Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Noortejutud

The Black Roses#1 (8)

31.12.2010 20:32, x213 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Oli mõnus päikesepaisteline hommik ning oli suurepärane päev, et teha proovi. Kuigi tüdruk pidi ammu üleval olema, pikutas Pauliine endiselt enda voodis ning vahtis lakke. Tal polnud mitte mingit tahtmist riidesse panna, süüa ning siis rattaga sõita bändiproovi. Nad pidid muidugi harjutama oma uut laulu ,,The White Peace", kuid see oli nende esimene inglise keelne laul ning seda oli raske harjutada. Neil oleks vaja flööti, kuid Luise oli Ameerikas ning keegi teine ei osanud flööti mängida.
Pauliine ohkas ning ajas end lõpuks istukile. Ta tõesti lootis, et sellest päevast kujuneb hea päev ning nad saavad selle laulu harjutatud. Pauliine tõusis aeglaselt püsti ning vantsis oma riidekapi ette ja ta avas selle uksed. Ta valis endale pahkluudeni tumesinised kitsad teksased, valge pikkade varrukatega pluusi, musta kitsa vesti ning kollased sokid. Ta harjas aeglaselt oma pruunid juuksed läbi ning pani tuka klambriga kinni.
Kui tüdruk end pikkamisi ära sättis, siis haaras ta telefoni ning libistas selle tagataskusse. Ta libises mööda trepikäsipuud alla ning lippas kööki. Ema ulatas talle hommikusöögihelveste kausi ning piimapaki. Pauliine kallas piima sisse, segas helbed koos piimaga ära ning hakkas sööma. Ta mälus aeglaselt ning seda meelega.
Lõpuks, kui oli möödunud pool tundi, siis lausus ema pahaselt Pauliinele: ,,Kuule, söö lõpuks oma toit ära. Ma tahan nõud ära pesta ning siis ülevale lugema minna. Niiviisi, kui saa siin sööd, pean ma ootama aasta, enne kui sa söödud saad. Sa pead nagunii minema bändiproovi. See ei tähenda, et kui sul on suvevaheaeg, siis sa ei pea seal käima."
Pauliine oli siiski sõnakuulekas tüdruk ning ta kiirendas oma söömistempot. Umbes minutiga sai ta lõpuni söödud ning ta ruttas esikusse. Ta libistas tossud jalga ning jättis emaga hüvasti. Seejärel avas ta välisukse ning astus välja. Õhk oli jahe ning mõnus ja päike soojendas meeldivalt ta põski. Pauliine hüppas ratta selga, pani kiivri pähe ning hakkas väntama.
Ta elas Uus-Tänava tänaval. Ta pidi sõitma jalgrattaga Kvartali tänavale ning sinna polnud tegelikult meeletult pikk maa, nii et Pauliine ei pidanud eriti end väsitama. Äkki tundis ta mobiilivärinat. Tüdruk sirutas käe mobiili järele ning sikutas selle taskust välja. Ta vaatas ning nägi, et Karolin helistab.
Pauliine avas klapi ning küsis: ,,Jah?"
Karolin küsis talt kannatamatult: ,,Kus sa oled? Me ootame sind juba veerand tundi!"
Pauliine küsis jälle: ,,Miks? Täna pidi ju proov algama kell kaksteist!"
Karolin vastas ikka pahase häälega: ,,Ei! Me ju leppisime eile kokku, et me tuleme veerand tundi ennem kohale!"
Pauliine vastas täiesti ausalt: ,,Tõesti? Ma ei kuulnud sellest midagi!"
,,Nojah, tegelikult rääkisid sa siis telefoniga...", lausus sõbranna nüüd natuke häbelikult ning ilmselt sai ta aru, et oli liialt üle keenud.
Pauliine sõnas: ,,No oli, kuidas oli. Ma olen umbes kahe minuti pärast seal. Tšau."
Karolin vastas talle: ,,Olgu, ütlen siis teistele ka. Tšau."
Pauliine lõpetas kõne ning hakkas kiiremini väntama. Ta jõudiski täpselt kahe minutiga sinna ning ta nägi juba teisi, kes olid tema poole seljaga. Ilmselt rääkisid Jolanta, Karolin ja Karin midagi, kuid Pauliine ei kuulnud, mida.
Tüdruk peatas ratta ning pani selle suure kivi juurde, kus teiste rattad samuti olid. Pauliine ruttas teistele lähemale ning teised pöörasid ümber. Pauliine naeratas ning teised naeratasid vastu.
,,No, kui sain õigesti aru, siis oli sinu ja Karolini vahel väike mure.", lausus Jolanta oma viltuse naeratusega.
Karolin kehitas õlgu. ,,No, oli omamoodi mure. Ma tegin...ee... väikese eksituse. Arvasin, et Pauliine teadis, et koguneme varem siia..."
,,...aga sa arvasid siis valesti.", lõpetas Jolanta ikka veel viltuselt naeratades. See polnud õel, kuid tüdruku ilmest oli näha, et Jolanta hoiab naeru tagasi.
,,Oli, kuidas oli. Hakkame siis lõpuks proovi tegema. Tahan lõpuks selle ,,The White Peace" selgeks saada.", lausus Karin. Teised noogutasid nõusolevalt ning igaüks võttis oma pilli. Järgneb...

Uues osas: Mis äärmine üllatus peagi ootab Pauliinet ning, kes talle kindlalt toeks on? Kas tüdrukud siis lõpuks saavad laulu selgeks? Kas on võimalik, et Luise tuleb esinemiseks Ameerikast tagasi?

Autori kommentaar »

See oli siis lõpuks esimene osa. Lisasin "uude ossa" kolm lauset, et annaks natuke inframatsiooni, mis toimub järgmises osas.

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


SnowWitheGirl

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

haylyn4

Lahe jätka kindlasti!
 

SnowWitheGirl

Aitäh sulle! Kuid täna ma ei jätka.
 

LoveVidevik

Suht vinge! Jätka ruttu!
 

SnowWitheGirl

Aitäh, Aitäh! Jätkan kindlasti!
 

TwilightSaga

Jube lahe!Jätka ruttu!
 

SnowWitheGirl

Aitäh, arvan et varsti jätkan!
 

fr0zen_gh0zt

Kas sa ei arva , et '' Withe '' ei peaks olema '' White '' ?
Ainult siis , kui sa tahad inglisekeeles '' valge '' kirjutada .
 

SnowWitheGirl

Ma ei tea, tegelt suht suva. Muidu aitäh, et ütlesid, kuid ma ei ole niiii osav inkas.
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima