Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Lühijutud / Ulme / Õudus

Jonas ja valge leedi (13)

02.11.2012 22:04, x202 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Jonas elab maakodus, väikeses alevikus, linnast kaugel. Ta elab kahekorruselises majas, koos ema ja oma väikese õega. Ühel päeval ütles ema Jonasele, et mingu ostku külapoest üks kalkuni süda, et saaks õhtuks teha maitsvat kalkunikastet kartulitega. Ema andis Jonasele natuke raha kaasa ja nii hakkaski ta vaikselt ümisedes küla poole sammuma.

Teel möödus ta surnuaiast. Järsku nägi ta surnuväravate taga midagi sinakalt helendamas. Jonas oli uudishimulik poiss ning ta läks järele vaatama, misasi see seal niimodi hiilgab. Seal oli üks suur must auk, milles lebas üks ilus plaatinablondide juuste ning helesiniste silmadega tüdruk, nägu natuke verine. Jonas hakkas mõtlema, miks minna poodi südame järele ja raisata raha, kui ma saan selle võtta siit, tüdruku seest?

Jonas võttis taskust noa ning lõikas sellega tüdruku rinna lahti. Ta võttis südame ta seest välja, pani kotti ning hakkas kodu poole tagasi minema. Õhtuks oli emal valmis soe, imemaitsev roog, mida poiss meelsasti sisse kugistas. Kõht täis, oli aeg magama minna. Jonas pani oma kutsupiltidega pidžaama selga ning heitis oma väiksesse voodisse ja tõmbas teki peale.

Järsku ta kuuleb mingid helisevat õrna naisehäält, mis ütleb "Jonas, Jonathan, tänaval seistes, ma tahan tagasi oma.... Südant...". Jonasel hakkas veidi kõhe aga ta mõtles, et see tuleb lihtsalt väsimusest, sest oli juba päris hilja. Kuid mõne aja pärast kuulis ta jälle häält "Jonas, Jonathan, värava juures, ma tahan tagasi oma... Südant...". Poiss hakkas mõtlema, et kuidas nii... See ei ole ju võimalik.. Ju siis on see jälle mingi hääl minu peas. #!?!#iiremini magama jääma.

Kuid siis, kuulis ta jälle seda kõhedat, armsat, vaikset tüdruku häält, mis ütles "Jonas, Jonathan, sinu välisuksel seistes, ma tahan tagasi oma.... Südant" Jonas hakkas nüüd juba kartma. Ta mõtles tüdruku peale helendavate siniste silmadega, kui juba kuulis "Jonas, Jonathan, sinu koridoris, ma tahan tagasi oma.... Südant!" Hääl oli nüüd juba palju kõhem ja joonas tõmbas teki tugevasti üle pea ja värises. Siis kuulis ta vaikseid samme trepil "Jonas, Jonathan, trepist üles tulles, ma tahan tagasi oma... Südant!"

Tekk ei aidanud. Polnud midagi teha, Jonasel oli pea hirmust täiesti tühi. "Jonas, Jonathan, sinu ukse taga, ma tahan tagasi oma... Südant!!". Jonas pigistas silmad kinni ja pani näpud kõrva. Järgmisel hetkel kuulis ta oma ukse avanemist ja siis kedagi tema kohale kummardumas.
"Jonas, Jonathan, sinu voodi ees, ma tahan tagasi oma...... SSSÜÜÜÜÜDDAAAAAAAAAANNNTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

Autori kommentaar »

Head ööd :)

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


Elixir

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 1 )

 

Samalt autorilt

Kommentaarid

ingmarike12

see on nii pikk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...
 

Elixir

Aga huvitav
 

omgomgomg

Jubee , :c :c , lõdisen prglt xD , hea jutt :c 5p
 

millinemaolen

Lahe
 

Spuffly

apppii ma kardan muidu äge jutt
 

DaFrozenFruit

Õudne!! 5p.
 

frankie12cool

Ei olnud eriti õudne aga Lahe!
 

lisette567

õudne minu arust
 

_LilladKetzid_

Väga hea fantaasia aga polndu eriti õeudne hea et ma seda õhtul ei lugenud mdu oleksin vict kartnud
 

annahoj

Nii õudne...Tahaks teada mis edasi saab
 

Raven

appi ma kardan
 

Mufaly

oeh.. pean jälle 'kanalit' unes vahetama. ;~;
 

Nuki1

Nüüd ma hakkan kartma
Ma ei saa magada enam xD
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima