Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Noortejutud

Tõeline Sõprus III (3)

22.07.2011 17:13, x128 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

"Me lähme šoppama" sõnas ta õnnelikult. Ma tean,et ta proovis ning olin selle üle õnnelik, kuid ma ei saanud üle sellest, mida Elz tegi. " Oh…ok" ütlesin teeseldud rõõmsusega ning tõusin voodist püsti. "YAAY!" kiljus Kelz. Tegin voodi ära ning läksin võtsin oma sahtlist 400 eurot. Olin seda kogunud juba kaua aega, kuid praegu ei näinud tõesti vajadust midagi muud kui riideid osta. Mul oli ju kõik muu olemas. Läksime majast välja otse kaubanduskeskuse poole, mis asus mu kodust 10 minuti tee kaugusel. Kellyga rääkimine tuli alati kasuks. Ta suutis alati iga asja ümber rääkida nii nagu sina ei oleks milleski süüdi ja nii ka seekord.

Olin juba 140 eurot kulutanud ja tundsin, et vajan veel asju. " Oled kindel, et sa tahad VEEL asju ?" küsis Kelz närviliselt. " Loomulikult, ma kavatsen kõik raha ära kulutada. " ütlesin kindlalt. Järsku, aga nägin poe nurgas riiulil olevat pluusi, selle peal oli silt " VIIMANE VÕIMALUS". Pluus oli valget värvi ja natuke puhvis varukatega. Selle peal oli rebane ning sädeleva kirjaga oli peal " I <3 foxes". " MA TAHAN ENDALE SEDA !" karjusin Kelzile. Tormasin selle pluusi juurde,et võtta see ja viia kassasse, aga enne kui jõudsin kassasse minna märkasin pluusi numbrit "XS". Võtsin pluusi proovikabiibini kaasa, et seda igaksjuhuks proovida.
Kiskusin oma triibulise pluusi seljast ning panin rebase pluusi selga. See oli veidike kitsas, kuid sobis siiski ideaalselt. Läksin kabiinist välja, et Kellyle oma imelist pluusi näidata. " Vot ! On ju kena ? "ütlesin õnnelikult. Kelly nägu tegi kahtla jõnksu ning moondus siis väga kahtlaseks." Noh… mis number ? " küsis ta kahtlustavalt. " Eeh…XS" ütlesin punastades. " Su number on ju M" ütles Kelly. Siis ma vihastusin. Ta vihkab rebaseid, aga see pluus sobib mulle SUUREPÄRASELT. Vaatasin selle hinda, 25 eurot. No davaj, see on minu oma. Läksin maksin ära ning irivitasin mõttes Kelly üle.

Arvake ära kus ma olen ? Oma voodis. Ma olen niiinii väsind pärast šopingut, et ei viitsi kodutöödega jändama hakata. Jäin juba kell üheksa magama.

Hommikul ärkasin rõõmuuga üles ning tundsin ennast värskena. Läksin oma riidekapi juurde, et võtta riided, mida ma täna kannan nimelt : Mustad teksad ja rebase pluus. Läksin kammisin oma juukded ära ja tegin meigi. Nägin tõesti kena välja. Natukese aja pärast olin tagasi jälle oma toas, et süüa paar kommi ära ning siis mineema hakata.
Olin üllatavalt rõõmus. Astusin uksest välja ning lõin selle pauga kinni. Täna keeldusin jalutuskäigust läksin otse, nagu tavaliselt.

Astusin kooli trepist üles ning sisenesin hubasesse garderoobi. Panin oma jope ja kingad kapi ning panin koolikingad jalga. Võtsin pingilt oma lilla musta ja valgega Roxy seljakoti ning läksin klassi. Pilt inimestest, kes klassis viibisid polnu just meeldiv. Alex ja Elz. Kuidas mul sai meelest ära minna, et nad on naabrid ja jõuavad alati kõige varem kooli. Ajasin selja sirgu ning pea püsti ja kõndisin oma kohale, Alexi kõrval. " Beatrice ?" küsis Alex nukralt. Olin otsustanud temaga sõpradeks jääda. " Jah ? Mis on ? " küsisin veidike üleolevalt. Nägin teda silmi pilgutamas nagu ei usuks sõnu, mis ma just ütlesin. Vaatasin talle otse silma ning jäin ootama, mis ta mulle ütleb. " Kas sa oled eilse pärast VÄGA vihane ?" küsis ta. Nagu ta ise ei teaks. LOOMULIKULT olen. Miks ma ei peaks ? " Aga….

JÄTKUB

Pühhid kallimatele ; 33


Autori kommentaar »

3357

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


kaisukas213

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

olenkiisuke100

Jätka !
 

kaisukas213

okee
 

RedVampireGirl

Jätka, tõesti hea !
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima