Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Muu

Gossip Witch (proloog) (4)

09.02.2013 21:19, x159 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Hello nonmuggles!

Gossip Witch here, your one and only source into the scandalous lives of Hogwart's elite.
We´ve heard, that Demetria DiLaurentis aka D, standing for Drama Queen is back from her wanderous trip to France. Oh, and I bet you have heard: "What happens in Vegas, stays in Vegas." I´m sure you have. Well, this time, I promise you, what happened in France, doesn´t stay in France. Because, I know everything...
And who am I? That's one secret I'll never tell. You know you love me. XOXO, Gossip Witch.


Demetria pööritas oma silmi ja kerge käeviipega tõmbas ta võlukepiga üle tema ees õhus rippunud tähtede. Kadus ka pilt Demetriast, mis Gossip Witch koos postitusega avaldanud oli. See oli täpselt õige nurga alt tabatud, seal seisis Demetria ise, suured kohvrid käes, ootamas platvormil 9 ¾ rongi, mis ta Sigatüüka poole viiks, kus ta teistest peale aastat Prantsusmaal peitmist, nädal aega hiljem koolieluga alustada võis.

Paistis, et kõik ei olnudki muutunud. Gossip Witch tegutses endiselt ja noored võtsid endiselt kõiki tema teateid puhta kullana. Neidise kulm oli endiselt kipras, kohati selle pärast, et ta ei pidanud end kindlasti draama kuningannaks, paistis, et see tiitel jälitas teda igavaesti, kohati selle pärast, et ta polnud kindel, mis siis saaks, kui kõik, mis Prantsusmaal toimus, tulekski tõeks. Paistis, et ta pidi elama ja nägema, mis tulevik toob.
Ja nende mõtetega lükkas Demetria DiLaurentis Sigatüüka peaukse lahti ja võttis suuna Gryffindori puhketoa poole, kõrvus kõlamas õhtust söövate noorte hääled. Ta oli seda kohta igatsenud ja veel enim inimesi, kes siis koos temaga viibisid.

Autori kommentaar »

Harry Potteri ja Gossip Girli teemaline fikk.
Samuti on kriitika väga oodatud! ;)


Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


district

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Samalt autorilt

Kommentaarid

kirbi66

Tee pikemad jutud, muidu on hea jutt
 

district

tänud! edaspidi kindlasti, see oli pigem katsetus, kas inimestele selline asi peale ka läheb.
 

Nagini

See on päris hea, kuigi, väljaspool Sigatüügast ei tohi võlukeppi kasutada kui sa ei ole 17 täis. See koht jäi tegelikult segaseks niiet ma ei ole täiesti kindel kas ta tegelikult ka seda kasutas. Olen ise Harry Potteri fänn aga Gossip Girli pole vaadanud. See jutt tundub põnev olevat. Natuke pikem, vist oli üks kirjaviga ka aga muidu on see hea.
 

district

super. jahm, ta seisiski väljaspool kooli välisust, seega ta pidi siiski kooli aladel olema ja võlukunsti sai ta kasutada. see pilt oli temast platvormil, see arvatavasti ajas segadusse vist.
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima