Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Noortejutud

Homset ei tule, Eilset ei ole - SISSEJUHATUS (3)

27.01.2013 16:17, x104 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Õhtu oli pime ja õhk oli jahe, surusin salli tugevamalt vastu kaela ja kiirendasin tempot. See masendav õhtupoolik panigi alguse minu loole.
Tagasi mõeldes mu varasemale elule imestan, kui tühi ja kasutu ma olin. Ma imestan, kuidas ma suutsin iga jumala hommik end üles ajada, hambad ära pesta, riidesse panna, asjad kokku panna ja endale süüa teha. Seejärel kiirustades bussi peale lipata ning kooli minna. Õhtul koju tulla, õppida, vaadata animet, lugeda raamatuid ja minna magama. Nii viis päeva nädalas kümme aastat järjest, ülejäänud aja istusin oma toas arvutis või joonistasin või mängisin klaverit. See oligi kogu mu elu. Ma kirjutan seda teile, et te teaksite seda, kui te saate haiget, piinlete, vihkate, on see sada protsenti parem, kui tühjus - tunda mitte midagi. Ma tahan ka lisada ühte asja - alati mõelge enne, kui te midagi soovite. Alati. See soov võib juhuslikult täituda.

-----------

Ma vaatan tihti animet. See viib mõtted mujale. Ma olen vaadanud juba nii palju animeid, et ma saan esimese episoodi kahe esimese minutiga aru, kas see mulle meeldib, mis sealt tuleb või mitte. Minu jaoks hea anime on miski, mis teeb ühte kahest asjast; paneb mind nutma nii kõvasti ja nii valusasti, et ma ei suuda lõpetada või annab mulle sellised naerukrambid, et mul jääb hing kinni. Päris eluga nii ei ole. Päris elu on igav. Nii ma istugi koolist koju jõudes südaööni ja nädalavahetusel kogu aja oma kottpimedas ruumis, otsides uut animet mida vaadata, kaaludes, millise mangaga alustada.
Kuigi mu reaalses elus ei toimu midagi, ma olen jube suur unistaja. Ma tean täpselt, mida ma oma elult tahan - neid asju on lõputult. Alustame sellest, et ma tahan käia Pariisis, New Yorkis, Londonis, Tokyos, Texases, Los Angelases, Miamis, Seoulis, Hong Kongis, Egiptuses kõrbetes, Himaalaja mäestikus, see list läheks lõputult edasi, kuid see ei ole veel kõik - ma tahan elada kõigis nendes kohtades vähemalt kuu aega. Ma tahan õppida Jaapani keelt, mida ma praegu teen, hiina keelt, prantsuse keelt, hispaania keelt, korea keelt, kindlasti ka mõnda aafrika keelt ja võibolla ka mandariinikeelt. Ma tahan elada Himaalaja mäestikus pisikeses külas maailmast tuhandeid miile eemal ja ma tahan võtta osa Pariisi VIP- pidudest. Ma tahan kaotada midagi kallist ja õppida elama. Ma tahan elada.


---------
Lalalalala - mõtted ja soovid.
'' Lalalallaa '' - tekst
Lalalalalaa - olevikus oleva peategelase kommentaar, kes jutustab kogu lugu
-- Lalalalala -- - autori kommentaar

Autori kommentaar »

Kõik palun kommenteerige, kellele see meeldib, ja ka neile kellele see võiks meeldida, ma teen oma parima, et sellest tuleks huvitav jutt :33

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


Unfortunate

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

Peeglid2

Sa andsid juba endast parima ja tegid kõik, mis suutsid.
Mulle see lugu nagu tohutult, see pani mu mõtlema, et ma võin soovida kõike, mida tahan, ja see lõpuks täitub.
Igatahes jätka. Annaksin kasvõi oma pea, et saaksin seda edasi lugeda.
 

Unfortunate

Ma tänan, ma teen oma parima Sellised ilusad kommentaarid ainult aitavad edasi minna
 

Peeglid2

Tore, kui meeldivad minu komentaarid!
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima