Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Lühijutud / Noortejutud

Sind ära ei vahetaks isegi ma suure roosi põlluga... (4)

01.08.2013 17:44, x275 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Buss sõitis mööda kivist teed. Ümber ringi olid põllud, metsad, aasad. Oli pärastlõuna ja kõik olid väsinud. Järsku haaras Karl oma kitarri ja hakkas mängima. "Oh, järgmine Lillepüüdjate laul." sosistasin oma kõrval istuvale Johannale. Johanna vaatas mind väsinud näoga. "Ma tahaks nii väga magada," ütles ta haigutades, "aga ma ei saa. Siin bussis on nii palav." "Ma tean." oli kõik, mida ma oskasin Johannale vastata. Vahepeal oli Karliga liitunud ka mingid poisid. Osa neist mängis mingeid pille, mida ma ära ei tundnud. Ilmselt oli selles süüdi see suur palavus, mis ei lubanud mul normaalselt mõelda. Muidugi polnud see ime, sest oli ikkagi juulikuu algus. Poisid hakkasid laulma. Ma ei viitsinud vaatada taha poole, aga ma tundsin osad hääled ära. Laul oli armastusest ja lilledest. Mind jäi kummitama üks fraas sellest laulust. "Oh, kuidas armastan sind ma, oh, kuidas jumaldan sind ma. Sind ära ei vahetaks isegi ma suure roosi põlluga." Vajusin mõttesse, proovides ettekujutada laulu sisu.
Järsku segas mu mõtlemist mu klassivend Jaagup. "Ouu, kuule, kas sa saad öelda, mis kell on?" "Oeh, Jaagu, ma ei viitsi telefoni oma kotist otsima hakata. Küsi kellelgilt teiselt." "Davai, teeme nii!"
Vahepeal oli Lillepüüdjate poisid alustanud uue lauluga. See oli mingi laul, mis rääkis sõjast ja armastusest. Mäletan vaid, et see oli kurb, kuid armas. Vaatasin aknast välja. Me olime metsas. Puud kihutasid meist mööda ja ma olen kindel, et nägin põtra. Või oli see kits?
Buss pidurdas järsult. Karl karjus üle bussi. "Mehed! Me. Jõudsime. PÄRALE! PEIPSI ME OLEME SIIN. JUMAL ÕNNISTAGU MEID. SUVI EI SAA ENAM PAREMAKS MINNA. ME OLEME PARADIISIS. JA... " "Okei, Karl, me. saime. aru. SHUT THE #!?!# OUT!" "Okei, kuri onu Kristjan. Koolon tärn, väiksem kui kolm, Ai el uu ve igrek aa." Kogu buss rappus naerust. "Joh, on aega ärgata oma iluunest ja särada." Johanna ärkas kiirelt. Krabas oma koti ja oli valmis bussist välja jooksma. "Oeh, see suvi saab olema perfetkne." Algas Suvi (juuli) 2013 näiteringide laager Peipsi ääres nimega "Enam paremaks minna ei saa ( sest näitlemine ja suvi on elu)"

Autori kommentaar »

Lugu, jutustab minu laagrisse mineku bussisõidust. On väikesed ajas edasi hüpped. Lugu, on tehtud võistluse jaoks :)

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


trintsu123

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 1 )

 

Kommentaarid

minnumannu

Lahe jutt, (ma hetkel ei hinda)
 

trintsu123

Tänan
 

DaCrazyHitzuu

Mulle kah meeldib
 

trintsu123

Tänan veelkord
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima