Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Noortejutud

Elu Londonis - 2 # (0)

05.05.2012 20:50, x102 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Eelmises Osas ;
Pärast otsustasin minna šoppama. Nädala pärast olime juba lennujaamas.
Selles Osas ;
Jätsin teistega hüvasti ja lippasin sõbrannadega lennukile. Jõime sõbrannadega jäätisekokteile lennukis ja siis jäin magama. Sõit kestis ka ikka päris kaua ja kui ma üles lõpuks ärkasin olime juba kohal.
London oli imeline ! Kui me taksoga sõitsime jõudsin tähelepanna kuidas rahvas rahulikult jalutas ja mida Eestis tihti ei näe.
Hotell oli suur ja uhke. Pidime hotellis ööbima niikaua kui leiame korteri kus elada. Homme pidime juba tutvuma uue kooliga. Täna aga puhkasime ennast hotellis välja ja nautisime luksust.
Hommikul.
Päike säras erksalt aknast sisse. Läksin uniselt vannituppa. Vannituba oli aga nii suur et seal oleks võinud ära eksida. Pesin hambad ja vahetasin riideid. Avastasin et mitte kedagi ei olnud. Helistasin sõbrannadele ja sain teada et nad olid juba randa läinud.
Ma kohkusin ja teatasin neile et täna on ju kool . Kuid rand oli kaugel ja nad ei oleks niikuinii jõudnud. Pidin üksinda minema samal ajal kui teised ujusid ja päevitasid rannas.
Ma olin omamoodi vihane ja solvunud. Loomulikult oleksin tahtnud ka seal olla aga mõtlesin koolile ja unustasin viha.
Kool oli peaaegu sama suur kui hotell. Paljud teismelised ruttasid klassidest klassidesse. Mõned olid oma poistega ja mõned õppisid raamatukogus. Tavapärane filmi elu.
Leidsin oma klassi üles ja sisenesin. Kõik vaatasid mind . Ma teretasin ja istusin ühe koha peale mis vaba oli. Avastasin et üks päris armas poiss vaatab mind. Ma naeratasin talle.
Pärast tunde rääkisin õpetajale et minu sõbrannad ei saanud täna tulla. Lahkusin klassist ja nägin jälle seda poissi.
Rääkisin natuke temaga ja küsisin kuidas siin koolis on.
Mul oli juba tunne et olen armunud aga pidin selle unustama kuna mul oli juba poiss olemas ja ka sellel poisil oli oma tüdruk.

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


staar

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima