Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Noortejutud

Unhappy Girl # I (4)

27.05.2011 19:32, x207 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Kuum šokolaad vahukommidega. Minu lemmik. Istusin vanal kulunud diivanil ning jälgisin kaminas põlevaid leeke. Eemalt oli kuulda vanaema kolistamist ning Justini trampimist üleval korrusel.

Panin kõrvaklapid pähe ning valisin loo nimega "Witchcraft". Suundusin lugema oma lemmik raamatut, mida olin lugenud vähemalt kaheksa korda.
Mis teha, armastan raamatuid ülekõige. Eriti veel romaane. Need aitavad mul unustada minu päris elu, kohutava elu.

"Julia,magama" karjus vanaema köögist oma vana ja natukene nõialiku häälega. Ohkasin ning tõusin diivanilt üles. Diivan ragises kõvasti. Marssisin trepist üles otsekolmandale korrusele.

Tõmbasin voodis teki üle pea uinusin. Nägin unes alati seda üht ja sama. Helesinine ookean ning valge rannaliiv. Unenägu lõppes alati sellega, et ma läksin ookeani ujuma ning suur laine tuli ning uputas mu.

Hommikul tõmbasin kiiresti jalga heledad katkised teksad ning panin selga suure musta T-särgi. Sidusin oma mustad lokkis juuksed patsi ning lükkasin veel peavõru pähe. Tormasin kööki ning haarasin lault moosisaia, midda mu vanaema mulle igal hommikul valmistab. Enne väljumist panin jalga soditud ketsid.

Jooksin bussipeatusesse. Tee sinnani oli alati üks kohutavaimaid. Tee viis läbi kõige vanema tänava siin linnakeses. Olen seda tänavat alati kartnud ning sellepärast alati jooksen sealt läbi.
Bussipeatuses istusin punasele pingile ning sikutasin oma kotist välja oranzi spiraalköites kaustiku. Nimelt armastan ma kirjutamist sama palju kui ka lugemist. Kirjutan tavaliselt jutte, luuletusi või ilusaid katkendeid lausetest. Vahest harva ka joonistasin sinna, see oli võimalus enda välja elamise.ks.

Buss tuli. Lõin oma kaustiku plaksuga kinni ja trügisin bussi. Buss haises alkoholi ning suitsu järgi. Vihkasin seda lõhna. Buss õõtsus mööda kaubanduskeskustest, kuulsatest restoranidest ja ka lasteaiast. Minu peatus on eelviimane. Joonistasin aknale südamekesi ning lillekesi niikaua kui buss peatus otse kooli ees. Astusin bussist välja kooliparki. Jalutasin edasi kooli poole, nädal oli veel suveni, aga ikkagi oli ilmad jahedad. Peale minu kõndis siin veel palju õpilasi. Nagu näteks kisakoori tüdrukud. Niikuinii rääkisid nad minust, nagu tavaliselt. Põhjused, miks nad must taga rääkisid olid: ma kannan kohutavaid riideid, ma pole oma juukseid ära blondeerinud, a ei kanna roosasid minu seelikuid ega kontsakingi ja sellepärast, et ma ei kuulu kisakoori. Põhjuseid on palju.

Avasin oma kapi ning tirisin sealt välja oma matemaatika asjad. Jooksin neljandale korrusele, mis on meie kooli viimane korrus ehk kõige kõrgem korrus. Neljandal korrusel, matemaatika klassi ees istusin hallile kivipõrandale ja jätkasin kirjutamist niikaua kui koolikell helises. Kõik trügisid minust mööda, et saada klassis parimaid kohti. Ma olin juba harjunud, et istun viimases reas viimases pingis aknapool. See oli mu lemmik koht. Õpetaja jagas meile kaheksa töölehte ningkõik alustasid. Matemaatika oli kerge.
Klassis oli kuuld ainult pastakate klõpsutamist, pastaka kraapimist paberil ning pinginaabrite vahelist pominat. Lõpetasin töölehed kõige ennem ning võisin lahkud enne teisi.

Olin juba järgmise klassi juures kui kuulsin koolikella valjut plärinat. See tähendas, et matemaatika oli lõppenud. Kuulsin enda taga Britney kontsaklõbinat. Keerasin aeglaselt ümber ning märkasin, et olen tal ees.
"Äkki tuleksid eest ära, VEIDRIK" küsis ta kannatamatult. Astsuin talt eest ära ning samal hetkel plärises kell ja tund hakkas.

Nii mööduvadki kõik tunnid koolis. Mitte midagi erilist, keegi iräägi minuga, keegi ei istu minuga sööklas samas lauas. Igav.

Pärast kooli astusin läbi linna parimaist muffini kohvikust ning ostsin omale kolm glasuuriga muffinit ja #!?!#od. Reedeti käisin alati seal ning pärast seda läksin ma alati parki.
Pargis olid vanad kõrged puud ning läbi pargi voolas helesinine jõgi. Istusin alati jõe ääres oleval mustal pingil ning lugesin. Puud varjasid enamiku päikesevalgusest ning mul oli ebamugav lugeda, kuid pargis käisi üksikud inimesed ja keegi ei seganud mind. Tirisin taskust ka IPodi välja ning valisin loo "The Lazy Song".

Sain lugeda ainult pooltunnikest kui mu ette ilmus must vari. Suunasin oma pilgu raamatult üles ning nägin seal endale otsa vaatamas tumepruunide sassis juustega ja hallide silmadega poissi.
"Jah? " sõnasin ma uudishimulikult. " Kas sa tead, kus asub see muffini kohvik või mis iganes see oligi ?" küsis ta veidike unisel toonil.
"Ag loomulikult, mis siis ? See on mu lemmik. " ütlesin ma vaimustunult. Lõpuks keegi räägib minuga. " Kas sa palun juhataksi mind sinna........Julia " küsis ta. Hmmm ilmselt nägi ta raamatu pealt mu nime.
"Okei, loomulikult, tule lähme" sõnasin ma rõõmsalt.

Selle aja jooksul, millal me kõndisime olin saanud tema kohta teada juba päris palju. Näiteks seda, et ta nimi on William. Kuid järsku ütles ta mulle midagi, mis tähendas, et meie väike sõprus ei kest kaua. " Noh aitähh Julia, mu tüdruksõber alles kolis siia linna ja ma väga tahaks talle seda tutvustada. Aitähh, et aitasid mul selle üles leida, olen ise ka siin suhteliselt uus." Mul lootus purunes sekundiga. Lootsin, et meist saavad head sõbrad, kuid ilmselt mitte. Jalutasin minema sealt ning tundsin, kuidas kurbus üle minu voolas.

Kodus jooksin otse oma tuppa ning lukustasin ukse. Viskusin voodile pikali ning võtsin kapilt oma vanemate pildi. Vanemate, keda ma polnud kunagi näinud. See pilt tõi mulle peaaegu alati pisarad silma. Eriti veel täna. Järsku oli kuulda alt "JULIA" vanaema kriiskavat häält. Pühkisin näo pisaratest puhtaks ja läksin alla.
"Jah, vanaema" sõnasin ma rõõmsalt. "Julia, õpetaja saatis meili. Ta ütles, et sa ei saa kuidagi teistega õldse läbi ja nii edasi. Kas see on tõsi " küsis vanaema murelikult." Mmm....mai tea noh ma vahest suhtlen osadegaaa."

JÄTKUB

PS! Järgmine osa on teistsuguse nimega niiet ärge ss ehmuge XD

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


kaisukas213

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

CreepyMoon

Jätkaa : ))
Kas saaksid posti teatada ? : ))
 

kaisukas213

ikke : ))
 

RedVampireGirl

Jätka, hea !
 

jassumusi14

hea oli
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima