Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Lühijutud / Ulme / Õudus

Me kolime. (6)

11.06.2012 20:06, x134 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Me kolisime .Mamps,paps,mina ja mu 2 ebatavalist õde.Meil polnud ennam aega, kell kolm sõidab buss minema ja kell oli neliteist nelikümmendkuus.Ema küsis:"Tom sa kassetid võttsid?"Peale seda noogutas isa emale ja pomises:"mudugi kus tas mudu siis."Sellist keelt rääkis perekonna isa.Tüdrukud tulid trepist alla kahe koti ja kahe kohvriga .Isabella kohver oli roosa ja sel olid kleepsud peal.Isabellal on hele-blondid juuksed ja tumesinised silmad.Rosaliel on orantš pea ja lilla kohver.Peale seda tuli trepist pahuralt alla Johannes. Johannes oli pere noorim . Ta on pahur ja räägib :" MIKS me peame ära minema siin on ju niiii tore olla ,mai saa aru."Seda ta lausub juba tervepäev pakkus ema.Tom võttis hambstri puuri kätte ja kattis selle linaga .Kell oli juba neliteist viiskümmend kaheksa.Pohlad tormasid kiirelt bussipeatusesse.

***

Nüüd sõidame punase bussiga meie külla ,kuhu me kohe elama asume.Maakler ütles ,et maja on juba kaheksa aastat tühi.Keegi pole soovinud seda osta.Vanal majal on suured aknad ja pikk koridor.Maja ette on istutatud suur tamm.Mille lehed juba aegsasti langevad .Pere oli maja kolm korda vaatamas käinud.

**

"Johannes,Johannes .. no tule ometi tuppa, mis sa seda tammepuud vahid?!?!" hüüdis ema.Tom tõi pere kohvrid ja muud kotid tuppa.Kui Johannes tuppa jooksis algas maja tubade jaotus.Rosalie arvas ,et tema peab selle suure kollase tapeediga toa saama.Isabella tahtis natuke väiksemat tuba Rosaalie kõrvale.Tüdrukud said oma tahtmise.Johannes arvas ,et temale kuluks üks väike tuba kolmandale korrusele.Ja ta sai selle .Ema ja isa valisid ühe avara toa koos kahe rõduga .Rõdud oli natuke roostes.

*

Kas järgneb....?

Autori kommentaar »

1 osa pole nii hirmus

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


teelu

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

koer55

jätka! aga enne kui järju postitad siis loe tex läbi, et vaatata , ega kirjavigu pole
 

teelu

tänan
 

MusicLove

jätka kindlasti
 

teelu

olgu
 

kibu

see ei ole hirmus jutt
 

teelu

ahh hetkel veel mitte vn ma ei tea kuidas naq juttu jätkata
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima