Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Armastus

Pain.Betrayal.Sadness <Teine Osa> (4)

19.06.2011 23:18, x144 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Tunnikell helises, lõpetasime Liz'iga vestlused ning hakkasime kõndima inglise keele klassi poole. Kuulsin kotist oma telefoni helinat ning seisatasin koheselt. Hakkasin oma kotis tuhnima ning otsima seda. Nagu tavaliselt oli see koti põhjas. Liz'il oli täpselt selline nägu pecas nagu ta hakkaks kohe naerma, see oli nii kohutav. "Tsau Lars, sa helistad selle kontserdi pärast jah" pärisin oma mänedžerilt Larsilt. "Hommikust! Ega ma ei sega sind kaua, ma lihtsalt tahtsin öelda, et järgmin laupäev sõidame 2 nädalaks Inglismaale kontserte andma, ütle oma õpetajatele seda kindlasti." sõnas Lars tõsiselt ning lõpetas kõne. Pilgutasin paar korda silmi ning siis jõuis mull kohale, et Lars oli lõpetanud kõne. Panin telefoni kotti tagasi ning sisenesime Liz'iga klassi.

Õpetaja oli kohutavalt tõsise näoga kui ta jagas kätte meie kirjandeid, mille olime pidanud kirjutama eelmisel veerandil. Kirjand oli meie eluloost.
Õpetaja sammud tuli lähemale minu lauale, tõstsin oma pilgu ning märkasin paberit ja hulgaliselt punase pastakaga tehtud märkusi. Võtsin õpetajalt sõnagi lausumata paberi ning jäin seda üllatusega vaatama. B ?? Kuidas see võimalik on ? Need olid mu esimesed mõtted, olen alati kirjandie eest A'sid saanud. "B ? " küsisin vinguvalt. "Jah Rozanna, kahjuks valmistasid mulle seekord pettumuse. Kus on sinu kirja#!?!# talent? Ausalt öeldes oli see üks igavamaid kirjandeid, mida olen lugenud." sõnas õpetaja külamalt ning jalutas oma vanamoeliste kontsakingadega minema. Olin solvunud, mitte ükski õpetaja pole mulle veel kirjandi eest B'd pannud. Õõõh...ma vihkan seda õpetajat.

Pärast inglise keelt kõndisime Liz'iga klassijuhatajast mööda, kes meil kohe seisma käskis jääda. " Lizanna, Rozanna, palun tulge minu klassi. Mul oleks suur rõõm tutvustada teile meie uut õpilast" sõnas õpetaja rõõmsalt. Vahetasime Liz'iga pilke ning järgnesime õpetajale. Vihkasime Liz'iga ülekõige uusi õpilasi, nad ei osanud sulanduda. Nad ei teadnud meie kohta midagi.

"Nii tüdrukud, saage tuttavaks, see on Scarlett McSummer." sõnas õpetaja näol lai naeratus. Vahtasime järjekordselt Liz'iga pilke ning pomisesime, midagi, mis kõlas nagu: "Ahamh...terekest siis". Vabandasime õpetaja ees ja ütlesime, et peame siiski tundi ka jõudma ning põgenesime klassist. Scarlett McSummer, mis nimi see on ? Kuigi ei saa jätta mainimata, et ta nägi päris kena välja. Tal oli seljas õrn kreemijas valge kleit, kontsakingad ning tema maasikablondid juuksed olid ilusasti soengus. Ta oli oht nii minule kui ka Liz'ile. "Onju ta nägi kena välja, ta juuksevärv veel eriti. " sõnas Liz elavalt. Õõõh...mu oma parim sõbranna. "Mnjah....tõesti kena." sõnasin ülimalt masendunult.

Istusin matemaatika tunnis Liz'iga, õnneks. Vihkasin matemaatikat sama palju kui uusi õpilasi, õnneks Liz lasi enda pealt maha kirjutada.

Järsku, aga sisenes klassi………arvake ära kes.....SCARLETT MCSUMMER. Kõigi pilgus suundusid minult temale. Peaaegu kohe oli kuulda teiste pominaid nagu näiteks: "Oooh....ta juuksed on lausa imelised" "Kuidas saab nii kaunis välja näha" või siis hoopis " Ta on nii armas oma suurte siniste silmadega". Kas see pole mitte kohtav ? Sel hetkel tundsin, et suren. Mu elu hävitatakse, tambitakse maa alla. KÕIK TäNU SELLELE MCSUMMERILE. Tundsin ennast reedetuna.

Pühhid: Lizzie'le ja Foxie'le, parimad olete


Autori kommentaar »

Scarlett'i perekonnanimi on mõeldud välja Garfield'i poolt ;D tänage teda :DD

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


kaisukas213

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

RedVampireGirl

Super hea !!
 

kaisukas213

oh...tänud, kuid sinu omad siiski paremad
 

GhOstShaDov

Jätka : D
 

kaisukas213

oke : DD
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima