälu tuli tagasi Baaah ja siis tuli meelde, et üks poiss lükkas mu alla, sest nad otsisid suurt kotti, milles olid joogid. Nad arvasid, et mina olen joogid ära varastanud. Noh tegelikult ma varastasingi, aga ainult selleprast,et nad mu sõbra Alexi onu majale tuld otsa ei paneks. Igatahes nad ikka küsisid minu ja mu sõprade Tobiase, Alexi ja Emma käest, kus joogid on, kuigi see üks poiss nimega Sten oli koti endale võtnud ja ma ei tea mida sellega teinud. Tegelikult ma tean küll mida ta sellega tegi.


Pimedal tänaval poe taga.
"Ma müün 3tuhhiga seda kotti" sosistas Sten ühele kodutule.
"Laps võta aru pähe! Selle eest ei saa sa sentigi" vastas kodutu.
"Arvad?" ütles Sten ja avas suure prgikoti, mis oli jooke täis. Kodutu jäi seda suu ammuli vaatama.
"Anna 5euri eest" pakkus kodutu.
"Ma panene su ema 5euri eest r s k! Siukse raha eest mine osta endale daimi" nähvatas Sten.
"Krrrtttt, diil jää katki sinusuguse jõmpsika pärast! Tõmba uttu mingi haige koolijuts noh" sülitas kodutu.
"Tõmbangi r s k!" ütles Sten ja lasi kotiga jalga.

Ühesõnaga Sten müüs kogu koti sisu maha, aga ta ei öelnud sõpradele, et tema käes oli kott vaid ütles, et see ikka minu või mu sõprade käes. Niisiis mu sõpru ja mind ähvardati, et andke kott siia või ma ei tea, mis juhtub. Aga õnneks said nad teada, et see närune Sten oli koti sisu maha müünud ja jätsid meid rahule.
Kui see vahejuhtum välja jätta, siis on mu elu väga igav. Mu vanad sõbrad Alex, Tobias ja Emma ja Carmen otsustasid minuga suhtlemis lõpetada. Ma ei tea, miks aga ma kahtlustan sisimas, et nad arvasid, et ma olen............................. vampiir.Hahahaha, okei need on minu väga veidrad naljad, millest saan aru ainult mina. Mul on nimelt ülearenenud huumorisoon(nagu mina seda naljaga nimetan) ja mul on omad naljad. Mu ema ütleb selle peale tavaliselt lihtsalt, et mul on pävad. Okei ma ei tea, miks ma üldse sellist segast kirjutan. Ma peaks arvatavasti vähem telekat vaatama ja endale päris elu muretsema.Mul on praegu nimelt igav elu.Näiteks lubage ma kirjutan teile oma eilsest päevast.
Ärkasin. Läksin kooli. Tulin koju. Jäin magama.
No muidugi on see üldine kirjeldus. Vahepeal juhtus ka mõningaid asju, aga mitte midagi erilist need polnud. Eks ma pingutan oma halle ajurakke ja proovin midagi naljakat eilsest päevast meelde tuletada....Oeki ma ei suuda. Mul on väga igav...oot. EUREKA meelde tuli. Hehe see juhtus eile peale kooli, kui ma läksin oma telefonile järgi. Nimelt ma unustasin selle klassi.


Ma hiilin vaikselt loodusõpetuse klassis taga pingi juurde ja võtan sealt lauapealt oma telefoni.
"Vaata esmaspäevaks, ma saan selle pommitaolise asja. Sina viid selle ajalooklassi ja ma oota all garderoobis. Selge" rääkis poisi hääl. Peale seda oli vaikus.

Need olid raudselt mingid suvakad, kes tegid oma arust nalja. Ega ma ei kahtlusta midagi, aga kui esmaspäeval kool õhku lendab, siis ma ei peaks teisipäeval kooli tulema ja kuna meil on, siis matas suur töö, siis see jääks ära. See oleks tegelikult üsna lahe.

Taylee jättis kirjutamise järgi ja vaatas aknast välja. Ta toal olid suured maastlaeni uksed, mis viisid rõdule ja sealt kostis hääli. Kuna mööda maja seina võis keegi üles ronida nagu Taylee sõber Tobias oli kunagi teinud arvas Taylee, et seal on varas.

Omghh, ma arvan, et mu rõdul on vargad. Appi. Okei ja ma kirjutan oma päevikusse, et mu rõdul on vargad. MIks ma nii imelik olen?

Taylee jättis kirjutamise järgi ja astus uste juurde rõsul polnud kedagi.
Seal pole kedagi ja arvata oli, sest mul on nii igav elu jd-------

Taylee kukkus pastakas käest ja ta tundis kuidas keegi mingi rätiku ta suule pani. Varsti tuli talle uni peale ja ta tundis, kuidas keeg teda tassib.
----------


Kui on 2 v 3 lugejat ss ma jätkan ja srry kui igav.

Autori kommentaar »

pastakaid? Hinnake

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


dog12

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

karinike100

Jätka
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima