Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Seiklus / Põnevus

Life in mystically! 4. osa (3)

07.09.2011 21:41, x140 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Eelmises osas: Raskem oli umbes 20 röövliga, kes olid koos, et panka sisse murda....

Jooksin väga vaikselt Alexi juurde ja pidasime plaani, kuidas saaksime 20 röövlist jagu. Rääkisin Alexile enda plaanist, et üks meist meelitab tähelepanu endale ja teine ilmub justkui nähtamatult, et saaksime koos hakkama. Alex oli nõus endale tähelepanu tõmmata, seega mina jooksin hoone nurga taha varju. Vaatasin varustust, mis oli mulle kaasa pandud. Leidsin köie, mis sobis lasso viskamiseks hästi. Kui Alex nende lähedusse läks, sidusin lassole sõlme, olles iga hetk valmis viskama.

Meil vedas, sest Alexile saadeti ainult kaks röövlit peale. Ühe püüdsin lassoga kinni, jooksin Alexi juurde ja Alex lõi teisele röövlile jalaga kõhtu nii, et see lendas pikali ja sain ta kinni siduda. Umbes 18 oli neid veel ja vähemalt viiel oli ka relv. Kuid ka meil olid relvad. Leidsin mingi laseri millega sai hääletult lasta, seega oli hea võimalus sellega üks maha võtta, aga kuna ta oli teistega koos, siis teised ju näeksid. Alexil tuli mõte korraga lasta, sest nii saame ju vaikselt kaks laseriga maha. Olin muidugi nõus ja jooksime nende selja taga olevate puude taha. Lasime korraga ja saime kaks neist maha, aga teised luusisid ringi nuga käes, et leida keegi kes lasi.

16 röövlit. Lootsime Alexiga, et saame hakkama, sest kui olime veel "ülemuse" juures, siis õppisime väga palju võitluskunsti. Jooksime röövlite jõugule peale. Olime kõrvuti, seega röövlid jooksid meie poole ringis. Kui nad olid juba liiga lähedal, võttis Alex mind õlgade peale ja hüppasin üle röövlite. Kogu nende tähelepanud tõmbus hetkega mulle. Alex oli sootuks unustatud, mis oli meie suur eelis. Kui röövlid minu poole jooksid, hakkasin mina sealt ja Alex teiselt poolt röövleid maha võtma.

Äkki nägin ühte röövlit enda selja taga ja enne kui liigutadagi jõudsin olin tugevasti kinni hoitud. Ma sain loota vaid imele või Alexile.
Äkki meenus mulle taaskord minu varustus. Kuna olin kellegi embuses, olid mul sõrmed vabad ja sain isegi natukene käsi liigutada. Alex oli juba parasjagu täbaras olukorras, kui panin röövlile, kes mind kinni hoidis jalagaa kõhtu ja võtsin oma laseri välja. Nüüd kui nad meid näevad, ei teagi miks ma seda ennem ei kasutanud.

Pärast proffessori juures piinarikast õppimist olin laskmises päris osav ja kõigepealt lasin maha röövli kes Alexit kinni hoidis. Taaskord jooksid kõik mind kinni võtma, kuid oli juba hilja, sest ka Alex oli oma laseri kätte saanud. Samal ajal lastes ja jalaga lüües, saime lõpuks maha kõik peale ühe. Tal oli ilmselgelt oma kaaslastest parem varustus ja tema riietus peegeldas meie laserit tagasi. Selle võitluse pidime käsitsi võitma.

Pärast mitut valusat sinikat, suutsime Alexiga kuidagi toime tulla. Sidusime tema ja ka ülejäänud kinni ja helistasime, et kopter meile järgi tuleks. Kui olime tagasi proffessori juures rääkis proffessor meie vigadest ja eelistest. Lisaks küsis ta meilt, kas oleme nõus teda aitama ka mõni teine kord. Kuigi see oli väga ohtlik küsisin Alexilt tema arvamust ja jäime ühele meelele, päästa inimesi ja õppida edasi võitlemist, sest see oli juba nagu töö mille eest saab palgaks kindlustunde. Saime teada ka seda, et proffessor oligi see kes meid jälitas, sest tal oli vaja teada, kas oleme sobilikud.

Saime minu juurde tagasi ja rääkisime veel natukene sellest kuidas me kartsime, mida me lootsime ja mis oleksime pidanud teisiti tegema. Kuna olime väga väsinud, jäime kiiresti magama, sest umbes 9 tunni pärast me juba ärkame....

See on kuidagi lõpu moodi, aga ma arvan, et jätkan ikka = )

Autori kommentaar »

Loodan, et meeldib.

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


Hurricane

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

MustikasLove

Jätkad küll, mulle meeldib!

Lasin pärast proffessori juures piinarikast õppimist laskmises päris osav ja kõigepealt lasin maha röövli kes Alexit kinni hoidis.
See lause on imelik natuke.
 

Hurricane

Parandasin ära , tore kui meeldib.
 

Anja1

väga lahe
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima