Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Noortejutud

Bad Luck # 7 (4)

30.08.2011 20:16, x118 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

NB! RedVampireGirl kirjutas 6 osale veel lõppu juurde,lugege kindlasti kui te pol eveel lugend !

***

Kallistasin Leroyd ning istusin taksosse, mis mind juba ootas. Lootsin, et kodus ei tule mingit pahandust. Autos lõhnas suitsu ning alkoholi järgi. Ilmselgelt olid siin olnud varem samuti peolt tulnud inimesed.
Koju jõudes avasin õli vaikselt ukse ning astusin sisse. Enne jalanõude ära võtmist piilusin tuppa, et kedagi seal poleks. Tirisin kiiresti jalanõud ära ning tormasin üles korrusele. Pea käis jooksimisest viedike ringi, tuigerdasin oma tuppa ning vajusin väsinult oma voodile. Umbes paari minuti pärast külas mu uksel vali koputus ning Martin astus sisse. " OUU KUULE ! Ma oleksin võinud paljas olla !" karjatasin talle. Niimooodi pole kena sisse astuda. " Oih vabandust preili Laura." ütles ta sarkastiliselt ning viskas mulle kokku volditud paberi. " Mis see on?" küsisin uudishimulikult. "Mis sul selle Leroyga on ?" küsis ta minu küsimusest välja tegematta. " Midagi, me oleme lihtsalt sõbrad." valetasin talle. Tegin paberi lahti ning nägin suurt värvilist pilti minust ja Leroyst suudlemas. Pildi alla oli kirjutatud punasega suurelt "LEROY KNIGHT OMA UUE TÜDRUKSÕBRAGA!". Saatsin Martinile vihase pilgu ning rebisin paberi pooleks. " Usu mind, Hayden pole selle üle eriti õnnelik !" ütles Martin mõnitades. " SIIS ÄRA NÄITA NEILE ! JA NÜÜD KAO MU TOAST MINEMA!" karjusin talle ning ajasin ta toast välja. Keerasin ukse lukku ning vajusin voodisse. Ku.radi Leroy ! Miks minu elus peab kõik nii halvasti minema ? Kõigepealt elan lastekodus, siis lapsendab mind üks kohutav perekond, siis avastan, et mul on vastik kasuvend ning olen linna kuulsaima kõmuajakirja esikaanel ja kõige lõpuks lähen ma veel TÜDRUKUTE ERAKOOLI. Pisarad voolasid mu silmist heleroosale padjapüürile.Järsku tuli mulle meelde, et sõidame ju homme Sydney'sse. Tirisin garderoobist oma heleroosa uue kohvri välja nng hakkasin pakkima. Äkki saan niikaua ära olla kui kõik on juba selle ära unustanud, et ma Leroyga olin.
Ärkasin hommikul maasikamoosi lõhna peale. Jooksin roosa öösärgi väel alla, et asja uurida. " Ter…" hakkasin ütlema, kuid mind tabas üllatus. Martin istus diivani peal blond tüdruk tema peale toetumas. Mõlemad sõid moosisaiu. Üritasin suure rutuga üles tagasi minna, kuid komistasin trepil. " AIII " karjatasin valust. Martini pea päärdus automaatselt minu poole. " Eee…tere hommikust ?" pobisesin vaikselt ning tõusin püsti. " Ma siis nüüd lähen üles tagasi, vaatan oma asjad üle, millal see lennuk nüüd lähebki? " pärisin talt nagu loll. " Kell 9 õhtul." ütles ta lühidalt ning keeras pea ära.Tormasin piinlikust tundes üles ning lukustasin ennast enda tuppa.
Panin kohvri kinni ning lohistasin ukse juurde ning võtsin sahtlist oma ipodi. Panin laulu Rihanna - Whats My Name. Ohnana…whats my name ? Viskusin voodile pikali ning hakkasin laulma.


Autori kommentaar »

see osa tuli halb D:

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


W0lfinator

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

GhOstShaDov

Jätkake .
 

KassuOoO

jääätkake!!!
=)
 

W0lfinator

muidugi : )
 

nikike

pliiis jätka 9 osaaaaa
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima