Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Noortejutud

Homset ei tule, Eilset ei ole ptk 1 (2)

27.01.2013 17:12, x135 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Peatükk 1 - Mängult või päriselt, külmalt või kuumalt.

9. Märts, Laupäev

''Mida sa teed? '', kuulen ülbet ja enesekeskset küsimust, mis kõlab rohkem kui silmakirjaliku kommentaarina enda selja tagant.
Surun ette teeseldud naeratuse ja keeran end ringi Nagu sul oleks seda vaja teada '' Ma lihtsalt mõtlen, Miranda, mis nad ütlesid? '', küsin meeldivalt. '' Sa pead nendega rääkima, mulle ju ei öelda '' Sa igavene *!!! Sa ära proovigi mind mõjutada oma suurte feikide kutsikasilmadega ''Okei, ma lähen siis ''. Miranda on mu ülbe täditütar, ta on 18, kaks aastat vanem kui mina. Tal on suurepärane välimus; tumepruunid silmad, pikad, heledad lokkis juuksed ja sale keha, mis on nii hästi vormis, et võiksid ta sassi ajada barbie nukuga. .
'' Irie, tule siia! '', kuulen oma ema silmapiiri taga kisendamas. Tõstan oma tempot ja jooksen sinna. Ta naeratab mulle kurvalt ja teatab, et ma ei saanud läbi testist ja pean minema aastaks internaati, tuhandite miilide kaugusele mu väiksest kodulinnast lõuna Carolina lääneservas. '' Tõesti?'', küsin ma '' Jääb ära '', ütlen kindlalt, seades oma sammud enda tuppa. Avan arvuti ja jätkan anime vaatamist.
See test, mida enne mainiti on väga tähtis. Mõned aastad tagasi avastati, et mul võib olla väga vähe tuntud vaimuhaigus, mis otseselt ei mõjuta eluviisi vaid näeb ja kuuleb rohkem, kui tavalised inimesed. See kuulub vaimuhaiguse kategooria juurde sellel lihtsal põhjusel kuna selliste haiguste jaoks ei ole oma kategooriat loodud. Selle testiga kinnitati, et ma olen ('Homo Sapiens') tavalisest inimesest üks aste rohkem arenenud, see tähendab, et ma olen Homo Sapiensous teatud ka nime all 'Symenthicum', eesti keeles 'Sümeetkiuos'.
Nüüd mind pannaksegi sellisesse akadeemiasse, kus on need erilised lapsed üle maailma. Räägitakse, et see on nagu vangla.

Peagi tõi mu ema mulle suure kohvri, et ma saaks asjad ära pakkida. Ta nagu oleks mind hüljanud vahetult peale seda, kui tuli välja, et ma võin olla teistsugune. Õnneks see pole suur kukkumine mulle olnud, me pole kunagi niikuinii läbi saanud kõige paremini. Meie vahel on alati olnud sjuke ' No Drama' keskkond, kus kedagi ei huvita mida teine teeb ja kui just midagi vaja pole, siis üksteisega rääkima ei minda.
'' Esmaspäeval läheb kell seitse hommikul lennuk. Pane enda kõik vajalikud asjad kokku ja sea end ka emotsionaalselt valmis'', ja ta lahkus. See annab veidike tunda, et ta minust eemale hoiab. Nagu öeldakse, et lapse armastus vanema vastu on täiesti tingimustetu. Tuleb sellega leppida.

Autori kommentaar »

Lol, sellist asja nagu 'Homo Sapiensous' ja 'Symenthicum' Ei eksisteeri tänapäevases maailmas :D:D:D Liccalt tekkis tahtmine midagi juurde lisada. Ei tahtnud teha ulmeks, vaid lihtsalt natuke erilisemaks, teaduslikumal teel :)

Aga Jälle ma läksin


Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


Unfortunate

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

Hellu101

Jääätkaaa
 

Peeglid2

super
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima