Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Armastus

Lõpp hea kõik hea…#4 (1)

21.07.2011 21:59, x135 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Eelmises osas:

Mina: Külm ei hakka w ?
Liz: Ega me jalksi ei lähe.
Mina: ??
Liz: Vaata aknast välja.
Mina: OK (ja jalutasin akna juurde.)

Mina: WOW !

All tee peal seisis...
___________________

"Oh Liz ! See on VAPUSTAV" kiljusin ning tormasin tema juurde ja kallistasin teda. Maja ees seisis nimelt must limusiin. " Kuule, lähme nüüd !" ütles ta naljatades ning tormas uksest välja limusiinini. Jooksin talle järgi.

Jõudsime kohale. Meie ees laius suur valge maja, suure sissesõidu tee, garaaži, rõdu ning basseiniga. Ohkasin vaimustusest ning astusin limusiinist välja. Kõndisime eesukseni ning astusime sisse. Muusika oli kõvem kui ette kujutada oskabki. Peagi hakkas mu pea alkoholi haisust ning muusikast valutama ja ma hakkasin otsima kohta kuhu minna. Leidsin teiselt korruselt klaasuksed, mis viisid rõdule. Täpselt koht mida ma vajasin. Avasin ukse ning astusin rõdule. Jahe õhk tervitas mu nägu ning keha. Istusin kenale heleroosale diivanile ning tõmbusin kössi. Järsku tundsin kedagi enda kõrval. Pöörasin pea selle isiku poole ning nägin CHRISI ! " Chris." ütlesin m vaikselt. " Sa ei tundnud mind alguses ära ?" küsis ta naeratades. Millest ta rääkis ? " Oled see tõesti SINA, kes paar aastat tagasi oli mu parim sõber ?" küsisin õnnetult. Märkasin teda noogutamas. Järsku tundsin ennast üleni õnnelikkusega täituvat. Mu näole kerkis naeratus ning tundsin, et nüüd on see kua oodatud hetk käes. Sulgesin silmad ning nihkusin Chris'ile lähemale. Siis see juhtus. Me suudlesime ! Olin nii kaua seda oodanud. Siis, aga Chris eemaldus minust ning vaatas mulle otsa. Hakkasime mõlemad naerma ning ta suudles mind jälle. Samal ajal oli,aga Liz rõdule tulnud ning vaatas meid. Kui me seda lõpuks märkasime ehmatasime ikk päris kõvasti. " Kuulge noorpaar, äkki hakkaks minema ?" küsis ta narrivalt. " Juba?" küsis Chris. " Mis me siin ikka teeme ?" küsis Liz vastu. Tõusime Chrisiga püsti ning läksime tuppa, Lizi järel. " Sa võid ka minu juurde jääda," sosistasin Chrisile. "Üüüü" narris Liz. Hakkasime Chrisiga mõlemad naerma ning ta nõustus. Kaks kõige parimat inimest on mitu NÄDALAT minu juures! Olin õnne suremas.

Minu juurde jõudes saatsin Liz'i ja Chris'i minu tuppa ning ise hakkasin Chris'ile madratsit otsima. " Oheii" karjusin alt korruselt. " Mis on ?" karjus Liz vastu. Läksin trepist üles oma tuppa ning jäin nõutult neile khele otse vaatama. " Mul ei ole rohkem madratseid. " ütlesin õnnetult. " Te Chrisiga ei magagi ühes voodis ?" küsis Liz kulme kergitades

JÄTKUB

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


kaisukas213

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

kaisukas213

srry et lühike
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima