Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Armastus

Lost Love [3 osa] (9)

06.01.2012 23:34, x187 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Sellest oli nüüd möödunud kaks pikk apäeva kui kohtasin taas oma eluarmastust, kes mind ignoreeris. Olen nüüd aint Chrisiga rääkinud rääkisin talle kogu loo ära. Ta kuulsas kaastundvalt ning lõpus kallistas mind. Vahepeal helistasin ka Lysbethile, sain ta numbri kellegilt, vist oli Martina. Tal oli jalaluumurd ning ka käe, vaesekene.

Täna oli laagri neljas päev, kokkamine ja meisterdamine. Tegime imehäid juustuvõileibasid ning piparmündi teed ja veel shokolaadi muffineid. Need maitsesid tõsiselt hästi. Pärast kui hakkasime meisterdama ja muid asju tegema olin ainuke, kes istus toa nurgas ja joonistas. Joonistasin Thomast. Issand kui loll ma olen. Naersin peaaegu enda üle. Ma olen masenduses ühe ainsa poisi pärast !? Täitsa lõpp. Muigasin endaette ning rebisin pildi puruks. Võtsin taskust MP3'e ning hakkasin muusikat kuulama. Panin laulu "Titanium" ning jäin huvitatult teiste tegevusi vaatama. Mõne aja pärast tüdinesin ning valasin omale värve ja võtsin pintsli, hakkasin Miamit joonistama.

Umbes paari tunni pärast istusime järejekordselt selles armsaks saanud toas ning rääkisime niisama poistest ja koolist ja kõigest muust.Tundsin ennast üllatavlt rõõmsalt, nende keskel, siin laagris. Rääkisin neile Thomasest, oma sõpradest ning Monast ehk minu väiksest õest kellest ma tohutult hoolin ja veel Juliannat. Nad olid väga head kuulajad. Nad rääkisid veel natuke endast ning seejärel hakkasime tõde ja tegu mängima. Asjad olid küll suht mõtetud aga noh tore oli. Olime juba peaaegu kõik unised ning magama jäämas kui pudel esimest korda minu peale veeres. Ohei. Kõik muutusid muidugi erksaks ning alustasid mõtlemist. Valisin teo. " Ööbi õues." ütles Christella naerdes. Kortsutasin kulmu ning oli rõõmus kui kõik väitsid, et see on väga halb idee. Kõik olid juba alla andmas kui Tiifanyl tuli idee, selle arnast poleks ma osanud oodata. " Suudle selle laagri jooksul Chrisi !" kiljatas ta. Oh jumal ! Kes see tuleks sellise idee peale. Enne kui jõudsin midagi öelda sadas uksests isse vihase näoga Helene. " Kas te ei saa aru, et öörahu on ? Ma saan aru küll, et tore on aga võtke vaiksemalt." ütles ta sositades vihase hääega. Tal oli seljas heleroosa öösärk ning sinised sussid, ta soeng oli nagu hommikul ärgates ja silma alaused sinised. kohe kui ta lahkunud oli pugesime vooditesse ja jäime pea koheselt magama.

Hommikul ärgates olin tohutult unine ning pea valutas. Panin selga lillelise õlapaelteta kleidi ning valged tennised, muidugi olin jälle kõige varsem ärkaja. Nagu mulle juba traditsiooniks oli saand, käisin igal hommikul järve ääres. Tormasin kiiruga sinna, sest tahtsin tegelt juba Chrisi väga näha. Järsku, poole tee peal kangestusin, mul tuli meelde eilne tegu. Selleni on veel aega üritasin end rahustada ja jätkasin liikumist. Paari minuti pärast olingi juba rannas ning nägin tuttavat kuju kroolimas edasi-tagasi. Naeratasin endamisi ja istusin sillale.
Kuid seekord oli midagi erinevat, kui Chris veest välja tuli, oli tal silm sinine ning käte peal veel mõned sinikad. " Isver, mis juhtus ?" küsisin hirmunult.Nägin, kuidas ta muiates end minu kõrvale istumma libistas. Ta avas suu, kuid kõhkles, mida rääkida. " Emh…noh, midagi erlist." pomises ta ja üritas teemat kõrvale viia. " Juhtus ju midagi." jätkasin pinnimist. Ta manas näole grimassi, kuid siis hakkas lõpuks rääkima : " Anoh, ma ajasin Thomase vihaseks, ta teeb meil tavaliselt nii kui ta vihane on." rääkis ta morni häälega. Hoidsin tal tugevalt käest ning toetasin ennast tema vastu. " Oh…äkki……sa peaksid kellegile rääkima sellest ?" üritasin aidata, mis kukkus kole halvasti välja. Ohkasin nukralt ning kallistasin teda. " Mul on tõesti kahju, et ta selline on." ütlesin nii nagu oleksin süüdi. " Sa armastad teda ?" küsis ta. Ma ei teadnud ju mida vastata. Tundsin midagi ka Chrisi vastu, kui samuti olid mul veel tunded Thomase vastu. " See kõik on nii raske." ütlesin ohates. Istusime tükk aega niimoodi üksteise embuses ning vaikisime. Järsku kuulsime seljatagant mitmeid samme ning siis järsku peatumist. " Siin te oletegi !" pahandas Tiffany, kuid seejärel turtsatas naerma. " Noh suudlesite." küsis ta irivitades. Vaatasin teda vihaselt ning samal ajal märkasin, kuidas Chris kulme kergitab. "Tiff, mis sa tahad?!" lõrisesin teeseldud vihaga. " Me otsisime sind, hommikusöök on juba ammu läbi, esimene vahetus on juba peal." rääkis ta rõõmsalt ning pilgutas mulle silma. Mida see tähendama pidi ? Oigasin vaikselt ning ajasin ennast püsti, Chris samuti. " Tiff, hakka juba minema." ütlesin käskivalt. Ta vaid kehitas õlgu ja hakkas tagasi jooksma. Vaatasin Chrisile korra otsa ning seejärel andsin õrna põsemusi. " Näeme!" ütlesin veel ning jooksin Tiffanyle järgi.

Jõudsin just täpselt õigeks ajaks, jõudsin veel ruttu kleidi alla retuusid panna ning siis hakkaski teine vahetus. Vahetus tundus täna kuidagi eriti lühike ning ka Helene oli pahas tujus. Tegime ilusti ülesanded ära ja siis vahetasime. Ronisin just hobuse seljast maha kui mmul tuli meelde, et homme on see kurikuulus "diskopäev". Ohkasin, liiga palju muresid. Jalutasin rahulikult kiikedeni, poole tee peal võtsin tennised jalast. Potsatasin kiigele ning viskasin jalanõud eemale. Tõukasin omale hoogu ja muudkui kiikusin, ma polnud ammu enam midagi nii rahustavat kogenud.

Mõne tunni pärast alustasime matka ette valmistamisega, täna pidi tulema kõige pikem matk. Otsisin paaniliselt oma telefoni, kuid ei suutnud seda leida. Kus see kaduda võis ?


Srry,et nii lühikee, aga ja, ei viitsind rohkem hetkel, kuid järgmised kindlasti pikemad.

KOMMIIIIIGEEEEEE, eksju ?:D


Autori kommentaar »

5568

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


W0lfinator

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

minumusi12

NII HEA! teata taas posti!!
 

W0lfinator

tänks teatan ikka
 

laksik

Väga hea!!!!
 

W0lfinator

aitäh
 

CreepyMoon

Tõesti hea, ootan uut
 

W0lfinator


 

laksik

MIllal uus osa tuleb, tahaks juba j'rgmist lugeda!!!
 

MIRJAM

uut osa paluks
 

pinkkity

Super jutt Teataa
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima