Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Huumor

Mesinädalad New Yorgis ( 5.osa ) (6)

03.01.2013 15:49, x180 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Eelmises osas: .Ma olin üleni okse, makaronide ja viineritükkestega koos.See oli lihtsalt FUIH!!!!!!!!

Selles osas:
Juba varsti tuli ka Marko vannitoast välja ja läks sõnagi lausumatta välja.Ma arvan ,et ta läks kuskile baari jooma.Ta teeb seda alati , kui ta on solvunud võinii.Natukese aja pärast sai mul ka tuba läikima löödud.Olin ilmatuma väsinud.Viskasin ennast diivanile pikali.Mõtlesin , et ei jää magama aga see siiski juhtus.Ma nägin hämmastavat und.Ma niinimetatult olin Pruunmütsike , mitte punamütsike.Ma ootasin maja ukse lävel ja ema tuli ja andis mulle kooki ja moosi, et ma need vanaemale viiks , sest ta on praegu haige.Küsisin nn emalt : ,, Miks ma olen Pruunmütsike?''
,,sest kui sa olid väike, siis sinu lemmik koht oli wc ja sa tirisid kassi ka kaasa sinna ja kiusasid ja sikutasid,tampisid ja nätsutasid seda kassi ja ükskord ta tegi sulle tagasi : ta lükkas su peadpidi wc-potti ja seal olid sa parajasti teinud oma suurema häda... ja nii saigi sinust Pruunmütsike.'' seletas ema ja pööritas silmi.
Võtsin ema antud korvi ja läksin vanaema juurde.Poole teepeal kohtasin ma Markot , kes küsis : ,, Noh Pruuuuuuuunmüüütsikee!?! Kuhu sa kah lähed siiis ? ''
,,Ma viin vanaemale kooki ja moosi.Ta on haige. Tahad ka kaasa tulla?'' küsisin ma sõbralikult.
,,Mina !? Nalja teed ?! Ma loomulikult ei tul.....'' vastas Marko ja silmas korra korvile , kus sees oli kook ja moos.,,Ma tahtsin öelda , et ma loomulikult tulematta ei jäta.'' ütles Marko ja irvitas oma kollaste hammastega nii , et tundus nagu päike tuleks välja.
Seejärel hüppas Marko mulle peale ja....Unenägu saigi läbi.
Tõusin püsti ja mõtlesin endamisi : hmhh, oleksin tahtnud edasi näha seda unenägu.
Jalutasin kööki ja panin vee keema , et teha omale teed.Kui tee sai valmis , istusin toolile,tõmbasin jalad kägarasse ja panin omale teki ümber ning rüüpasin teed.Järsku hüppas uksest sisse Marko. See ehmatas mind nii,et mul kukkus tee kõik sülle ja see oli veel tuline.Kargasin püsti ja küsisin väga vihaselt : ,, Mis toimuuub?????''
,, Nooh ..... eeeh.... jaaaahhhh.... noooh......'' kokutas Marko häbelikult.
,,Mis :Nooh ..... eeeh.... jaaaahhhh.... noooh..... ???? '' küsisin veel vihasemalt.
,,Vaaata.... see oli niii, et ma käisin pubis ja ma olin vaata autoga ja siis kui ma olin mõned dringid teinud , unustasin ära et olen autoga ja hakkasin autoga koju sõitma.Siis ma nägin teeääres ühte hääletavat tibi ja võtsin peale ja siis me tegimegi seda.... sorry!'' ütles Marko kurvalt.
,,Midaaaa!!!!!????? Te ......?''ütlesin üllatunult.
,,ei mitte seda mida sina mõtled ...aga see sinu mõtlemisviis on ka päris hea. Aga ei , seda ma ei teinud! Hulluks oled läinud vä? Ma hoopid kogematta , ausõna kogematta ..... kriimustasin ...... või noh ,see küll mingi kriimustamine ei olnud , see oli pigem peksmine või hoopis.... ah no ja ma kriimustasin või peksin , võta nii kuidas tahad , aga ma kriimustasin ta sodiks.Ja veel kõige hullem... .''ütles Marko ja ma segasin vahele. sa jäid po#!?!#eile vahele jah...? ütlesin vihaselt.
,,Ei , kus sa sellega. Ta oli terve auto oma haisuga , ma mõtlen peeruhaisuga täis lämmatanud , et ma tahtsin talle tagasi teha ja hakkasin puuksu välja punnutama aga tuli hoopis seda teist , seda pruuni asja hulga.Terve hunnik.''rääkis Marko natuke irvitades.
,,Ossa juudas külll!!!!! '' ütlesin ja lõin käe vastu otsmikku aga see hoop sai liiga tugev , nii et ma kukkusin põrandale pikali.

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


OehRoosa

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

Maricca

Jätka
 

ForstyCammy

Päris naljakas jätka!
 

minnumannu

jätka
 

OehRoosa

Jaa ikka teen edasi. Lihtsalt mul polnud parool meeles niiet ei saanudki teha. Ja Tore kui meeldib. )
 

CookieMonsters

jätka!!!Kohee paluun
 

OehRoosa

Hehe Ma pole ikka päris ammu siin mängukoopas käinud Nüüd hakkan uuesti edasi kirjutama siin seda juttu
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima