Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Lühijutud / Muu

Dookie Mania #3 (3)

16.03.2013 18:41, x119 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Tunnis jutustas Sherri minuga ning tahtis teada,et mis garderoobis juhtus. Seletasin talle,et nägin rohelist jopet ja punaseid saapaid enda kõrval. Sherri oli üllatunud ja ütles
"See on Marcus!"
"Kust sa tead?" küsisin.
"Ma olen näinud teda koju minemas ja linna peal kah. Eriti siis,kui ma sinu poole lähen,kas sina siis pole tähele pannud?"
"Ei ole" vastasin.
Vaatasin korraks jälle Marcuse poole,kes õppis hoolega lotat. Seekord ta ei vaadanud mulle tagasi. Ilmselt süvenes oma õppimisele. Ka mina tahtsin süveneda,sest õpetaja tuli just nimelt meie pingi juurde,et näha,kas me ikka õppime. Lota õpa oli meil karm,käskis slaidilt kõik maha kirjutada (Slaide oli umbes 7 tükki päevas) ja pärast pähe tuupida. Õnneks oli mul lota 5,sest igakord kui töö tuli,tegin ka laua peale spikri ja õpetaja ei ole neid näinud. Mõnikord ta isegi läheb klassist välja.
Kell oli peaaegu 10,mis tähendas,et varsti tuleb söömine.Söömas käisime kohvikus,seega pidime igapäev võtma natukene raha kaasa. Nüüd ma näen,kas Sherri jutt vastab tõele,et need riided,mis mu kõrval asusid kuuluvad Marcusele. Seda need olidki..
Jooksime Sherriga kohvikusse esimestena,et meile kohta jätkuks,sest tavaliselt peame õues sööma.Valisime koha ära ning tellisime saiakesi ja limonaadi. Üllatuslikult istus Marcus kohe meie taha lauda,üksinda. Mitte keegi ei istunud ta vastas. Ta tellis samad asjad,mida meie tellisime. See muutus järjest kahtlasemaks. Kas ta ahvib mu maitset või on selle taga mingi muu põhjus,seda mina Sherriga ei teadnud.
Kell hakkas 11 saama ja pidime kooli tagasi minema,seekord olime viimased-meie arust. Me ei pannud tähele,et Marcus oli meie taga. Võtsin välja oma mobla,et kuulata muusikat,agasiis mul tuli meelde,et mul on ju ainult Green Day laulud.Tahtsin seda kontrollida,ja vaatasin muusikafaile. Samal ajal mõõdus meist Marcus,kes piilus mu telefoni. Ta naeratas jälle. Ei teanud mina,kas ta naerab minu üle või on ta fänn.
Kooli jõudes pani ta oma riided jälle minu vasakule poole,ning SHerri paremale. Ütlesin Sherrile et ma kavatsen temaga homme rääkida sellest teemast,kuid Sherri ütles:
"Oota veel,ma tunnen,et tema tahab just sinuga rääkida. Ka kuule,poisid ju peavad austama tüdrukuid rohkem."
"Okei,vaatame siis" vastasin.


Autori kommentaar »

Kolmas osa.
Kindlasti kirjutage,kas peaksin jätkama,või ei. (:


Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


ATLiizu

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

BlueMist98

Jätkaa! :3 Ootan! ^^
 

Hellu101

Mina ka mina ka. Seda et, mina ka ootan uut osa : DD Meeldib see jutt ikka väga..
 

ATLiizu

Aitäh teile mõlemale.Homme püüan uue osa teha.
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima