Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Ulme / Õudus

Life or death? 1. osa (5)

18.03.2011 17:08, x173 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Tutvustus:
Mina: Cassandra (Cassy)14a. Ema: Margit 34a. Isa: Mikk 35a. Õde: Gerda 15a. Sõbrad: Carolin 13a. Helena (Hellu) 15a. Sally 14a.
Olen 157cm pikk, roheliste silmadega, suht pikad umb 80 cm juuksed, lahke, natuke imelik : D Elan suht suures rannaäärses majas. Minu akna kõrval on suur puu. Mulle meeldib ronida, hüpata, joosta ja selliseid värke teha. Puu otsas on ka väike onn kuhu pääseb kas alt ronides või aknast.
Jutt on mina vormis!

Kõik algas unenägudest. Nägin unes, et lõgismadu nõelas mind, tundsin end lämbuvat kuni lõpuks avasin silmad. Vaatasin ümberringi kinnitamaks, et veel elan. Kõik oli korras, olin oma kodus ja paistsin terve, kui välja arvata üks asi mida ma ei suutnud uskuda. Kohas kuhu unenäos oli madu mind nõelanud, oli mul sünnist saadik olnud arm. Lõpuks hakkasin kahtlema. See kõik oli minu minevik enne sündi. Äkki ehmusin. Ema hüüdis mind.
Cassy kuhu sa nii kauaks jääd? Äratuskell helises sul juba ammu!
Ah mis? Vaheaeg algas ju? Pole vaja nii vara üles tõusta! Vastasin segaduses esimese lausega mis pähe tuli.
Ah õigus küll! Ja mina tõusin vara üles, et süüa teha ja tööle minna. Mul on ju ka puhkus!
Tore siis! Homme läheme poodi eks? Mul on uusi teksaseid vaja. Vastasin
Okei! Eks sa maga edasi siis.
Magama ma enam kohe kindlasti jääda ei tahtnud. Panin riidesse ja hakkasin raamatut lugema. Mulle meenus, et täna on Carolini juures sünnipäeva pidu. Võtsin natuke raha kaasa, ronisin salaja aknast välja ja mööda puud alla. Kõndisin poe poole, et kinki ja riided osta. Ostsin kingi, küünelaki, ripsmedušši, valge miniseeliku, mustad retuusid, 2 ilusat musta topi ja ühe roosa tuunika. Läksin jooksuga koju ronisin kiiresti aknast sisse, et ema minu puudumist ei märkaks. Mul oligi vedanud ja ema polnud tähele pannud. Rääkisin talle siis, et õhtul Carolini sünna(muidugi mitte seda ,et poes käisin). Ema lubas muidugi minna ja tegi mulle toidu soojaks. Sõin ära ja läksin üles oma tuppa tagasi. Mulle tuli meelde, et mul pole kaarti. Kuna olen hea joonistaja, võtsin valge paberi, murdsin pooleks, joonistasin sinna imeilusa pildi ja kirjutasin sisse. Sünnaks oli siis kõik valmis. Mõtlesin veel oma unenäole, minevikule ja sellele miks ma just seda unes nägin...

Autori kommentaar »

Midagi imelikku...

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


FrozenAngel

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

Anja1

joonistajavõtsin ja see peaks olema nii:joonistaja, võtsin
 

Anja1

muidu väga lahe!mulle meeldis
 

FrozenAngel

Kirjaviga Ei kontrollinud!
 

crissu12

Lahe !
 

WiZardWo0rld

nii heaa
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima