Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Armastus

Something Real x 1. (3)

29.01.2011 23:54, x213 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

kuulen ainult hingetõmbeid , hingeldamist .... eemalt on kuulda häält ; " Ei Sam , Püsi ärkvel ! " ... Varjud , mingid inimesed sahmerdavad .... on kuulda mingid pinisemist ... Ma tunnen valu ... mitte füüsilist , vaid vaimset .... et see kõik juhtus nii noorelt ... et ma nad maha jätsin ... viimane tõmme , ja ....

6 Kuud varem ...


" Heii Sammy " Kuulen Seljatagant . " sau jamh " , vastan kurvalt .
" Miks nii morn " , küsib Mimz . Tunnen , et miski häirib , nagu ta ei teaks .
Vaatan talle oma siniste , suhteliselt suurte silmadega otsa ja nagu ümiseks midagi . Ümisen meie noorusaegade lemmiklaulu . Sellel on raske viis , aga nii tohutult kena . Ta oleks nagu sõnatuks jäänud , kõik on vaikne . Ta avab oma suu ja ütleb midagi , aga ma ei kuula , ma ümisen . Korraga hakkavad jalad iseenesest liikuma , jooksma .
" Sammy , kuhu sa jooksed , oota ! " kuulen kaugelt .
Heli vaibub , jõuan nurga taha . Leian mingi pargipingi ja istun , lihtsalt istun vaikuses . Miski ei häiri , miski ei sega . Ma mõtlen kogu selle hetke üle järele , Miks ma olen selline ?
Vaatan kella , kas ma tõesti olen siin istunud juba 45 minutit ? Ei ole tähelegi pannud , et mis toimub . Leian enda põse pealt pisara . Lihtsalt armetu soolane veepiisk .
Astun Koduuksest sisse ja kõnnin enda tuppa . Panen arvuti tööle ja silmitsen pikalt kella . See on nii rahulik , tiksub rütmikalt " tik , tak , tik , tak ... " arvuti on end selle ajaga sisse lülitanud , ees seisab armas pilt väiksest kassist . Mõne hetkega on mozilla firefox lahti ja Facebook ees . see arvuti ei rõõmusta mind enam , miski ei rõõmusta . Teeb ainult kurvaks , kuna tuletab meelde vanu , värvilisi aegu . aegu , kus olime kõigest lapsed , kõigest väiksed shoppamis-hullud . aegu , kus olime , kes me tahtsime olla .
nüüd olen juba 15 - aastane Saskia , pikkade , pruunide ja lokkis juustega tüdruk , kellelt võib leida mõne pisara põselt .
Lähen e-kooli ja vaatan õppimist , midagi ei ole . Vaatan kuupäeva , kuhu on kirjutatud , et on reede . arusaadav , mõtlen ma ja lülitan aruti välja . lähen pesema ja tõmban öösärgi selga .
avastan end voodist mõtlemast . Mõtlen kõigest , oma elust , tänasest . Lihtsalt harutan kogu selle puntra mõtetes lahti , keeran uue lehe ja jään magama .

Jätkub , praegu vb arusaamatu , aga varsti läheb selgemaks .

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


Buzzin

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

StreetQueen

Lahe! Jätka ikka!
 

DeathlyPhoenix

Jätka ruttu, eks. ei jõua oodata
 

Buzzin

Jätkan .
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima