Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Lühijutud / Muu

Kirjutamisest (4)

23.03.2012 13:56, x183 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Üks asi on kirjutada. Lihtsalt kirjutada. Toppida igasse lausesse nii palju omadussõnu kui võimalik. Just nii nagu kirjanduse tunnis õpetati. See on üks asi. Ja see asi tuleb juba nii mõnelgi päris hästi välja. Ei saa öelda, et just päris loomutruult, aga no nii enam-vähem. Sa võid kirjutada pealiskaudselt mingisugustel tuntud pubekateemadel. Kes keelab? Ja kes ütleb, et sellistel lugudel pole kuulajaid? Neid, kes vaataksid sind suu ammuli ja anuksid, et edasi loeksid. See, mida sa kirjutad, ei tähenda sulle suurt midagi. Sa tuled mõttele ja kirjutad selle ülesse. Annad avalikkusele. Ka selleks on vaja julgust. Päris palju. Eriti, kui sa ikkagi üritad ja püüad kõigest hingest midagi saavutada. Aga palju rohkem julgust on vaja selleks, et vaadata iseenese sisse ja kirjutada.


See ongi see teine asi. Kirjutada hingega, mitte mõistusega. Kirjutada kasvõi lihtlausetega, et näha seda tõde, et näidata seda tõde. Üht ja ainust. Ilustamata. Kirjutada isiklikult, nii et see läheb sulle tõepoolest korda. Et see kõik, millest sa nii targalt jutustad, tähendab sulle midagi, sulle enesele. See on midagi muud, kui lihtsalt kirjutamine. See on midagi hingele. Sa lased emotsioonid iseendast välja, tulgu nad taltsutamatute vihapursete, pisarate või sügavamõttelise ükskõiksuse näol. Sinu kirjutis, see oledki sina.

Autori kommentaar »

Mõtted

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


Cerylia

Kinkimine

 X 2
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

Celey

issand niikurvaks ja mõtlikuks teeb see jutt olemise sa oskad tõesti inimesi muuta. sa oled nii tore aitähh, selle loo eest. see pani mu sügavasse mõtesse ...
 

Jodie


♥♥♥
 

Cerylia

Suur aitäh teile mõlemale.
 

Zenfira


Õnneks ma pole ainuke... Ma juba kartsin =)
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima