Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Seiklus / Põnevus

Life in mystically! 6. osa (3)

17.09.2011 00:25, x132 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Eelmises osas: Kuna mu tuba oli paraja suurusega, siis mõtlesime, et kutsume sinna veel umbes 4 klassiõde..

Mõtlesin kutsuda Lisette, Kelly, Susani ja Marta - Liisa. Kuna nemad olid koolist minu ja Alexi sõbrannad, siis oli ka Alex sellega nõus. Siis valisime riideid, mida õhtuks selga panna. Panen endale siis õhtul enda uued kleidi ja värvilised retuusid. Jalga panin endale ühed värvilised ketsid, millega käisin toas. Veidi aja pärast jõudis ema koju. Kell oli viie paiku.
Ema oli toonud meile ühe suure Coca, ühe Sprite, krõpsud ja mingit väikest näksi veel. Sõime ära ja läksime tagasi minu tuppa.
Helistasime kõigepealt Kellyle. "Jaa!" kostis hääl telefonist. Panin valjuhääle peale. "Tsau, mina Sy siin, mõtlesime Alexiga väikse peo korraldada. Oleks tore kui saaksid tulla!" "Muidugi saan, aga kes veel tulevad?" kostis hääl telefonist seekord nii, et ka Alex kuulis. Mõtlesime kutsuda Sinu, Susani, Lisette ja Marta, Alex on juba siin!!" "Tore, mis kell pidu algab?" Vastasin "Me polnud selle peale mõelnudki, aga ma arvan, et sobib 19.30 - 22.00 minu kodus?" "Ikka sobib, olen siis 19.30 sinu juures! Tsau!" "Tsau" ütlesime koos Alexiga vastu.
Helistasime siis Lisettele. Ka Lisette oli nõus tulema. Ka Marta ja Susan said tulla.
Vaatasime Alexiga natukene telekat ja kui kell sai 19.00 hakkasime end korda sättima. Kleit ja retuusid seljas, vaatasin ketse karmi pilguga ja tundus, et need ei sobi siiski selle kleidiga. Panin jalga hoopis ühed kollased kingad. Alexil oli seljas täna ostetud miniseelik, pluus ja õhuke kampsun. Jalga pani ta enda uued kingad.
Panin ühed kõrvarõngad kõrva, värvisime ripsmeid, panime põsepuna ja õrnalt lauvärvi.
Kell sai 19.15. Siis koristasime laua, panime sinna krõpsud, joogid ja snäkid ning tegime toa nii ilusti korda kui vähegi sai. "Mismõttega sa nii korda selle toa teed?" küsis Alex. Muigasin vastu "Kõigil pole vaja näha millises seapesas ma elan!" Selle lause peale hakkas ka Alex naerma.

Kell 19.29 kuulsime esimest kellahelinat. Vaatasime aknast kes on. "Alati täpne!" hüüdsime läbi akna Lisettele. Lisette muigas ja küsis "Äkki lõpetate naermise ja lasete mind sisse ka, või oligi peo põhimõte värava taga passimine?" Naersime selle üle Alexiga veel rohkem, aga läksime siiski värava peale, et Lisettet sisse lasta.

Autori kommentaar »

Jälle nii lühike, aga lähen magama.

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


Hurricane

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

kerttu12345

palun vata minu oma ka ja kiriuta sina
 

MustikasLove

Lahe! Jätka
 

Anja1

Jätka!Like
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima