Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Noortejutud

forgotten #2 (1)

28.08.2013 12:04, x82 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

jaanuar 25 kolmapäev
Ma soovin südamest, et mäletaks, mis oli enne, kui ma rõdult alla kukkusin. Aga nii see elu on. Mul oli järjekordne tund. Vabandage väga, aga kas see õpetaja ei tea, et mul oli mälukaotus. Ta küsis täiesti rumalaid küsimusi Vana-Kreeka kohta, mida ma ei teadnud. Kuna ma nendele küsimustele ei osanud vastata sõimas ta mind täis. Väga nõme. Lähme paremate asjade juurde. Pühapäeval tuli mulle külla keegi Laura.

"Tsau Taylee. Ma olen Laura" ütles Laura.
"Sa tead, et ma ei mäleta mitte midagi onju" ütlesin ma.
"Jah, ellepärast ma tulingi. Kas sul käis eile külas Adele?" küsis Laura.
"See blond tšikk? Jah" vastain ma.
"Ma olen ta noorem õde. Adele käib sinuga samas klassis. Käis" ütles Laura.

Uups. Ma ütlesin ta õe kohta blond tšikk! See oli nii piinlik.

"Ta ütles arvatavasti, et olite parimad sõbrad onju?" küsis Laura.
"Kus sa tead?" ei saand ma aru.
"Te olite sõbrad, aga ainult sellepärast, et sull olid ilusad riided ja asjad, mida ta laenas. Või siis varastas" ütles Laura.

Ehh. See jutt kõlab nagu lasteaed: "Mina pole su sõber kuna sul pole barbit, aga sul on ja ma olen nüüd su sõber" See on nii veider. Kas enne oma mälukaotust olin ma tõesti mingi hull friik? See kõik vajab välja uurimist. Sellepärast tahtsin ma tagasi oma kooli minna. Sinna, kus ma enne mälukaotust käisin. Kahjuks vanemad pidasin paremaks, kui ma see aasta koduõppel olen. Otsustasin minna lihtsalt oma vana kooli ette. Ma vaatasin just üht filmi, kus oli uurijal mälukaotus. Kui ta tagasi koju jõudis tuli mälutagasi. See tundub väga lapsik, aga otsustasin seda nipp proovida ja minna kooli juurde. Et äkki tuleb midagi meelde. Ootasin, kuni minu koduõppe tnnid läbi said ja asusin teele. Kasutasin terve tee gps-i. Ausalt. Kõik vaatasid mind, kui imelikku. Jõudsin kooli ette umbes kell 3. Maja oli väga ilus. Kollakas-beez ja suurte klaas akentega. Õue oli kuulda kella helinat. Kahjuks juhtus midagi veidrat.

"Taylee? Sina!" hüüdis keegi kaugelt.
"Taylee? Mida? Ahh, see on mu nimi. Jah ma olen Taylee." rääkisin ma üpris omaette.

See oli mingi pruuni peaga poiss, kes minu poole jooksis. Väga ilus poiss, kui aus olla. Ma tean, et see oli veider, aga ma jooksin selle poisi eest ära. Tõsiselt praegu ma kahetsen seda. Ma olin tunduvalt kiirem, kui arvasin ja varsti oli see poiss maha raputatud. Ma hakkan nüüd oma märkmikutes tuhnima. Pean saama teada oma facebooki konto salasõna. Soovige mulle edu.

On lugejaid?

Autori kommentaar »

Mõtete mõõn on praegu :D aga muidu kommige ja hinnake ka :D

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


dog12

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

Hellu101

Kindlalt jätka. Mina loen c:
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima