Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Armastus

Take it and leave , 6.# (6)

11.05.2011 22:57, x222 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Tegin uue osa siis lõpuks ära. Ei viitsinud väga teha uut aga noh, nüüd see siis ka tuli paljude suurel soovil. :)

*

6.#

,,Kas te tõepoolest arvate, et te olete suured tegijad kui te solvate tüdrukut? Te lihtsalt püüate olla kõige kõrgemal tasemel, et avaldada muljet tüdrukutele. Võtke teatavaks, et see kukub teil haledalt välja. Minge parem raamatukokku tähti lugema, mitte ärge tulge siia hulkuma.“ Ma olin üllatavalt julge. Tõmbasin tüdruku endaga kaasa ja me mõlemad kõndisime minema. Ma lihtsalt ei tahtnud mingit kaklust toime panna.

,,See oli sinust nii kena. Keegi pole minu kaitseks välja astunud. Noh, on küll aga kõik nad ainult loobivad roppe sõnu ja püüavad näha välja ägedad, “ plaksutas Lauren vaimustunult käsi ja hüppas mulle selga. Mitte, et ta kohe oleks kelkima hakanud, vaid tänas mind mitu korda. Ma tundsin end tõelise kangelasena, kuid endale kinnitasin ma mõttes, et liiga palju pole ka hea loota, sest alati võib midagi viltu minna ja siis on pettumus kole suur. Ma naeratasin.

,,See pole nii oluline, et kohe rääkida sellest. Toretsejad sellised!“ ütlesin ma aga tüdruk ei leppinud sellega. Ta kinnitas mitu korda, et see oli minust hiigla kena. Käisime veel ka jäätist söömas kuni Lauren´ile torkas üks idee pähe.

,,Kuule, kas sinu jaoks pole see tore kui ma tutvustaks sind oma vanematele? Ma korraldaks uhke ja piduliku õhtusöögi. Minu arvates oleks sind hea mõte kutsuda õhtusöögile, kus on vaeva nähtud. Sa oled ju ääretult viisakas ja viks ja mu vanematele meeldib, eelkõige isale sinusugused noormehed. Harilikult minu vanad poisssõbrad on nii inetud olnud. Nad räägivad koledasti ja nende kombed on ka mitte rahuldavad. See ei meeldi mu vanematele üldse. Aga sa katsud kangesti viisakas ja tore välja näha ja see meeldib mulle, ilmselt ka mu vanematele. Mis sa arvad?“ pakkus Lauren välja. Ma küll lõin kartma, kuid mul polnud erilist põhjust. Ma olin tõepoolest viisakas, korraliku välimusega ja mu kombed olid ka head. Vanaema aga väitis, et mu kombed on viimase peal ja ma olen väga eeskujulik.

,,See on hea mõte.“ Tüdruk vaatas mind kahtlaselt ja küsis siis :,,Kas see on sulatõsi? Sest ma kahtlen, et sa oled nõus.“ Ma neelatasin ja punastasin.

,,Minu arvates on see hea mõte. Ma vannun, käsi südamel, et ma olen sellega päri. Lihtsalt ma kardan aga sinu komplimendid minu kohta julgustasid mind ja ma sain ka aru, et sul on õigus, seega ma olen nõus tulema, “ tõdesin ma. Lauren oli tegelikult üsna õnnelik, et ma tunnistasin tõtt. Ja see oli sulatõsi, ausõna.

,,Mis siis ikka – õhtusöök ja kohtamine mu vanematega on siis kindel. Aga ma tulen oma vanema vennaga sulle järele, nõus? Kell pool kuus on mu vend su maja ees.“ Ma noogutasin pead. Sõime jäätiseid veel tükk aega ja jutustasime kõigest. Kui me lõpetasime vestluse, saime me aru, et oleks ka aeg minna oma teed nüüd. Embasin teda sõpruse mõttes ja seejärel seadsin ma sammud kodu poole. Koju jõudsin ma üllatavalt kärmelt. Hakkasin oma riidekapis sorama ja ma otsisin endale riideid, lootes, et ma leian selle piduliku õhtusöögi ja kohtumise jaoks vastava riietuse. Ma pidin ikkagi ilus välja nägema.

___________

Sorri, et väike. Not my problem. Loodan, et meeldis?! :)

Teavita ebasobivast sissekandest!

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

camme79

Väga hea
 

DeathlyPhoenix

#%# hea nagu ootan juba õhtusööki
 

c0rtney_Freakzz

Õhtusöök saab olema võrratu, võin ma vahelduseks öelda. : ) Ja uus osa tuleb täna või siis homme.. Ei tea veel kindlalt.
 

PrintsessTriinu

Täna, täna, täna, täna, täna!
Paluuuun!!!
 

c0rtney_Freakzz

Täna ilmselt tulebki. Homme pole aega kahjuks
 

annely1997

Ootan järge.
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima