Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Armastus

Bad Luck # 1 (5)

18.08.2011 00:37, x207 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Yoo : P Me ss RedVampireGirliga teeme koos järju. Osad hakkavad ilmuma kordamööda meie pastakates. Oodatud on kommentaarid, pastakad, soovitused & kriitika
_____

Istusin nukralt hämaras toas ning kritseldasin oma vihikusse südameid. Võtsin pisikese öökapi pealt telefoni ning panin laulu nimega " Love & Death". Kõige rohkem mida praegu soovisin oli olla koos armastava perekonnaga. Oli jõululaupäev, kuid mina istusin üksinda lastekodu toa nurgas. Pisarad nirisesid üle mu kahvatute põskede paberile. Järsku kuulsin ukse taga liikumist ning keerasin uksele selja. Kohe kui olin jõudnud selja keerata uks avanes. "Noh Laurakene ? Mis sa istud siin nii üksinda ?" küsis mu toakaaslane Carinee. Lükkasin oma leekiv punased juuksed näole, et varjata oma pisaraid. "Ah…ee mina ? Ma siin niisama, kuule Carinee ? Kas sa ei tahaks omale oma perekonda ?" küsisin talt kurvalt. " Eih!" ütles ta rõõmsalt ning keksis toast välja. Ohkasin, miks minu elu just selline peab olema ? Panin vihiku käest ning hakkasin riideid vahetama.Vahetasin oma pruuni seeliku ning tumesinise pluusi heleroosa pidzaama vastu ning ronisin teki alla. Jõulud ilma kinkideta. Pugesin veel sügavamale teki alla üritades peituda oma elu eest.
Ärkasin hommikul üles kasvataja Meredith'i äratuse peale. "Mhh…mis ? Ah?" ägisesin uniselt. " Kallis Laura, üks kena noorpaar ütles, et nad sooviksid sind lapsendada. Oled sa valmis siit täna lahkuma ?" sõnas Meredith naeratades. Olin järsku kohutavalt õnnelik. Ma sain unustada selle halli pisikese toa, Carinee, need vastikud toidud, masendavad jõulud ning selle vastiku haisu. "Oh…ma olen kohe valmis, kas nad on siin ?" küsisin rutakalt. " Jah, nad ootavad ukse taga." ütles ta ning avas ukse. Seal seisis minust natuke pikem üpriski kõhn naine mustade pikade juustega. Tema kürval oli pikk ning samuti kõhn tõsise näo ilmega mees. Nende mõlema nahk oli kahvatu, kui veatu. Mõlemad manasid om näole võltsi naeratuse ning tervitasid mind. Mu naeratus lahtus hetkega kui kuulsin nende kalki hääletooni. " Tere. Ma siis panen oma asjad kokku." ütlesin tõsiselt ning tirisin voodi alt oma kulnud kohvri. Tirisin kappidest oma asjad ning loopisin hooletult kohvrisse.
Peatusime suure valge maja ees. Astusin punasest BMW'st välja ning lõin ukse pauguga kinni. Ühes olin kindel, nad on rikkad ja näitavad seda igast küljest välja. Tassisin oma kohvri ukse juurde ning jäin Marki (oma kasuisa) ootama.Ta kõndis rahulikult ukseni ning keeras siis selle lukust lahti. Astusin sisse vist kõige modernsemasse majja üldse. Maja oli ilmselt kolmekordne ning väga maitsekalt sisustatud. Muigasin omaette ning hakkasin just küsima, kus ma ööbin, kuid Hayden (mu kasuema) jõudis must ette. "Nii täna õhtul toimub meil sõpradega väike pidu sinu auks. Riided mida sa kandma pead lebavad su voodil ning kingad selle ees. Ja muidugi, sinu tuba on kolmadal korrusel kõige lõpus. See on disaineri sisustatud, ma loodan et sulle meeldib. Ja homme lähme me juuksurisse, ilusalongi ning poodidesse, sulle on ju normaalseid asju ja soengut vaja eks ? Muidugi on sul nüüd ka kasuvend Martin. Ta on väga tore, ta elab su kõrval toas, teie tubade vahel on ka uks niiet saate üksteisel külas käia." rääkis ta suurima imetlusega. Tundsin ennast vihast keemas. Normaalseid riideid ? Normaalset soengut ? Mis mõttes nagu ? Jooksin kolmandale korrusele ning hakkasin oma tuba otsima. Kuulsin järsku kuskilt kõva hip-hop muusikat ning järeldasin, et seal kõrval on ka minu tuba. Avasin vaikselt ukse ning astusin tuppa. Seinad oli kaetud stiilse tapeediga ning toas oli must mööbel. Täpselt nagu mulle meeldib. Tegin kohvri lahti ning võtsin sealt välja oma lemmik raamatud ning asetasin need riiulile. Siis võtsin oma riided ning panin kappi. Kõige lõpuks märkasin kleiti oma voodil. Kleit oli heleroosa, õlapaelteta, keskelt lipsuga ning alt puhvis. Kleit paistis uus ning pärast hoolikalt vaatamst nägin ka hinnasilti. 80 eurot ? Rebisin hinnasildi ära ja viskasin prügikasti. Kingad olid kõrgete kontsade ning pisikeste lipsukestega. Kõik oli väga kena, aga kas ma suudan niimoodi elada?
HipHop muusika hakkas mulle juba närvidele käima. Astusin oma toast välja ning läksin kõrval toa ukse taha. Koputasin üpriski kuuldavalt. Ootasin hetke, kuid siis astusin ükskõikselt sisse. "Ou kuule ?" küsisin ehmunult. Poiss oli musta emo soenguga ning tundus üpris pikk. Raputasin pead ning küsisin uuesti. " Mida sa tahad? " küsis ta mitte huvitunult. " Äkki paned veidi vaiksemaks ?" ütlesin või õigemini karjusin üle muusika. " Kes käsib ? See pole sinu maja, sina ei käsuta siin, sina oled võõras siin ja nüüd kao ära." üles ta ülbelt nii keeras pea arvutiekraani poole tagasi. Või siis nii ? Keerasin ringi ning lahkusin toast. Koridoris põrkasin kokku Haydeniga. "Oi tsauki Laura ! Ma seda arvasingi, et teist saaad suurepärased sõbrad, aga pane endale nüüd kleit selga ja kingad jalga ning tule alla korrusele, ma pean su juustega midagi ette võtma. Mühatasin midagi vastuseks ning põgenesin oma tuppa. Sikutasin kleidi selga ning kontsad jalga. Seisin suure peeli ees ning vaatasin ennast.

JÄTKUB (RedVampireGirli pastakas)


Autori kommentaar »

5125 tähte ;D

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


W0lfinator

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

theL0n3ly

Sa ju sisestasid enne sellise jutu ?
 

W0lfinator

oih…srry…mu arvuti peksab segast…ja ss jamh…tänud mainimast xD
 

annely1997

Kirjutage edasi!
 

W0lfinator

mina kirjutaksin aga mai teakuidas redvampiregirl'iga on
 

Chaufeld

väga hästi kirjutad peaks mainima : P
mulle meeldis , loen ka teisi osi : )
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima