Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Armastus

Pain.Betrayal.Sadness <Esimene Osa> (9)

17.06.2011 22:38, x167 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Seisin laval, pimestav valgus paistmas otse minu peale. Olin lõpetanud järjekordse kontserdi. Nautisin publiku aplausi ning hüüdeid "Sa oled parim, Rozy" "Armastan sind,Roz" armastasin seda tunnet, kui inimesed imetlevad sind. Lahkusin lavalt saates õhusuudlusi publikule,fännidele.

Garderoobis tänasin teisi ning panin selga oma jakikese ja astusin uksest välja, talvisesse külma. Autojuht juba ootas mind, ilmselt olin jälle laval olnud kauem kui oleks pidanud.

Istusin musta mercedes'esse ja tervitasin sõbralikult oma autojuhti Franc'i. Tirisin oma pisikesest pärlitega kaetud kotist välja IPodi ja lõlitasin sisse. Võisin küll olla Prantsusmaa õks kuulsamaid lauljaid, kuid ma'i tahtnud kuulata enda muusikat. Valisin loo "Rolling In The Deep" ning sulgesin silmad ja toetasin pea vastu jäätunud akent. Olin jälle surmväsinud kontserdist. Kuid ma ei saa jätta mainimata, et armastan oma fänne, nad on nii lahedad.

Koju jõudes suutsin vaevu kõndida liftini, mis viis minu, minu pere armsasse katusekorterisse, otse vaatega merele. Koperdasin lifti ning vajutasin korruse numbri ja toetasin ennast vastu seina. Kell oli 1 läbi ning pidin minema järgmine päev kooli. Masendav. Jõudsin kohale. Väjusin liftist ning astusin korterisse sisse. "TERE" karjusin kõvasti oma vanematele, et väljendada oma õnnestunud kontserti. Kõndisin oma tuppa ja viskusin voodisse pikali. Vaatasin enda valget tapeeti musta Eiffeli torniga. Kuulsin oma ema samme ning tõusin istukile.
"Tsau, kallikene, kuidas läks siis ?" küsis mu ema rõõmsalt. Mu vanemad on alati toetanud minu kuulsust, see on nii armas neist. "Suurepäraselt, emme. Fännid olid lausa pöörased. " vastasin õnnelikult. "Oh...pole ka ime ju,sa oled võrratu laval." naeratas ta. Armastan oma vanemaid ülekõige, nad on lihtsalt parimad."Aitäh, aga ma nüüd lähen magama, ma olen täiega väsinud, head ööd" sõnasin väsinult. Ema ainult naeratas selle peale ja ütles lahkelt: "Aga muidugi, head ööd nukukene" ning seejärel lahkus. Võtsin padja alt oma pidžaama ja läksin magama.

Hommikul, ärgates olin nii puhanud ja tundsin ennast värskelt. Tõusin voodist üles ja avasn oma garderoobi ukse. Võtsin sealt valge lühikese teksaseeliku, neoonroosa õlapaelteta topi, valge lühikese jaki ja samuti neoonroosad kontsakingad. Sirgendasin oma blondid lainelised juuksed ära ja tegin meigi. Võtsin oma valge käekoti kuhu olin vaevu oma õikud ära mahutanud ning kõndisin kööki. " Hommikust emps, hommikust, paps" sõnasin rõõmsalt. Panin koti põrnadale ja istusin laua äärde, et süüa oma igahommikune maasika jogurt, Pärast sööki võtsin oma koti ja sõitsin liftiga alla parklasse, kus Franc mind juba ootas. Istusin autosse ja tervitasin teda "Hommikust, Franc" kuid ta ei vastanud mulle sama rõõmsalt, ta pomises midagi enda ette ja hakkas siis sõitma. Koolini oli lühike tee, kuid mu vanemad kardsid minu pärast kohutavalt ja arvavad, et mul on oma autojuhti vaja.

Kooli juures astusin autost välja ja kissitasin ereda päikese käes silmi. Otsisin oma kotis välja valget päikese prillid ning panin need ette. Lisasin veel veidike huuleläiget ja kõndisin kooli poole. Koridori jõudes märkasin koheselt inimesi kellega aega veetsin, minu parim sõbranna Lizanna, minu poiss Simon, teised sõbrannad Nicole ja Michelle , siis veel Simoni sõbrad David ja Alex. Olime kooli populaarsemad, mina muidugi ka üks Prantsusmaa, kuid jah. Kõik need 17 aastat olen alati oma elu armastanud ja tõenäoliselt armastan ka kogu ülejäänut elu. Lõpetan varsti kooli, parimana oma klassist. Kas võib paremat elu tahta ? Mina vastan: EI !
Igatahes jõudsin oma sõprade juurde. Tervituseks kallistasin oma sõbrannasid ja andsin põsemusi Simonile ja tervitasin poisse. Mul oli nii hea meel neid pärast talvist vaheaaega näha. Igatsesin neid kohutavalt. Olin ise ainult 1 korra Simonit näinud. Võtsin tal käest kinni ja toetasin oma pea tema õlale ja hakkasin teistega juttu rääkima.

Tunnikell helises ja…

JÄTKUB

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


kaisukas213

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

GhOstShaDov

Jätka
 

kaisukas213

ok
 

RedVampireGirl

Hea ! Meeldis tõesti, kuid ausalt öeldes on eelmised rohkem meeldinud, kuid jätka kindlasti, võibolla teine osa põnevam !
 

kaisukas213

hmmm....ma tean, viimasel ajal pole ideid...ja noh saad aru küll aga pingutan ss
 

garfield

PAGANAMA LAHE JUTT :B, jätkajätkajätka xP
 

kaisukas213

awww.....aitääh :3
 

Maria

Jätka nii -iii hea jutt oli
 

kaisukas213

Okeh, täna öösel ilmselt jätkan
 

karoliine484

Mega cool nagu jätka kindlasti!!
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima