Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Lühijutud / Muu

Dookie Mania #4 (2)

19.03.2013 13:57, x144 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Kuulasin Sherri sõna ja ootasin,kuna Marcus mulle midagi ütleb. Olin natukene pabinas,sest Marcus on kõige rahulikum ja võib-olla ka kõige arglikum meie klassi poistest,seega ma ei tea,kas ta julgeb üldse "Tere!"gi öelda. Ootasin seda hetke väga,aga ei näidanud välja,kuna ta vaatab koguaeg mulle silma sisse ja ta näeb mis me plaanime. Läks 1 tund mööda,teinegi,kuid Marcuse suust ei tulnud minu jaoks mõeldud lauseid. Päev hakkas kohe läbi saama ja läksime Sherriga esimestene garderoobi,sest me ei tahtnud Marcusele ette jääda.Viskasin oma koti ühte nurka ja Sherri teise,sest tahtsime vaadata,kummale poole Marcus viskab - Ja loomulikult,minu kõrvale.Aga õnneks ei saanud see seal kaua olla,sest me olime kibekiiresti riides ja valmis minu poole minema.
Lõpuks võttis ja Marcus oma koti ja hakkas ka kodu poole minema. Imelik - Miks ta täna teist kaudu koju läheb?? Ma elan ju Haigla juures aga tema mööblivabriku juures(need olid teineteisest ca* 1 km kaugusel). Pöörasime nimelt Sherriga paremale,et minna poodi ja osta midagi näksi. Õnneks marcus meid sinna ei jälitanud(kui ta üldse meid jälitas). Kui ostus tehtud,hakkasimegi minu poole minema,kuid - WHAT?? Marcus on seal kellegi teisega?? Omg ma teadsin seda,sellepärast ta nii rahulik ongi...
"Ma pean ta unustama Sherri,palun aita mul teda unustada!"
"Sa ei tohi alla anda,võib-olla on see ta õde"
"Sul on õigus,vabandust,ma hakkasin ilma asjata närvitsema....."
"Ei ole hullu ja muide ma olen kuulnud et tal on tõesti õde,rahune maha nüüd"
"Okei,ma luban sulle"
Minu pool tegime muffineid ja graveersime nendele mida iganes tahtsime,seekord ma ei graveerinud Marcuse nime - Igaksjuhuks. Graveerisin hoopis Green Day ja selle liikmed ka eraldi(Billie Joe,Tre Cool & Mike Dirnt). Sherrile meeldisid need väga ning mul oli väga hea meel seda kuulda. Mu tuju läks palju paremaks ja lõbusamaks. Panime ka muusikat taustaks. Ikka green Dayd. Panin oma iTunes'i Shuffel'i peale ja kohe tulidki järjest nende laulud. Aww ma mõtlesin et kuidas see võimalik on - Mul on ju niipalju teisi laule teiste artistide esituses,aga nohh kokkusattumus. Sherri ei kirjeldanud seda kokkusattumusega,ta arvas et see on Marcuselt - tema tahab,et sina neid laule kuulaksid. Ma ajasin vasti et see ei saa olla võimalik,tal pole mingeid erilise võimeid.
"Aga kust sa tead?" oli ta uudishimulik "võib-olla tal on!"
"Jah VÕIB-OLLA,aga ei usu hästi"
"Eks me näe"
"Hahaha jah"


Autori kommentaar »

4.osa
Loodan et teile meeldib.
Kindlasti lisage ka et kas peaksin jätkama (:


Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


ATLiizu

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

Hellu101

Väga meeldib. Ikka jätka
 

ATLiizu

Tänud <3
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima