Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Lühijutud / Muu

Enesetappude arv: Masendav. # (11)

21.04.2011 18:59, x282 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

http://www.youtube.com/watch?v=whdsw2lqyeo
Pole päris noortemuusika aga sobib briljantselt jutuga minu arvates. ;) Soovitan kuulata.

Iga päevaga kõnnime me surmapäeva poole. Me kõik teame, et mingi päev tuleb see härra Surm ja tervitab meid. Aga midagi pole parata. Nii see elu juba on!
Pole mõtet raisata elu nendele, kes sinust ei hooli. On inimesi, kes kõigest teesklevad. Aga sina - sina hoolid neist pööraselt ja sa ei märkagi kui õelad ja isekad nad tegelikult ise on. Me nutame, masetseme ja mõtleme süngeid mõtteid. Mõnikord on tunne, et tahaks lihtsalt tappa ennast ära. Et meid pole tarvis ja et keegi meist ei hooli. Vale! Meid vajatakse sama palju, nagu meie oma lähedasi ja teisi inimesi. Jah, tunded on nii tugevad, nutad ja nutad. Ja kui naeratada tahad, siis see kukub ka välja haledasti. Ja kui sa isegi naeratad, siis see on suure vaevaga tehtud naeratus ja võlts. Elu on lill aga see närtsib aeg-ajalt.
Päris paljud tahavad juba surra, teha enesetappu. Pääseda lihtsalt minema siit maailmast, mis on täis õelust ja ebaõiglust. Mõnikord tahad, et sul oleks keegi, kes su kõrval oleks ja ütleks, et elu on ikka ilus ja et ta hoolib sinust. Aga see on kõigest unistus. Pole ju olemas inimest, kes ei teeskleks ja oleks sulle toeks. Ja kui ongi kedagi, siis ikka on mingi viga. Muidugi on neid ka olemas.. Mõnikord jah tundub, et polegi neid, kes meist hoolivad. Aga teadke, et enesetapp pole kõige parem mõte. On inimesi, kes teist hoolivad. Jah, neid on aga te lihtsalt ei märka seda. Te lihtsalt olete nii suures depressioonis, et ei mõista mitte midagi. Ka mina ISE olen katsetanud enesetappu aga ma ei suuda. Ja teate, miks? Sest mul on üks väga kallis lähedane, kellest hakkaks mul tõesti kahju. Ma mõistaks seda sügavat valu kui ta saaks teada, et ma olen enesetapu sooritanud. Hoolimata sellest, et ma mõnikord arvan, et ma olen rumal, keegi ei hooli minust ja keegi pole minu sõber, katsun ma olla tugev. See on õnnestunud aga ma tean, et kunagi ma ikka murdun ja lähen valet teed pidi.
Olge enesekindlad ja ärge andke alla. Kunagi tuleb teie ellu see õnnelik aeg, mida te olete kaua igatsenud. Ja siis te mõtlete, et kui tore on, et te ei läinud valet teedpidi. Ma ootan teilt sellist otsust!

Autori kommentaar »

Esimestest lausetest mõtlesin siis moodustada mingi jutu. Jutukas andis kilp mõtte edasi (ise ta vist ei mõistnud seda.) ;]

Teavita ebasobivast sissekandest!

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

annely1997

Mõtlemapanev
 

c0rtney_Freakzz

Annely, ei tea. :/
Kilpkoer, mida ma tegin? Mida sa loed siis minu šitte lugusid? Kuramus küll!!
 

c0rtney_Freakzz

Kilpkoer, aga sa ei pea siis lugema? Gaažh. Ja mina pole su masenduses süüdi. Käi pikalt, eks? Ma enam ei hooli sinust kohe üldse! Kui ma oleks su sõber, arvestaks ma sinuga. Vot! Ma olen nüüd õel, näed? -,-
 

Krissu65

väga õige jutt
 

c0rtney_Freakzz

Mhm. Ja kilpkoer, sul polnud erilist mõtet praegu kustutada neid kommentaare ära..
 

Tuuletallaja

Oah, hästi paned, c0rtney_Freakzz!
Jutt on... elust enesest. Ma ka TAHTSIN kunagi enesetappu sooritada, aga kui hommikul ärkasin, oli mul selline tunne, et olen üks lollim inimene maailmas. See paneb lausa naerma.
Tegelikult ON elu ilus, isegi, kui seda ei märgata. =D
 

c0rtney_Freakzz

Tuuletallaja, aitäh-aitäh. :'D
 

CreepyCookie

Enesetapu mõte on korra ka minu peast läbi käinud..
Aga jahh , see on nii nii niii nii hästi kirjutatud, ausalt.
Avastasin paar päeva tagasi, kui normaalne mu elu tegelikult on =)
 

DeathlyPhoenix

Selline mõte on mul juba ammu mällu kleebitud. Tõesti ei tea, mida teha. Tihti käib selle juurde ka teine mõte- mõrv. Kellegilt teiselt elu võtmine oleks ju palju lihtsam. Olen oma unenägudes juba kümneid inimesi tapnud. Millegi pärast see isegi rõõmustab mind. See tundub ilmselt päris hull, eks? Aga tõega, ma päästaks ta sellest jubedast maailmast. Selline mõte toob naeru suule.
 

c0rtney_Freakzz

CreepyCookie, aww. Aitäh ;*
DeathlyPhoenix, Uuuh, mõrv on õudukas.. Aga tänud kommentaari eest.
 

theNeccy

PS! Minu võid vabalt mõrvata. Saangi siit jubedast maailmast minema.. Ty ette!
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima