Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Lühijutud / Huumor

Mu pilves naaber sadas mu lae kaudu sisse (6)

21.01.2012 17:51, x272 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Oli laupäev ja kedagi polnud kodus peale ühe inimese.
Evelin vedeles diivanil, telekast mängis üks tema lemmiksaateid, reklaamipauside ajal laskis ta läpakast oma lemmikmuusikat ja samal ajal sõi ta pastat ja jõi kirsimahla.
Tundus justkui see lõuna ei saaks paremaks minna. Kuid kogu selle õndsuse rikkus ära Evelini naaber kusagilt seina tagant kes juba neli tundi vahetpidamata puuris midagi ja see ajas tüdruku vihaseks.
Ta oleks hea meelega kuhugi seina vastu koputanud või isegi lae kuid ta ei suutnud tuvastada kust see lõputult tüütu heli tuleb.
Ta oli valmis juba karjuma pistma kui puurimine hakkas väga valjuks muutuma kui järsku kõlas valju ragin tema kohalt. Laes oli hiiglaslik pragu.
Tüdruku silmad läksid suureks ja ta hüppas koos läpakaga põrandale diivani ääre varju kui valju kolinaga sadas lagi alla.
Ei mitte ainult lagi... kui betoonitolm oli hajunud nägi ta kivihunniku otsas akutrelliga istumas ühte meest. Ta ei tundunud vanem kui 25, peas see müts mida need rastatüübid kannavad, seljas hawaii lillemustriga särk, all must tank-top, sinised põlvedeni püksid ja jalas sandaalid.
"Whoaaaa... ma olin just oma korteris ja nüüd olen järsku siin, kuidas see juhtus O.O" Evelini šokis nägu muutus tüdinuks ja ta facepalmis. Elule tõesti meeldib mulle taha keerata, tõesti see kräkitõmbaja ei saanud leida muud päeva mu laest sisse sadada v?
"Düüd kas see karvane asi on sabaga jänes v? O.O" Tüdruk kergitas kulmu ja nägi siis et tema kass oli võõrast uudistama tulnud. "See on mu kass..." "Aaa..." Pärast seda oli mõni hetk piinlikku vaikust mille jooksul Evelin kaalus kas visata kutt uksest välja või kutsuda politsei.
"Kas sa sööd need makaronid ära vä, sest mul on millegi pärast praegu kõht ilgelt tühi O.O" Küsis kutt järsku, rikkudes vaikuse. "Ei, see on minu pasta ja sina hoiad oma kanepised sõrmed sellest eemal, on selge?" Nähvas tüdruk vihaselt kuna tema mõtted jooksid selle segamise tõttu kokku. "Whoaa, whoaaa sorri düüd, ära kohe nii vihaseks saa ma kohe lähen ära mul on lihtsalt redelit vaja... ou kas sul saagi on sest ma teeks su diivanist siis redeli O.O" Evelin vahtis kutti uskumatu näoga.
Ta tõesti on nii pilves et ei taipa trepi või lifti olemasolu? "Ei mul ei ole saagi ja ei sa ei tee mu diivanist selle akutrelliga redelit, kõige parem oleks kui sa üldse seda akutrelli käes ei hoiaks." Võõras vaatas akutrelli oma käes justkui näeks seda esimest korda. "Ah see on akutrell vä? Ma mõtlesin et see on puur... ma mõtlesin et aitan natuke hiiri ja puurin neile auke juurde... O.O"
"See õnnestus sul üsna hästi kuigi ma kahtlen kas mõni hiir selle kukkumise sealt august üldse üle elab." Vastas tüdruk suunates sõrmega üles. Kuti... Rasta.. Kräki... ok kutsume teda lihtsalt Hipiks, Hipi silmad järgnesid kuhu Evelin suunas ja ta silmad läksid suuremaks kui need juba olid (kui see võimalik üldse on) ja hakkas vabandama "Aaaaaaaa.... sorri ma maksan kinni ausõna ma lihtsalt pean natuke puhkama ja siis redeli tooma ja siis koju minema... " "Parem oleks... oota.. puhkama? MIS SA KAVATSED SIIN MINU DIIVANIL MINGI UINAKU TEHA?!?!" karjatas nüüd juba üsnagi närviline tüdruk.
"Amm jaaa kui see mingi probleem ei ole, ma võin sinuga oma hea tuju koogikesi jagada, mul pole aimugi mis neis on aga need teevad tuju kohe paremaks!" sõnas Hipi uimase naeratusega ja sättis siis end betoonitükke täis diivanil magama.
Tüdruk kehitas õlgu ja pööras siis end oma telefoni otsima. Parem ongi kui ta magab, siis ta jääb paigale kuni mendid siia jõuavad. Mõtles Evelin, võttes lauatelefoni kaaludes kas helistada kiirabisse või politseisse.
Otsustades esimese kasuks lootes et nad on ehk kutiga natuke hoolivamad sest tehniliselt ei tundunud ta eriti halb inimene valis ta numbri oodates vastajat mõeldes samal ajal kuidas kogu olukorda oma varsti koju saabuvatele vanematele seletada...

Autori kommentaar »

Again, random :3

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


SeungHee

Kinkimine

 X 2
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

Chewyz


Iike
 

emmegene

Kas see läheb edasi ka w?
 

SeungHee

eip
 

ImNotYourFriend


jälle ma kulutan punne...
 

Nelyana

Haha tase .
 

emo13

see naaber on ikka puhta hull, aga ei täiega lahe lugu oli ole hea ja palun loe minu järjejutte ka.
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima