Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Seiklus / Põnevus

Life in mystically! 3. osa (6)

07.09.2011 09:28, x169 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Eelmises osas: Varustuse proovisime ka korraks peale ja siis võtsime spiooniasjad ära ja panime jälle tavariided. Võtsime varustuse ja spioonikostüümi kaasa kui mingi teener meid tagasi saatis...

Ema oli just vaatama tulnud mis me teeme. Olime arvutis, kui tulime sealt kohe ära, kuna kedagi normaalset msn-is polnud. Siis vahtisime telekat. Meie "missioon" pidi algama kell üks öösel ja praegu oli kell alles viis pärastlõunal. Aga telekast tuli mingi suht hea film, mis oli 2h pikk, seega päris igavusse surema ei pidanud.

Kui meil film läbi sai, jõudiski isa parasjagu koju, seega läksime alumisele korrusele sööma. Söögiks olid riis hakklihaga. Sõime umbes 15 minutit ja siis läksime minu tuppa tagasi.

Vaatasime veel telekat ja olime nata arvutis, kuni ema ütles, et nemad lähevad magama, sest neil on veel tööd. Vennad olid kusagil pidudel ja neid ei huvitanudki vist kuna nad koju jõuavad. Õnneks sai minu toa ust lukku keerata. Kell hakkas veerand üks saama.

Istusime voodi peale, oodates, kuni me sealt läbi kukkuma peaksime. See mõte oli naljakas ja naersime koos Alexiga tasakesi selle üle, ise käest kinni hoides ja igasugu imelikest asjadest rääkides. Kui kell oli umbes 20 minutit kaksteist läbi hakkaski voodi vajuma. Olime Alexiga kõrvuti ja naersime. Kui me lõpuks alla jõudsime, polnud klaasist ruumis midagi muutunud. Läksime kiiresti suurde saali, kust saime enda kostüümid ja "varustuse".

Nägime veel korra ekraanil, mida me tegema peame ja kui olime valmis minema, siis ilmus mingi rippuv redel ühest luugist välja. Vaatasime üles. Seal oli helikopter ja kõige imelikum oli see, et see helikopter ei teinud absoluudselt oma põrisevat häält, kuigi oli arusaadav, et me reedaks ennast muidu.
Ronisime mööda redelit üles. Kell oli kolmveerand üks, seega oli meil veel veerand tundi. Sõitsime helikopteriga panga kohale, ronisime mööda redelit alla ja varjusime võimalikult, et keegi meid ei näeks.

Olime Alexiga peaaegu kõrvuti, kui äkki kuulsime vaikseid samme. Röövlijõuks hakkas tulema. Alex pidi seal olema, kuna nad kõndisid suht hanereas, siis mina pidin neile seljatagant hiilima, et tagumised vaikselt maha võtta. Alex pidi valvama positsioonile jäävaid röövleid, et need ükshaaval vaikselt maha võtta.

Röövleid oli palju. Umbes 30 ja see tegi meie töö raskeks. Kui midagi ebaõnnestuks, annaks kohe üks kõigile teada ja nad teaksid meie kohalolekust. Hetkel seda probleemi veel polnud ja alguses oli meie ülesanne isegi kerge. Raskem oli umbes 20 röövliga, kes olid koos, et panka sisse murda....

Sorry, et lühike, aga pean kooli minema!

Autori kommentaar »

Mingi haige teema:D

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


Hurricane

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

videvik5

Lahe! Aga ma ei saa aru kas nad kujutavad seda spiooni asja ett või on see pärisellt?
 

Hurricane

Päriselt ikka!
 

MustikasLove

Täiega lahe, ma juba ootasin uut osa!
 

Hurricane

See ei ole lahe : S
 

videvik5

Okey kui päriselt siis päriselt Aga ikkagi supppppppppper
 

Anja1

jah hakkan kohe uut osa lugema sest see nüüd ka valmis täiega lahe
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima