Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Lühijutud / Armastus

Kiri rüütlile (0)

08.10.2011 14:47, x233 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Loe autori kommentaari.

Käskjalg saabus lossi väravatele uhkelt kuulutades: „Krahv Brightvale soovib teiega rääkida, mu kõrgeausus.“ Kõrgelt lossitornis seisva kuniga nägu muutus kahtlustavaks, kuid ta noogutas siiski ja käskis teenril krahvi edasi kutsuda. Kuninganna kutsus oma õuedaame ja ruttasin üle lossi sisehoovi Kaheteistkümnendasse torni. Ma sammusin kiirustades Trollide Keerdtrepist üles. Järsku katkestas miski mu mõtteid – ma kuulsin samme. Kuniganna lubab oma eluruumidesse vaid meid, õuedaame ja meil laskub käsk astuma vaikselt, et mitte segada Tema Kõrgeausust. Need inimesed aga lausa trampisid mööda kivist astmeid. Vangutasin etteheitvalt pead, kui kuulsin ka tuttavat häält. Seda madalat, käskivat tooni – kunigas ise. Miski köitis mu tähelepanu ja jäin kuulama. Krahv Brightvale pakkus isandale välja idee korraldada kuningriigis rüütliturniir. Tema hääl tõusis lisades, et osaleb ka Sir Meridell ise.

Ma unustasin täiesti, et Tema Kõrgeausus mind kutsunud oli. Jooksin nii kiiresti, kui mu jalad võtsid. Jooksin üle põldude ja väljade, jõudes oja äärde. Lasin pisaratel voolata. Kiiresti tõstsin üles suure kivi, mille olin ise aastaid tagasi aseetanud vana tamme kõrvale. Seal all oli tükike paberit. See võis näida nii tähtsusetuna, kuid kunagi oli see minu elu. Kiri oli adresseeritud Sir Meridellile. Ma arvasin, et ei näe teda enam kunagi.

Autori kommentaar »

Koolis oli vaja kirjutada jutuke teemal "Kiri rüütlile". Pikkus pidi olema umbes pool vihikulehekülge. Õpetaja mainis ka, et neid tuleb klassis ette lugeda, seega ma ei tahtnud kirjutada mingisugust n.ö "armastusest nõretavat" kirja (mitte, et ma os

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


Cerylia

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima