Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Lühijutud / Muu

Minu elu midagid (0)

17.03.2013 15:37, x107 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Igaühel on midagi, mis on neile elus oluline. Jah, justnimelt midagi, kedagisid on mul küll, aga midagid on puudu. Ma olen tühi. Kõigel puudub eesmärk ja suur pimedus heidab end tekina üle mu pea. Ja ma lähen teki alla peitu. Peitu ühiskonna kritiseerivate pilkude eest, peitu iseende altvedamisest tekkinud pettumuse eest. Nutt tikub silmadesse. Sinule näib see tühine, millegina, mis ei vääri mainimist, samas kui osake minust on surnud.

Ma vaatan endaa ümber ja ei näe enam midagi. Ma mõtlen enda peale ja midagi ei tule pähe. Ehk ongi see see, mis on minust jäänud järgi. Mingisugune kest, millest kogu sisu on välja imetud. Ma kuulan enda hinge ning jäängi kuulama. Vastab vaikus. Ma ei taha olla üksi, ma ei taha olla inimeste seas. Ma ei taha ei taha EI TAHA.

Eesmärk on kadunud ja siht silme eest läinud. Perspektiiv on kallutatud ja maailm hägune. Ma saan aru, et mul ei ole õigust millegi üle kurta. Kõik on ju korras. Väliselt. Ma ei saa klišeelikult öelda, et mu sisemus on purunenud kildudeks. Ei. Mul on tunne nagu poleks seda sisu seal kunagi olnudki. Istun siin ja mõtlen, et tahaksin ronida voodi alla. Kuskile, kus on pime. Kuskile, kus ei pea mõtlema. Aga, olgem ausad, see oleks päris tobe.

Andke mulle midagi, andke mulle midagi millesse end mässida, millesse end pühendada. Miskit, mis aitaks mu sisemise tühjuse ulma kustutada. Ma tahan, leida üles on midagid, mis on elus olulised.

Autori kommentaar »

On lühike, on. Lihtsalt ühest hetkest välja kasvanud

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


Cerylia

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima