Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Järjejutud / Noortejutud

The Black Roses (Sissejuhatus) (10)

31.12.2010 16:26, x233 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Tere, teen siis oma esimese järjejuttu siin. Kui saan, siis teen kõiki järjejutte Eestis toimununa. Proovin ka panna võimalikult Eesti nimesid, kuid ükskõik. Siin on sissejuhatus:

Pauliine - 12.aastane tavaline Eesti tüdruk. Säravad pruunid juuksed, mis ulatuvad talle õlgadeni, erkrohelised silmad ning heledavõitu nahk muudavad ta silmapaistvaks. On oma bändi laulja ning vahel mängib ta lauldes kitarri. (Peategelane)

Karolin - 12.aastane bändi liige. On tegelikult Pauliine parim sõber. Mustad sirged poole seljani ulatuvad juuksed, sügavsinised silmad ja tõmmu nahk muudavad ta üldiselt kauniks. Karolin on väga kiindunud oma sirelilillat värvi süntesaatorisse.

Jolanta - Ta on kuskilt Leedu kandist pärit ning ta on 13.aastane. Ta on väga sale, natuke tumedama nahavärviga, roheliste silmade ning süsimustade juustega. Tüdrukul on kaunis hääl, kuigi ta mängib kitarri.

Karin - Osavad käed ning rahulikus iga asja üle muudavad ta lausa uskumatuks, rääkimata välimusest. Hele-hele blondid juuksed pihani, erk-erk sinised silmad ja hele nahk - ta on kaunim bändi liikmete seas. Ta mängib väga osavalt trumme, kuigi on alles 12.aastane.

Luise - Ta on 13.aastane ning kõige tagasihoidlikum. Ta ei ole tihti esinemistel ning proovides, sest ta reisib oma isa ja ema tõttu tihti ringi. Kui ta juhuslikult kohal on, siis mängib ta laitmatult saksafoni või flööti. Blondid lokkis juuksed õlgadeni, sügavrohelised silmad ning normaalne jume annavad tüdrukule hea välimuse.

Ühesõnaga, need viis tüdrukut kirjutavad laule ning neil on bänd. Nad võivad tihti ringi reisida, kuid üldiselt nad on oma elupaigas Kuressaares. Nende vahel on imeliselt hea sõprus ning nad ei jäta hädas üksteist üksi, kui just välja arvata Luiset, kes peab ringi reisima rohkem, kui teised.

Autori kommentaar »

Loodan, et jutt ise hakkb teile meeldima ning te hinnate positiivselt. Ma sooviks, et mul oleks vähemalt kaks lugejat, et kokku oleks umbes neli kommentaari. Siis jätkan juttu. :)

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


SnowWitheGirl

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Kommentaarid

SnowWitheGirl

Lugu ei toimu "mina vormis". Unustasin seda mainida.
 

haylyn4

Äge!
 

SnowWitheGirl

Kuule, haylyn4, ole normaalne! See pole äge, sest see oli ainult sissejuhatus.
 

kelly2000

Sissejuhatus oli suht hästi kirjutatud!
 

LoveVidevik

Jah, nõustun kelly2000'ga. Tee palun täna esimene osa!
 

SnowWitheGirl

LoveVidevik, kelly2000 - Aitäh teie positiivse kriitika eest! Ma muidu proovisin üsna põhjalikult teha sissejuhatust, et te teaksite põhiliselt igat detaili nendest. Mis on nende lemmikpill, mida nad mängivad, välimus jne jne.
 

Mannu10

lahe
 

SnowWitheGirl

Aitäh.
 

annely1997

Muidu väga hästi kirja pandud, aga mind häiris see, et igas iseloomustuses oli midagi taolist: "...muudavad ta kauniks." Hakkan kohe edasi lugema.
 

SnowWitheGirl

Nojah, eks nad on kõik ilusad.
 

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima