Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Noortejutud

Bad Luck # 3 (1)

29.08.2011 00:11, x165 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

"Ärka nüüd üles kullake !" kuulsin kellegi kauget häält. "Äh ?" mõmisesin ning keerasin teki veel rohkem omale peale. " Me ju peame shoppama minema ! Ma valisin sulle riided ka välja, sul peaks ju minuga sama number olema ?" ütles Hayden ning sikutas mind püsti. Seisin seal roosa kleit seljas ning punased juuksed turritamas igale poole. Ta and is terve hun#!?!# riideid mulle kätte ning käskis proovida. Sikutasin selga ühe kitsa seeliku. "Õõõh…see on liiga suur, ilmselt tuleb leida midagi sinu enda garderoobist." ütles Hayden nukralt ning avas garderoobi uksed. "Hmmm…see valge kleit on täitsa armas." pobises ta ning hakkas juba mulle ulatama, kuid enne luges, mis sildil kirjas on. Ta kortustas kulmu kui, midagi ei leidnud ning viskas selle mulle. Vööde sahtlist võttis ta punase laia vöö ning samuti puanssed sukapüksid. On alles valik. Toppisin kõik riided selga ning harjasin ka juuksed. " No kaua sa uimardad seal? " virises Hayden ning tiris mu peegli eest ära. Jooksime alla korrusele, kus hakkas ta jalanõude kappis tuhnima. "Vot need valged kingad paned!" ütles ta ja ulatas mulle valged kontsakingad. Vaatasin kingi veidike põlastavalt, kui siis võtsin need vastu ja panin jalga. Väljusime uksest ning istusime autosse.
Hayden loi use pauguga ukse kinni ning jäi imetlusega silmitsema kaubamaja, milles ees olime. Kaubamaja polnud selline, kus just iga tavaline teismeline seisaks ning ootaks sõbrannat, kellega uusi teksasid ostma minna. Keskus oli uhke ning pealt näha väga kallis. Maja küljes oli vilkuvad, sädelevad, läikivad ning kullatud silidid nagu " Guess" , "Prada" , " Dolce& Gabbana" ja nii edasi. Tundsin, kuidas mu põsed õhetama lõid kui mulle meenus, et olin ostnud selle kleidi 2 euro eest kaltuskast. Astusime kaubamajja, mis oli täis sagmist, roosi lõhna ning inimesi. Suundusime esimsena Guessi poodi.
Hayden pildus käkotte siia-sinna, et leida seda õiget. " Hayden, ma arvan, et sa ei pe otsima nii palju." ütlesin arglikult. " Sul on ju normaalset koolikotti vaja ? Või mis ?" küsis ta naljatades ning surus ühe helda koti mulle kätte. Mõne hetke pärast oli mul käes juba kolm paari teksaseid, seelik ja üks jakk. Andsin need kassapidajale ja jäin ootama, et Hayden maksaks. Mõne hetke pärast ta juba väljuski poest ning ulatas mulle suure heleroosa koti, kus olid sees mu riided. Käiime veel teisteski riide-,lõhna,meigi,kinga ning ehtepoodides. Pärast viite tundi shoppamist vajusin auto istmele väsinult maha. Kottide hunnik oli tagaistmetel ning Hayden minu kõrval naermas. " Oii Laurraa." ütles ta r-i põristades ning naeris edasi. Ta käivitas auto ning sõitsime keskuse parklast välja.
Koju jõudes võsin tagant kotid ning kõndisin tuppa. Üritasin kontsakingi oma jalast välja väänata, mis peale pikka üritamist lõpuks välja tuli. Hakkasin trepist tasakesi üles kõndima. Üritasin vaadata kuhu astun, kui koti hunnik oli liialt suur. " Las ma aitan? " küsis liialtki tuttav hääl. " Jahh Martin, tore oleks." vastasin kurjalt kuid natukenegi tänulikult. Ta võttis kotid ning jooksis üles. Ohkasin ning üritasin talle järgi jõuda.
Jõudsin oma tuppa. Kotid olid ilusasti põrandale asetatud ning Martin lebas mu voodil näol mõnus irve. Viskasin kotid maha ning istusin ta jalgade juurde. " Kuhu sa eile kadusid?" küsisin vaikselt ning püüdes teda mite ärritada. Ta punastas. " Miks kõik sind kardavad ?" küsisin jälle. " Mis sinus nii halba siis on ?" küsisin saatuslikuks osutuva küsimuse. " KUR.AT KÜLL ! MIDA SINA KA ASJAST TEAD ? " karjus ta minu peale ning lahkus mu toast ukse enda järele kinni lüües. Vajusin voodisse pikali. Miks ma seda küsisin ? Loll Laura ! Martin oli ju tegelikult armas poiss. Ainult veidike ülbe ja noh Andrew…ta oli lihtsalt võluv. Miks mina pean elama teadmatuses ? See pole ju mingi ulme raamat, kus perekond üritab hoida saladuses seda, et nad on vampiirid, mõtlesin irivitades. Vahetasin riided ära ning hakkasin lugema.
" SÖÖÖMAA!!" karjus Hayden. Tormasin alla korrusele seljas uus roosa puhvis seelik ning sädelev top. Muidugi roosa. " Oi kui kena sa välja näed ütles Hayden ning ulatas mulle taldriku sealihaga, mille peal oli ananass ja juust, kõrval kartulid ja salat. " Ma ei söö ananassi." ütlesin nina krimpsutades. " Kullake see on meie pere lemmiktoit ning sin aoled ka meie peres niiet sul ei jää muud üle kui süüa. " ütles kasuisa, mis ta nimi nüüd oligi ? Potsatasin laua alla ning hakkasin suurima põlestusega ananassi sööma.

Oodatud on pastakad, kommentaarid ja kriitika ;D loomulikult ka soovitused. Kui millestki aru ei saanud küsi kindlalt !


Autori kommentaar »

4561

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


W0lfinator

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

GhOstShaDov

Jätkake kindlasti, väga huvitav on : )
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima